Sarkandaugavā uz ielas mazs bērns bez virsjakas un apaviem meklē mammu

Attēlam ir ilustratīva nozīme. /F64
  • Attēlam ir ilustratīva nozīme. /F64
1 / 1

Rīgā, Sarkandaugavā vakar uz ielas kāda iedzīvotāja atradusi aptuveni trīs gadus vecu bērnu bez pieaugušo uzraudzības, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Policisti, ierodoties norādītajā adresē, sastapa izsaucēju ar mazu bērnu. Sieviete pastāstīja, ka ievērojusi mazu puisēnu bez virsjakas un apaviem. Kundze piesteigusies pie bērna, novilkusi savu virsjaku un tajā ietinusi zēnu.

Puika pastāstīja, ka pirms kāda laika mamma aizgājusi uz veikalu un devies viņu meklēt.

Bērns nosauca savu vārdu un uzvārdu, līdz ar policisti atrada viņu datu bāzēs un noskaidroja bērna dzīvesvietas adresi.

Pārrunu laikā pie operatīvā transportlīdzekļa pienāca sieviete, kura pastāstīja, ka viņai pazudis dēls. Parādot sievietei atrasto zēnu, viņa atzina, ka tas ir viņas dēls.

Bērna māte skaidroja, ka vēlējusies aiziet uz pastu un nolēmusi trīsgadnieku atstāt vienu mājās bez uzraudzības. Sieviete atklāja, ka aizslēgusi ārdurvis un bērns iepriekš nav mācējis tās atslēgt.

Drīz pēc tam notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja bērnu un konstatēja, ka viņam hospitalizācija nav nepieciešama.

Policisti devās līdzi sievietei uz mājokli, lai pārliecinātos par bērna uzturēšanās apstākļiem. Bērnam konstatēta atbilstoša vide.

Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par bērna atstāšanu bez uzraudzības. Likums paredz, ka par šādu pārkāpumu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro.

Komentāri [12]

 
koko
Sižetā bija teikts,ka mamma aizgājusi uz pastu vai veikalu un nedomāja,ka bērns prot atslēgt durvis...Bērni aug un vēro un ir gudrāki nekā paši vecāki iedomājas.Nesaprotu,kāda problēma bija mātei apģērbt bērnu un aiziewt kur vajag? Laikam joprojām mātes gatavas riskēt ar savu bērnu dzīvībām,jo vai kāda ir kas nezina,ka līdz 7 gadiem bērnu vienu mājās atstāt nedrīkst bez uzraudzības?Bezatbildība un viss.
9.marts, 23:07 Atbildēt
Jānis
jā, smirdošie skandopedofīli un jūdeļu zagļi jāsoda un sazagtais jākonfiscē.
9.marts, 14:48 Atbildēt
Kartupelis ar mugurkaulu
Nekas jauns krievu dzīvnieku pasaulē!!!
9.marts, 14:40 Atbildēt
Ak vai
Šis tavs komentārs tiešām apliecina, ka esi dārzenis.
9.marts, 21:48 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Kaut kas traks!