Sieviete par piedzīvoto Stradiņos: Kas tā vispār par attieksmi pret pacientu!

Komentāri [91]

 
???
Ja gribat lai ir cilveciska attieksme ir jāmaksā visiem, ārstam ,medmāsai un sanitariem. ..ar aploksnem.Un tad arī nezini kas notiks. Tā bija manai mammai ,man utt.Nevajadzeeja no likvidēt daudzās slimnīcas un mocīties pašiem un mocīt slimniekus.
12.marts, 14:28 Atbildēt
wena
Tā tas diemžēl ir,ka jāmaksā visiem,ja nemaksā,viņi izturās,kā pret mēsliem un vēl mediķa raud,ka mazas viņiem algas,kaunu zaudējuši pavisam!!!!!!
12.marts, 14:44 Atbildēt
Ādolfs.
Nāciet strādāt slimnīcā un jūms ,arī būs aploksnīte.
12.marts, 18:18 Atbildēt
Ha!
Izskatās,ka esi jau saņēmis!
12.marts, 20:37 Atbildēt
Miers
Kā jūs pret mediķiem, tā mediķi pret jums. Kurš zaudētājos?
12.marts, 17:00 Atbildēt
Arnita
Abi!
12.marts, 17:12 Atbildēt
es
Un kur lai es ņemu tās aploksnes, ko dalīt pa labi un pa kreisi???man pie algas neviens aploksnes nedod!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ārstiem un māsiņām redz, alga, maza, bet, man, varētu padomāt, ir milzīga, alga!!!!!!!!! kaut kāds absurds!!!!!!!!! paši vien cilvēki ir pieradinājusi mediķus pie aploksnēm un apetīte rodas , ēdot, ar katru nākamo reizi, aploksnei jākļust biezākai un smagākai!!!!
12.marts, 15:10 Atbildēt
KIKA
TIKKO BL...N SIEM PIELIKA PAMATIGI ALGU...BET NU STRADINOS PRET SLIMN.IZTURAS KA MESLU...PRETIGI
12.marts, 15:13 Atbildēt
aija
jaa.pamatigu gan 30 centus
12.marts, 15:57 Atbildēt
Ādolfs.
Es jums iesaku pastrādat neatliekamaja nodaļa.
12.marts, 18:27 Atbildēt
b
tā ir .Latvijas slimnīcās strādā ļoti prasti ļaudis.
12.marts, 14:52 Atbildēt
C
Nācās vairākkārt ārstēties Stradiņos - gan personāls laipns, gan attieksme nevainojama. Viss atkarīgs no paša pacienta.
12.marts, 17:37 Atbildēt
1
12.marts, 18:28 Atbildēt
Kurzemes Vārds
Ar 300 eiro mēnesī pēc negulētas nakts daudziem būtu pie dirsas. Padomājiet cik tā māsa saņem un apsēdusies nav 24 h.
12.marts, 15:00 Atbildēt
maksājoša paciente
Mani tas neinteresē. Par savu naudu gribu saņemt 100% pakalpojumu. Māsiņu vai dakteru nogurums un mazā alga uz mani nekādā mērā neattiecas.
12.marts, 15:06 Atbildēt
bet uz jums tomēr attiecas sava kažoka novilkšana un bahilu uzvilkšana ieejot nodaļā.
Peksis
13.marts, 12:31 Atbildēt
Muers
Samaksā 100%, un tad runā
12.marts, 17:02 Atbildēt
ANDA
MAN KAUTKA PIE DI..AS CIK SIE SANEM...TIK MAZ BUTU TAD PILNS AR DARGIEM DZIPIEM NESTAWETU
12.marts, 15:15 Atbildēt
Miers
Cik tad to džipu ir? Un cik no tiem ir apmeklētāju?
