Ceļ trauksmi! Vai Rīgā brūk arī Zemitāna tilts?

F64
  • F64
1 / 1

Mikroblogošanas vietnē Twitter publicēts video, kurā redzams, kādā stāvoklī ir Zemitāna tilts Rīgā.

Kāds lietotājs vārdā Kaspars jautā, vai Zemitāna tilta kāpnes (visas četras) gājējiem ir droši izmantojamas un vai no tām nevar atdalīties dzelzbetona gabali un uzkrist gājējiem uz galvas?

Viņš publicē video, piebilstot, ka "skats zem šī tilta ir vēl žēlīgāks nekā Vanšu tiltā un pa šīm kāpnēm staigā vairāk cilvēku...".

Jau ziņots, ka Vanšu tiltam Rīgā daļēji ir nobrukušas ar vienām kāpnēm saistītās konstrukcijas. Konstrukcijas nobrukušas pie kāpnēm, kas no Vanšu tilta ved lejā uz 11.novembra krastmalu.

Komentāri [7]

 
rommels
tilti jālabo lielajiem valsts izzadzējiem!godmanim kalvītim SKĒLEM UN BULDOZERAM.KĀ ARĪ IERASTAJIEM VALSTS ZAGĻIEM-deputātiem!un no savas kabatas!tāir,ka ka valsti vada noziedznieki,kuri neapzinās mūsu acīs,a paši zin.ka dzen tautu uz kapiem!ja deputātiem likums islaukt tautu,ta tautas devīzej jābūt-deputātus verdzībā!visas valsts krisas lai atstrādā valsts parādus!cūkas jāatrauj no siles!lielākie dzimtenes nodevēj sēž valdībā!tautas slepkavām jāzin,ka sods nāks!un nomiris nenozīmē ka ticis vaļā no soda!
10.marts, 5:59 Atbildēt
Gatis
Zemitānu tilts NENORMĀLI vibrē, kad pār to brauc kravas transports, tāpēc nebūtu brīnums, ja tur kaut kas atvibrētos un nokristu.
8.marts, 22:53 Atbildēt
Sociums
Sēde.
8.marts, 17:57 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Kaut kas traks!