Savickis lūko, lai Maligina meitas neapmāna ''melnie kraukļi'': Jau notiek ''babskije razborki''

F64
  • F64
1 / 1

Uzņēmējs Juris Savickis esot kļuvis par aizsaulē aizgājušā Valērija Maligina abu vecāko meitu padomdevēju.

Žurnālam ''Privātā Dzīve'' funkcionārs paskaidrojis, ka Maligina laulības ar Signi Balderi-Sildedzi laikā abi bijuši draugi, bet pēc abu šķiršanās, viņš ar farmaceitu uzturējis lietišķas attiecības, pat iesaistoties kopīgos biznesa projektos.

''Divas dienas pirms viņa nāves tikāmies, iedzērām kafiju,'' atklāj Savickis. ''Viņam bija lieli plāni, un nekas neliecināja par viņa aiziešanu.''

Savickis pilnībā noliedz runas, ka viņam ir materiāla interese par Maligina īpašumiem: ''Es absolūti neesmu ieinteresēts! Tas, ka man savulaik piederējušas akcijas ir jau pagātne. Nekādā gadījumā mani neinteresē ļoti smagais farmācijas bizness, kur jāstrādā diennaktīm. Man pietiek savu biznesu.''

Uzņēmējs gan paskaidrojis, ka šādas runas iespējams radušās, jo viņš palīdz Valērija abām vecākajām meitām: ''Savulaik Valērijs meitām teicis: ''Ja ar mani kas notiks, vaicājiet padomu Jurim, viņš jūs nelaimē nepametīs.'' Tā arī notika... Meitenes pašas vērsās pie manis.''

''Mans uzdevums ir tikai viens - lai meitenes netiktu apmānītas un apzagtas. Jā, apkārt ir daudz ''melno kraukļu'', jo uzņēmums ir interesants,'' spriež Savickis. ''Esmu arī viņām teicis, ja sīku ambīciju dēļ saiesiet ragos, nopelnīs tikai advokāti, un jūs sabojāsiet sev dzīvi. Taču tagad dzirdu, ka jau notiek ''babskije razborki''...''

''Viss atkarīgs no viņām pašām, jo vecākās Maligan meitas ir pieaugušas sievietes. Diemžēl šobrīd jau sākušies seriāla cienīgi notikumi,'' nopūšas Savickis.

Komentāri [37]