12.marts, 17:03 Atbildēt
Aigars
Nu,bet,tad lai maina profesiju!!!!Kur tad tas cilvēks,kurš sasirdzis un nonācis slimnīcā,ir vainīgs???Par ko viņam jāciešs un jāsamierinās ar tādu attieksmi? Neba jau tas pacients tai medmāsai maksā algu un nosaka tās lielumu,vai mazumu!Tāpat,lai aprūpētu labāk,ieslidina kabatā naudiņu un,ja to nedara,jo tīri,cilvēkam nav,tad mainās pret pacientu attieksme no apkalpojošā personāla.Nu ir tādi laiki pienăkuši,ka jāsaka:"Nedod Dievs,palikt atkarīgam no medicīnas personăla!",būs trakāk kā Hičkoka"Kapeņu stāstiņos".....Briesmīgi!
12.marts, 15:21 Atbildēt
aija
Pats kaut reizi esi pasedejis pie sava piederiga, Kad vins nojuk,kad lec ara pa logu,kad ardas .splauj ,sit,lamajas, Un vakara nod,tikai viena masa un mas.pal,Te nav runa par algu kaadu sanemam,te runa par piederigajiem.kada attieksme pret med,personalu.
12.marts, 15:53 Atbildēt
Aigars
Zini,esmu gan sēdējis un man vari nestāstīt!Es saku,ja ir izvēlēts tāds darbs,tad to arī jādara kā pienākas,nevis savu negatīvismu ir jāizliek uz pacientu!Attieksmi nomaini un būs ok.!Nevis kā pret pabirām,mēs arī esam cilvēki,netikai medpersonāls,ja neesat Aija pamanījusi,jo saprotu,ka esat arī ar medicīnu uz"Tu",vai tuvu stāvoša tai.Jāatceras,ka varbūt tam pacientam varētu būt ne graša pie dvēseles,bet medpersonālam nevajadzētu mainīties attieksmei no tā un aprūpe.
12.marts, 16:23 Atbildēt
Miers
Nevajag pret mediķiem izturēties tā, it kā viņi jums būtu kaut ko parādā. Man vajag, man pienākas un tad vēl Hipokrāta zvērestu atcerās. Izlasiet visus Hipokrāta traktātus. Tur skaisti ir aprakstīts, ka neviens bez maksas nav jāārstē. Un turpmāk, pirms nod..st mediķus, publicējiet savu profesiju.
12.marts, 17:28 Atbildēt
Aigars
Un par to,ka neviens bez maksas nav jāārstē....,viņi saņem algu,ja piemirsi,saprati!!!!!!
12.marts, 17:47 Atbildēt
Aigars
Neviens neko neno.....irš!Ir pietiekami gan viņiem dots,gan ar laipnību iets,bet pretīm belcebuli,jo lūk,"slakteri".Ko tad miers tă tik uzbrūkoši te"defelē",arī no medpersonāla?
12.marts, 17:46 Atbildēt
Mana draudzene strādā slimnīcā. Nekādas aploksnes nav saņēmusi. Pacienti ar kukuli iet pie ārsta. Ja kāds pacients par varītēm
Peksis
13.marts, 12:48 Atbildēt
Hmm
Pēc tām dežūras (!) 24 h viņām vismaz 48 h brīvas! Un ne visās nodaļās medmāsas,arī sanitāres ir tik noslogotas.Naktīs var pat nebūt neviena izsaukuma- snauduļo un skatās televizoru.
Uzskatu,ka par tādu darbu alga ir adekvāta.Citur par smagāku,intensīvāku darbu nemaksā vairāk! Un Stradiņos māsām no marta mēneša sanākšot ap 1000 eur! Viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem!
12.marts, 15:22 Atbildēt
Miers
Baigi pārliecināts esi? Tik tas, ka 75% mediķu ir spiesti strādāt otrā darbā pēc 24h dežūras, tas protams prātā neienāk.
12.marts, 17:30 Atbildēt
Ha!
