Migrants satrakojas, kad pensionāre nedod viņam vietu tramvajā

F64
  • F64
1 / 1

Kamēr Latvijā mēdz smiet par sirmgalvēm, kuras uzņem ātrumu 100km/h, lai sabiedriskajā transportā ieņemtu brīvās vietas, rādās, ka jau tepat pāri jūrai situācija ir savādāka.

Kā redzams sociālajos tīklos publicētajā video, Zviedrijā kāds āfrikāņu izcelsmes jaunietis ir ļoti dusmīgs, ka viņam nav kur sēdēt tramvajā un neslēpj, ka vēlas vietu, kur sēž kāda sieviete gados.

Kāda gados jauna sieviete nolemj pasargāt kundzi no agresijas un aizved no vietas, pēc kā āfrikanis nikni uzsit pa tramvaju, pēc kā beidzot ieņem kāroto vietiņu transportā.

Komentāri [54]

 
welkomisms ir psihiska slimība
Idioti mīkstmieši zviedri salaiž dzīvniekus valstī un pēc tam īd ka plēsoņas tos apdraud. Latvijā visstingrāk jāvēršas pret katru boļševiku atraugu - liberastu welcomistu kas veicina šo dzīvnieku ievešanu Latvijā!
14.marts, 10:07 Atbildēt
Pssss
Tas ir vnk pizgjets cik stulbi juus Latvieshi esat palikushi, nekad nebiju domaajusi ka man buus kauns saukt sevi par Latvieti!!!! Lasot shos pretiigos komentaarus izskataas ka pashi arii buusiet nopelniijushi savas probleemas ar savu necilveeciigo attieksmi! Taa dirshat virsuu iebrauceejiem a pashiem pusse no valst aizbraukusi un dziivo kkur citur kaa iebrauceeji! Hipokraati! Un starpcitu vareetu padomaat ka Latvijaa vissi taadi labi audzinaati, noziegumu nau tikai iebrauceeji taadus ved iekshaa!!! Latvieshi jau nekaujaas, nezog un nekur neviens netiek izvarots!!!!!!!! Psssss
8.marts, 19:22 Atbildēt
heino
Nu taču aizveries vienreiz amēba! Tavas vienšūņa smadzenes nespēj neko saprast! Nu kur tu lien ar saviem skribelējumiem?
Nau! Te pat mans kaķis sāka smieties!!!!! Nau!!!!!!!! Tu esi ritīgi debils!!!! Nav jēgas tev teikt,ka to vārdu raksta ar V! Jo tu taču tāpat nesapratīsi! Tev,debīlenim ir tik tukšs pauris,ka tu varētu iet strādāt uz kādu rūpnīcu par pusdienu zvanu!!!!!! Varētu uzdauzīt pa to amēbas pauri un skanētu pa visu rūpnīcu!!!
9.marts, 23:11 Atbildēt
rolands pelss
tieshi taa, pietiek savejo izvarotaju
13.marts, 2:49 Atbildēt
scorceni(OTTO)
Sū-abrāļi mīxtie "svensoni"! Turpat viens stāv un neiet aizstāvēt 1) jau sievieti! To melno "zviedru" vajadzēja "atmizot pa pilnu programmu" par sabiedriskā īpašuma bojāšanu!
7.marts, 14:06 Atbildēt
Skatīt visus 54 komentārus >

Kaut kas traks!