Sieviete par piedzīvoto Stradiņos: Kas tā vispār par attieksmi pret pacientu!

F64
  • F64
1 / 1

Kāda sieviete pastāstijusi par nepatīkamu pieredzi, ar kuru nācies saskarties Stradiņa slimnīcā.

Sieviete uzskata, ka medicīnas māsu attieksme gan pret viņu kā apmeklētāju, gan pret viņas mammu kā pacienti, bijusi neētiska.

"Izsaku neapmierinātību par Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Aritmoloģijas un kardiostimulācijas nodaļas (11. nodaļa) attieksmi pret pacientiem. Medmāsām, kuras dežurē nodaļā, liek katetrus ārpus vēnas un pat negrasās tos nomainīt. Kad pacients vēlas izsaukt ārstu, medmāsas pašas izlemj, vai to vajag vai nē! Un tas notiek nodaļā, kur vispār tas nav pieļaujams. Kur cilvēki guļ ar sirds kaiti! Ar savu attieksmi izveda manu mammu tā, ka viņai palika vel sliktāk un viņa nevēlējās palikt ne minūti slimnīcā. Uz ko medmāsa, kuru nosaucām vārdā Larisa, lika rakstīt atteikumu no ārstniecības un pat nepadomāja izsaukt dežurējošo ārstu!


Liekas, ka šajā nodaļā medmāsas jūtas pārāk augstprātīgi! Uz mammas lūgumu izsaukt dežurējošo ārstu medmāsa Larisa izteica, ka ārstam nav laika un lika gaidīt līdz rītam!


Pa dienu apciemojot mammu, ieejot nodaļā, satiku vienu no medmāsām, kura uzreiz man pajautāja “vai es protu lasīt?” , uz ko biju atbildējusi, vai es pareizi sadzirdēju viņas jautājumu. Uzskatu, ka tāda attieksme pret cilvēkiem nav pieļaujama! Un piebilde - man nav 20 gadi, esmu pieaudzis cilvēks! Saprotot, ka man nepatika viņas izrunāšanās, medmāsa nedaudz pierima.


Bet tas mani šausmināja, ka maksājot par medicīnas pakalpojumiem pacients saņem tādu attieksmi! Uzskatu, ka nodaļas vadītājam ir jāseko līdz savu darbinieku uzvedībai!"

Komentāri [91]

 
zz
Tas nav tikai stradinu slimnica ,,,nenosauksu slimnicu ,bet ir medmasas ar loti negativu attieksmi pret slimnieku ,,tadas ir vairakas ,nodalas vaditajiem ir jaredz javerte med masa un vinu attieksme pret slimnieku ,,,toties liels paldies masu paligiem par labu cilvecigu attieksmi ,,paldies !
15.marts, 13:11 Atbildēt
mmmm
Šausmīgas dusmas un aizvainojums nāk no šiem komentāriem. Nav pieklājības. Ja apmaklētājs ir pārkāpis prasības, kas rakstītas uz sienas, tad prasīt "Vai lasīt protat?" ir nepieklājīgi. Uz šādu jautājumu reaģēt ar šņākšanu, izrunāšanos vai ignorēšanu un rakstu internetā arī ir nepieklājīgi. Nepieklājiba, nelaipnība, nesavaldība, neprasme uzvesties. Padomju paliekas. Troļļi lai mirst!
14.marts, 9:56 Atbildēt
pret
Visi baigi gudri prot spriest - kā jāuzvedas mediķiem, kā jāuzvedas pedagogiem u.t.t...., bet aizejiet un pastrādājies šajos amatos, kaut vai "zemākajā rangā" ar to atalgojumu, ar to atbildīgu, pluss vēl tām pašam problēmas, kādas jebkuriem citiem... pastrādājiet kaut vai pāris mēnešus un tad paskatīsimies, kādi spriedumi tad tiks izteikti...
14.marts, 12:58 Atbildēt
nemuldi
Nevari, negribi. ...nestrādā, tevi ar varu kāds liek strādāt.
Mana kaimiņiene pirmspensijas vecuma strādā ap 330 h mēnesi par minimālo, smagu fizisku darbu, jo mazpilsētā cita darba nav. Viņa nevar savu dzīvokli pacelt un aiznest uz Rīgu.
14.marts, 15:39 Atbildēt
anna
Es šeit redzu kārtējo augstprātīgo cacu, kura iedomājas, ka viņa ir vienīgā, ja ne visā slimnīcā, bet nodaļā noteikti, kurai vispirms jāpiegriež vērība, ka citi pacienti, kuri ir vairāki desmiti var pagaidīt, jo tie jau nav tik svarīgi..., šai cacai nekad neienāk prātā, ka uz katru māsiņu ir vismaz desmit slimnieku un iespējams, ka pusei no tiem ir daudz nopietnāka problēma, par kuriem jāparūpējas vispirms... un tas, ka māsiņa pajautāja - vai apmeklētāja prot lasīt - uz durvīm ārpusē NOTEIKTI bija uzraksts par KARANTĪNU un NEIENĀKT NODAĻĀ AR VIRSDRĒBĒM (tie asprāši, kuri šajā brīdī iedomājas, ja jāienāk nodaļā kailiem vai apakšveļā - varat paklusēt - nav asprātīgi) tas, ka šādas cacas vazājas pa nodaļām, iespējams klepojošas un puņķainas, aplipinot citus pacientus - tas jau nekas... viņām ir tiesības...
13.marts, 11:52 Atbildēt
???
Nevajadzēja nolikvidet rajonos slimnīcas. ...drīz jau paliks tikai 1 slimnica Rīga. Bet nu es gan redzēju kā masinas gulēja Liepājas slimnīcā, pat vienā naktskreklaa un mājas halātā.
14.marts, 15:42 Atbildēt
ja
Ja tas ta ir ,vairakas slimn, esmu noverojusi ,medmasa gul sava istaba ,,,tik netraucejiet vinas ,,toties masu paligs vero slimniekus ,ik pa laiku .
15.marts, 13:15 Atbildēt
Skatīt visus 91 komentārus >

Kaut kas traks!