Un aiz ko tad viņiem tā jāstrādā tai otrā maiņā?Kāds spiež?Ja paši grib un ir tik badīgi,ka palags dupsī jārauj,tad paši vainīgi,nevajag te kunkstēt!Jā,jā,jā,nevar iztikt un ir ğimene,kura jāuztur,bet atvainojos,vai citu profesiju pārstāvjiem nav ğimenes,utt.?Kāda kvalitāte var būt,ja nostrādā vienu maiņu un diebj uz otru maiņu pusaizmidzis un saīdzis uz visu pasauli,jo lūk,viņam jāstrādā otra maiņa,jo kaut ko nevar nomaksāt,ğimeni nevar pabarot,vai nopirkt kaut ko jaunu par vienu algu...Kuram tas interesē,ko,pacientam,kurš slims un ar cerībām skatās,ka viņu izārstēs,ko?Šitāds miga ienāk,pieliek bērnam sistēmu,strauji palaiž,ka tam pa nāsīm asinis sāk tecēt....Uz vecāku jautājumu,kas notiek...,medmāsiņa nomurmina,uj,piedodiet,neesmu gulējusi,esmu no otras maiņas atbraukusi,laikam pa strauju palaidu sistēmu....Nju,ko teikt vecākiem,kuriem atvase ir vienīgā,ko?Uj,kaut kas notiks ar bērnu,nu,ko tad,uj...?Badīgums un bezatbildība!
12.marts, 20:50 Atbildēt
Nemiers
Pag,un,ko Tu ar to gribi teikt,te to visu rakstot,ka mums pacientiem,jāatver jums maks plaši jo plaši?????Ko Tu domā,ka citur nav jāstrádá,lai,kas Tu būtu zem sava"miers"...,gribu zināt,ko Tu gribi no pacienta,vairāk naudu???
12.marts, 17:54 Atbildēt
ww
..tik nevajag..nekādu 300 eiro. Par tāddu naudu pat sanitāri nestrāā.
12.marts, 17:07 Atbildēt
Paciente
Un? Lai neceļ to ko nevar panest! Mums pacientiem tagad jājūtas vainīgiem? Lai nestrādā par māsiņu, jo uz mazas algas pamata nevar būt atruna par attieksmi pret pacientu!
Veikalā arī mazas algas, ko man medmāsai ar desu mest, jo ienākusi ar netīrām kājām vaikalā, vai ar cimdu apčamdījusi apelsīnu? Vai pārdevējam par labu apkalpošanu kāds aploksnīti vai šokolādīti iedod? Bet visas dienas gafumā vismaz 10 samazgas jānoslauka no sevis, jo ir taču tādi kuram nedod gaisu elpot- iedod cilvēku apēst! Un vakarā arī vēl jābūt spējīgiem bērniņus samīļot un sabučot.
12.marts, 17:19 Atbildēt
Dana
Jùs nezināt, rakstāt. Naktīs saldi dus, ja nav kas ārkārtējs. Ja nepamatoti traucē, dusmojas...
12.marts, 17:31 Atbildēt
Jānis
Diemžēl latvijas (L) rūgtā patiesība par medicīnu !!! It sevišķi pret veciem gu lošiem pacientīem ,aprūpe vienkārši nekāda !!! Lai tik nenomirtu slimnīcā un nebojājotu tās statistiku tiek ātri vien izrakstīs pat neziņojot tuviniekim !!!
12.marts, 15:07 Atbildēt
es
drīz varēsiet aizmirst par gulēšanu slimnīcā
12.marts, 15:10 Atbildēt
jūlis
Medicīna tikai VIP personām!Pēc stenokardijas lēkmju sērijas pie ģimenes ārsta tiku laipni pierakstīts pēc nedēļas.Arī sirdsslimnieku dzīvība ir tikai pašu slimnieku problēma,veselības aprūpei ir citas,svarigākas darīšanas.
