Rimšēviča bijusī sieva: Zinu, kas realizē "melno kampaņu" pret viņu

F64
  • F64
1 / 1

Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča bijusī sieva Līga, kas ir Latvijas Nacionālā teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja, atbalsta viņu un tic, ka taisnība būs Ilmāra pusē, raksta izdevums "Privātā dzīve".

Runājot par atbalstu bijušajam vīram, Rimšēviča sieva un viņa trīs meitu māte saka, ka tas ir pašsaprotami. Pie tam pēc vairāk nekā 20 gadu darba sabiedriskajās attiecībās viņa esot skaidri redzējusi, kas notiek.

"Tā ir labi plānota klasiska melnā PR kampaņa. Tā kā Latvijas PR vide ir samērā šaura, diemžēl zinu, kas savu pasūtītāju uzdevumā to realizē. Esmu droša, ka šīs kampaņas primārais mērķis nemaz nav vēlme vai vajadzība iesēdināt Rimšēviču. Galvenais bija radīt starptautisku troksni. Domāju, ka paši pasūtītāji savā slāviskajā mentalitātē šo visu uztver un izbauda kā tādu hapeningu. Ar smīniņu vēro, kā KNAB un Latvijas amatpersonas nu tiks ar to galā. Šis savukārt vēlāk būs viņiem noderīgs fons plānotajai starptautiskajai tiesvedībai," pauda Latvijas Bankas prezidenta bijusī sieva.

Kopumā Rimšēviča saka, ka šis ģimenei ir ļoti smags periods un "nezinām, kas vēl būs jāsagaida, taču - lai kas arī būtu, mēs noteikti to izturēsim".

Komentāri [39]

 
pele
ASV vai tad grib nomelnot Ī.Rimsevicu diezvai.Visas bankas apmazga naudu.Un ko tad bijusī sieva uztraucas nebūs krējums ko var smelt ar burkam.
14.marts, 8:00 Atbildēt
Dina
Malacis Līgucis ka aizstāv bij. vīru. Lūk tādos brīžos arī parādās attiecības.
14.marts, 1:01 Atbildēt
Pbums
Nekādas melnās kampaņas nav vienkārši ja ņem kukuļus miljonos un kādam nesamaksā, kāds pasūdzās. Bet Dažiem gods tik ļoti kukuļos apēsts ka pietiek nekaunības pat amatā palikt.
13.marts, 23:26 Atbildēt
Skatīt visus 39 komentārus >

Kaut kas traks!