Skarbs viedoklis: Latvijā cilvēkus uztur mākslīgā nabadzībā

Anita Vaivode, F64 Photo Agency
  • Anita Vaivode, F64 Photo Agency
1 / 1

Iedzīvotājiem aktuāls ir jautājums par nekustamā īpašuma nodokli vienīgajam īpašumam par kura atcelšanu tiek vākti paraksti.

"Strādā, strādā, strādā, strādā ...... Tad paņem vēl kredītā māju ......

Tad mazliet papriecājies, ka, nu, ir vieta, kur dzīvot un tad sāc maksāt nodokli par to, ka esi uzdrošinājies nopirkt sev un ģimenei dzīves vietu + bankas gigantiskos procentus...... Nemaksāsi atnāks un atņems......Latvijā cilvēkus uztur mākslīgā nabadzībā ar šādiem nodokļiem," raksta Kaspars, kurš aicina parakstīt iniciatīvu.

Viņa ierakstu komentējuši vairāki cilvēki, kuri piekrīt rakstītajam.

Komentāri [71]

 
idiņš
nevajag gaudot, kas jums lika balsot par komunistiem!? Vai tas, ka smuki meloja, smuki izskatījās, vai tas, ka tiešām esam muļķu bars unnegribam būt saimnieki savā mājā. Rīdzinieki pārdevās par sviestmaizi padomju bastardiem un tagad valsts galvaspilsēta atgādina piemaskavas sādžu. Jā, jūs par to esiet atbildīgi! un tādā sagaidīsim valsts simtgadi. Arī valodas lietojums ir jūsu atbildība, ja vēl arvien to nerunājiet! Kas tie par pagātnes rēgiem vazājas pa ielām un kurina naidu? tie arī ir jūsu izlolotie!
11.marts, 9:53 Atbildēt
alija
Pastāstiet man, lūdzu - kur mums ir tie NEkomunisti? Es tiešām gribētu balsot par jēdzīgiem cilvēkiem, bet kuras ir tās partijas, kur ir šie cilvēki? Vairs negribu redzēt ne vienotību, ne zemniekus ... es domāju, ka patiesi gudri un Latvijaslabāstrādātgriboši cilvēki politikā nelien.
11.marts, 14:30 Atbildēt
dins
Un padomajiet,kas tad ir vajadzigs tautai.Tautas velets prezidents,ar visam pilnvaram,ka Putins Krievija.Un nevis 100 slaistus deputatus kreslos bezdetajus,bet kongresu no 50 gudram galvam.Ta jau mums uzpusts valsts aparats,kas izdod likumus par OIK par labu savejiem.Lidz ar to valsts zaude miljardus.Vel par nodoklu norakstisanu 10 miljardu apmera.Japrasa valdibai vai tur vieni slimie pie varas.Valsts aparats uzpusts lidz plisanai,katru gadu tere miljardus.Nu un iznakuma valsts naudu valdiba izsaimnieko.Tapec ari nepietiek pensijam un algam.Ar sadu valdibu mes strauji ejam uz grunti,jo latvietis dzivo pats par sevi.Nav bralibas starp cilvekiem.Nu tad ari sanemam savu pasivitates algu.
11.marts, 8:34 Atbildēt
Beņa
Krievijā "tautas vēlēts" prezidents??? hA-ha-ha...
11.marts, 9:27 Atbildēt
mute
jūs letiņus dušīs un dušīs paši letiņi pirmkārt xD, jūs pat protestēt neesat spējīgi... bezcerīga tauta. un galvenais ja parunā atsevisķi - tad jauki , audzināti cilvēki. žēl gan, visādi kreisie grieķi utml māk gan par sevi pastāvēt
11.marts, 1:31 Atbildēt
Skatīt visus 71 komentārus >

Kaut kas traks!