12.marts, 16:10 Atbildēt
imants
Pirmais jautājums dāmai, kura sūdzas - kas bija jālasa? Var būt uz durvīm bija informācija par apmeklējumu gripas karantīnas laikā, bahilu lietošanu vai taml. prasībām, kuras netika ievērotas? Un tad jautājums ''vai protat lasīt?'' ir pilnībā saprotams. Arī par maksāšanu man ir citādāka pieredze, kā te vairums raksta....
12.marts, 15:17 Atbildēt
KIKA
IMANTAM..KO TE PLURKSTI...PATS LAIKAM PIEDERI PIE NEKAUNIGO MED.SAIMES
12.marts, 15:29 Atbildēt
Miers
Un tu būtu tā kaunīgā?
12.marts, 17:32 Atbildēt
Rita
Pilnīgi piekrītu
12.marts, 15:47 Atbildēt
Rita
Piekrītu Imantam, ne kikucim
12.marts, 15:47 Atbildēt
hm
Bet varbūt uz nodaļas durvīm bija uzraksts "Ieeja tikai bahilās"? Tāpēc arī jautājums par lasītprasmi. Un piebildīšu, ka reizēm arī pacientu un viņu tuvinieku iznešanās ir vienkārši dramatiska!
Un, jā, mana pieredze ārstniecības iestādēs ir bijusi tikai pacienta statusā!
12.marts, 15:23 Atbildēt
Brigita
Attieksme......pat pret mirušu ir šausmīga....piektdien norunājam,ka mūsu mammu pirmdien varam vest mājās-veselībai nekādas briesmas nedraud ir izdarīts viss.....mamma aizgāja mūžībā sestdien pēcpusdienā-nevienam neienāca prātā piezvanīt un pateikt par notikušo.Pirmdien 14.00 braucām pakaļ,lai vestu mājā.......saņēmām drēbes....nu nevaru vēl parakstīt...tas ir briesmīgi kas notiek...
12.marts, 15:25 Atbildēt
Zane
Mums bija tieši tāds pats gadījums, kad taisijās izrakstīt omi no slimnīcas, bet jau nākošajā dienā paziņo, ka ir mirusi. Tēti arī manu slimnīcā piesējuši pie gultas, jo nav pakļāvies adatu terapijām, bet nākošajā dienā jau ar sirdi nomira, man jau ļoti sāk likties, ka Latvijas slimnīcām ir uzlikts pildīt slakteru lomu, un pēc iespējas vairāk aizsūtīt uz viņpasauli cilvēkus, lai valstij mazāk klapatu ar pensionāriem un onkoloģijas pacientiem, kaut kā baigi bieži mirst tie kurus radi uztic mediķiem!
12.marts, 15:39 Atbildēt
aija
onkologija ir ta .kuru nevar prognozet,bet navajag uzticet medikiem.ja nav ticiba, kopjam majas pasi,,,,,,,
12.marts, 15:45 Atbildēt
Zet
Es gan par Stradiņos saņemto ārstēšanu un attieksmi biju ļoti patīkami pārsteigta, Neviena iebilduma - viss ātri, profesionāli, laipni gan ārstējošais ārsts, gan medmāsas, gan sanitāri visi kā bitītes - perfekti! Paldies jums, ka tur vēl esat!
12.marts, 15:34 Atbildēt
par taam bahilaam
Varbut cilveki neredz,tiiri tehniski.Es bez brilleem neredzu,tuvumaa.Un nav iespeejams nopirkt to kas nav apguts.Novelu tikai medikiem un vinu tuviniekiem izbaudiit to pasu,ko te raksta izmisusie pacienti.Un taas naudas ko dod medikiem,ir vai nu nemti krediti,ome paardevusi pa leeto mezu,vai samet radi.Nu kaa var nepazinot piederigiem par tuvinieka naavi,telefons atkal nebija uzraditd.Un te veel fleite ka vajag visus pataisiit par donoriem.Tad jau saaksies mediku maitas purnu dzires.
12.marts, 15:35 Atbildēt
lapsa
Ja taisniba,bez aploksnem neka!!
