Pieķerts! Iespējams, Ķekavas novada amatprsona par iedzīvotāju naudu pērk degvielu

F64
  • F64
1 / 1

Ķekavas novada amatpersona, iespējams, ļaunprātīgi izmantojusi nodokļu maksātāju naudu, pērkot degvielu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Pierādījumos - fotogrāfijās, kas, visticamāk, tapušas no video novērošanas kameru ierakstiem, redzams, kā pie kādas degvielas uzpildes stacijas sieviete spēkratā lej degvielu.

It kā jau nekā krimināla, ja vien nebūtu noskaidrots, ka kundze, maksājot par degvielu, izmanto degvielas karti, kura izsniegta Ķekavas novada domes priekšsēdētājas otrajam vietniekam Neilam Kalniņam.

Pašvaldībai ar domes deputātu ir noslēgts patapinājuma līgums par attiecīgā auto izmantošanu amatpersonas darba pienākumu veikšanai. Pagasta mājaslapā lasāms, ka uz šo brīdi Kalniņš no otrā vietnieka amata pildīšanas atbrīvots.

Iemesls - domes priekšsēdētāju neapmierina viņa darbs.

Līdz pat šim brīdim nav zināms, kādiem mērķiem visas trīs reizes, kad piefiksēts, ka karti izmanto sieviete, degviela izmantota.

”Es ļoti bieži automašīnu izmantoju kā biroju. Kamēr sēdēju un strādāju tajā, palūdzu, lai mana sieva ielej degvielu,” izteicās pats Kalniņš.

Komentāri [15]

 
Ričwis
Cilvēks, kas dzīvo godībā un tomēr bez dziļāka ieskata lietu būtībā, ir līdzīgs kustonim, kuru vienkārši nokauj.

Человек, который в чести и неразумен, подобен животным, которые погибают.

Man, who is rich, Yet does not understand, Shall be like the beasts, They shall perish.
Ps.49:21
14.marts, 22:37 Atbildēt
koris
Bez Tabu - pie mājas stāv liels uzraksts - ļoti nikns suns, bet kāds pierakstījis, bet tam, taču, nav zobi - tādas asociācijas ar vairākumiem sižetu raidījumā. Ar varu līst mašīnā ar mikrofonu, tas jā, bet lai sagatavotu sakarīgu sižetu, tad ... .
14.marts, 15:21 Atbildēt
Aizpute
Pie mums Aizputē gan tā nedara.
14.marts, 12:33 Atbildēt
Skatīt visus 15 komentārus >

Kaut kas traks!