 
Vards
Divi kraukļi ar likiem deguniem jau pielidojuši..Irina! esi uzmaniga.....
7.marts, 19:05 Atbildēt
:D
:DDDDDDDDDDDDDDD
7.marts, 23:23 Atbildēt
Jekabs
Kur Juris un Ivars ,tur ,beigas.,tur abi jau nolukojusi kumosu kartigu,Es tagad ari nesaubos par ta testamenta viltojumu,tie ir spejigi uz visu ,un vel jau var pieteikties kreditori ,ta ,ka no ta mantojuma sanaks tik ciks.
7.marts, 14:34 Atbildēt
nu,kā tad...
Juris ar Ivaru viltoja testamentu?!?Tādu,pēc kura visu manto trīs meitas.Tad jau notāre "jāšauj nost",ka vilto testamentus..Kādas dumjības.
7.marts, 19:10 Atbildēt
Dīvainis
Visdīvainākais,ka 50 gadus jauns vīrietis prasa 72 gadus vecajam- "Ja ar mani ,kas notiek-parūpējies par manām meitām ".Nu tiešām dīvaini.
7.marts, 8:15 Atbildēt
viņš
to teica savām meitām,nevis Savickim,
7.marts, 10:16 Atbildēt
.
Nu skaidrs,tad šis padomdevējs arī deva padomu iet uz tēva māju un tai pašā mirklī izmest tēva mīļoto sievieti un likumīgo sievu no mājas?Droši vien ,ka tā un tad viss kļūst pilnīgi skaidrs par šo izpalīgu un padomdevēju.Un tā kā 30 gadīgām meitām nav savas galvas,jeb galva piebāzta ar salmiem,tad ar dara,ko saka,murgs kaut kāds!!!
7.marts, 10:53 Atbildēt
man arī
ir pilnīgi skaidrs,ka es meitu vietā darītu tieši tāpat,ja tas būtu noticis ar manu tēvu.Visi un visas tā darītu.Arī jūs.Tiešām ""murgs kaut kāds"'.Tikai ļautiņi,kam salmi galvā,var vēl aizstāvēt šo "sievu"
7.marts, 11:50 Atbildēt
?
Un kas tad ir tas kādēļ tā būtu jārīkojas?Tā vai tad bija tēva griba?Tēvs bija spējīgs vadīt milzīgu biznesu ,bet nebija spējīgs saprast ko grib sadzīvē un ar kādu sievieti grib būt kopā?Nevajag putroties un meitām nu nav nekādas teikšanas par tēva dzīvi,mantrausīgas,nespējīgas dzīvē neko paveikt ,kā tikai dzīties pēc tēva sapelnītas naudas.Kamēr tēvs bija dzīvs,nevirināja muti,bet bija draudzīgas un mīlīgas,jo zināja,ja stāsies pretim tēvam var palikt bez pabalsta.Un gan jau testaments šitais galīgi nav ne vienīgais ,ne pēdējais,jo ilgi pēc šī,Maligins intervijā teica,ka veicis izmaiņas testamentā.Drausmīgas Haizivis,ne meitas,Dzelmei un arī Balderei atrast spēcīgus advokātus un ne tikai saņemt pienākošo daļu bet apstrīdēt arī testamentu!!!!!
7.marts, 15:07 Atbildēt
kas tad ir?
Viens miljonārs miris...Tavuprāt nekas tad nav.Nothing special..Nu ty dajoš!Zinot,ka vīrs nesekmīgi ārstējas no atkarībām krietna sieva kopā ar vīru "dod grīdā"vairākas dienas pēc kārtas,bet,kad konstatē,ka vīrs it kā miris,pasauc apsargu,bet pēc trim mēnešiem atgūstas un apstrīd testamentu,kurš esot "viltots".turklāt tas tiek darīts pusotru mēnesi pēc testamenta publicēšanas,lai tās drausmīgās haizivis-meitas dabū "piesmēķēt".Un testamentu jau labu laiku kā tava protežē ir apstrīdējusi.Padoms nāk par vēlu.
7.marts, 19:19 Atbildēt
.
Jūs varbūt pazīstat viņu personīgi un viņa jums ir uzkāpusi uz varžacs,tad varat te ņemties.Es nepazīstu viņu personīgi,tikai no dzeltenas preses slejām ,kur apmēram 10% ir patiesības.Man nav nekādas simpātijas pret Dzelmi,ne man patika viņas perfomances,ne dažas izdarības,bet ne man ,ne arī kādam citam un vismazāk pieaugušajām meitām mācīt ar ko tēvam būt kopā,ko mīlēt un ko nē.Dzelme ar visu savu trakumu ir daudz vairāk dzīvē sasniegusi,kā meitas,kas vispār neko nav varējušas sasniegt.Un salmi galvā ir tev pašai/pašam.Maligins pats arī pateica,ka Dzelmei ir ķēriens biznesā un viņu tur iesaistīja,tai pašai meitai kaut kādus nenozīmīgus darbiņus,tagad mantu uzraudze,kas jau kā izrādās ir izvazāts.ĻOTI GUDRI!!!!
7.marts, 15:21 Atbildēt
tam gan var ticēt,
ka nelaiķis ticēja,ka viņa pasijai ir ķēriens biznesā,mākslā,dzejā,aktiermākslā un vispār ir ķēriens.Kā saka "mjortvaja hvatka"pilnīgi visās jomās,kādas eksistē.Viena no Latvijas neatzītajiem ģēnijiem un pravietēm,kuras tēvzemē netiek cienītas.Mīlestība ir akla.Sasniegumi visās iespējamās jomās,īpaši jau mīlas jomā.Ko vēl varētu sasniegt...Ja nu vienīgi kādu citu kontinentu,jo Latviju pēc lietu nokārtošanas pametīšot.Latvijai tas būs viens no "smagākajiem zaudējumiem"
7.marts, 19:30 Atbildēt
Skatīt visus 37 komentārus >

Kaut kas traks!