12.marts, 15:49 Atbildēt
Vilis
Stradiņos gulēju 2015, gadā. Varu teikt tikai to labāko. Nav ABSOLŪTI nekādu iebildumu. "Pateicība" bija tiešām simboliska. Visu to labāk
12.marts, 16:04 Atbildēt
Aiva
Ar es pabiju 32.nodaļā,par māsiņām varu teikt tikai to labāko,arī sanitārītes skrien kā bitītes! Bet par dakteriem gan ir rūgtums sirdī palicis.Nogulēju 32.nodaļā trīs dienas,jo mani ieveda no intensīvās nodaļas.Pa visu ārstēšanās laiku nevienu reizi pie manis,nedz manām istabas biedrenēm neienāca ārstējošā ārste daktere Andrējeva.Pie mums vizītē nāca rezidente! Pie citiem kuri nebija Anrējevas pacienti vizītē nāca ārstējošais ārsts kopā ar rezidentu! Māsiņām un rezidentei vaicāju pēc dakteres,teica,ka daktere esot uz pieņemšanu! Tad par ko viņai maksā algu? Tad,lai tiek viņas alga rezidentei! Bet tā nenotiek! Esmu vīlusies šādā pacientu aprūpē!
12.marts, 16:04 Atbildēt
PELE
Algas mums visiem mazas, ja tu tādā iestādē strādā tad ir jāstrādā kā pienākās.
12.marts, 16:04 Atbildēt
salna pavasarī
Izskatās ka tantiņai publicitātes sagribējies - nekādas šausmas rakstā nav minētas. Prasta baumu lapele un ne vairāk...
12.marts, 16:06 Atbildēt
Un???
Par maz medikiem maksaa?Ko tad izgazat savu zulti un neaizsargatiem slimniekiem,mirusajiem un vinu tuviniekiem.Juusu galvenajam sefam menesii ir 8000 alga,Erglim noteikti veel vairaak,ejat un prasiet,blaujiet....slimniekiem jaaskrien kaartot juusu algas.Neuzskatiet sevi augstaak par Dieviem.
12.marts, 16:22 Atbildēt
Zubite
Ne jau visiem algas paaugstinatas.Viss tas ir blefs.Par munimālo vaursk jau nesanem....piemeram kā māsu paligi......
12.marts, 17:27 Atbildēt
omīte
Bet algas viņiem taču palielināja un diezgam labas ,ko vēl grib!
12.marts, 16:45 Atbildēt
WOW
Lasu komentarus un domaju kur ir problema.Es gada laikaa guleju divaas slimnicas un attieksme bija teicama.Pec tam bija daudzas proceduras un atkal attieksme bija teicama.Tris Gadu laikaa biju spiesta apmeklet arstus un izdarit dazadus izmeklejumus un nevienu reizi es netiku pazemota,apvainota vai sutita kaut kur.Par bahilaam...nu es ari iebizoju slimniicaa bez tam un man aizradija...es laipni atvainojos un man pat iedeva tas bahilas.Varbut saksim cienit viens otru un tad jau visiem bus labak.
12.marts, 16:57 Atbildēt
atvaļinājumā sauc
Pavasara nogurums un galvā putni
12.marts, 17:24 Atbildēt
Karma
Medicīna ir galīgā melnajā caurumā, bet par personālu pat nav, ko runāt. Orgānu tirgoņi. Tāpēc jau sučkinskis un zagļu co. cenšas tik ātri ieviest donorēšanas likumu, lai "nabadziņi" slimnīcās varētu mazliet piepelnīties. Tikai "mediķi" aizmirst, ka arī paši pavisam "nejauši" var kļūt par donoriem. Pēdējo 20 gadu laikā nav nācies saskarties ar normālu ārstu vai māsu. Jā, liekulīgi saldi, gan. Ja tev ir laba apdrošināšanas karte vai cerība, ka dosi kukuli.
12.marts, 17:29 Atbildēt

Kaut kas traks!