Autovadītājs pret ceļu policiju: Vērsīšos tiesā, neesmu vainīgs!

F64
  • F64
1 / 1

Kāds autovadītājs sociālajā vietnē Facebook publicējis video no videoreģistratora, pierādōt, ka būtiski nepārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.

Video redzams, kā braucošu auto apstādina ceļu policija. Cik noprotams no vīrieša rakstītā, policisti saka, ka viņš braucis ar 151 km/h lielu ātrumu, savukārt video redzams, ka ātrusm bijis daudz mazāks.

"Videoreģistrators saka 93, policija saka 151 .. sēdēju meža vidū un netiku nekur tālāk... noņemtas tiesības, naudas sods... vērsīšos tiesā viennozīmīgi, nebiju vainīgs!"

Komentāri [60]

 
Čekvardaks
Klauniem, dīvānā pirdējiem! Ja reģistrātors nav reģistrēts VDI, tiesā šai ierīcei ir informatīvs statuss, bet ne pierādījums. Un kurā valstī ir atļauts videoreģistratoru izmantoto spidometra vietā???? Kurš šo video reģistratoru ir sertificējis??? Klauni, es protams neesmu mentu pūsē, bet dotajā gadījumā, čalītis ir auzās, jo menti noliks priekšā sertificēta, sertificētas firmas radara mērījumus, ko liks priekšā čalītis ar reģistratoru? Plika diršana, un dīvānā piršana.
25.marts, 23:25 Atbildēt
Fakts
Mentiem nav taisnība, reģistratoru var izmantot tiesā kā pierādījumu! Turklāt menti NEDRĪKST, stāvot vienā ceļa malā, apturēt pa otro ceļa pusi braucošu auto! Pilnīga mentu visatļautība!
23.marts, 11:17 Atbildēt
Ricis
Kādreiz ar šādiem vārdiem menti lika saprast kad par nelielu naudas summu šo problēmu var atrisināt. Tagad viņi to nevar atļauties visu šo kameru un citu parikšu dēļ...bet... . Tagad sodi un sodīšana par pārkāpumiem arī mistiskiem.ir pārvērsta par naudas pelnīšanu kurai nav nekāda sakara ar drošības uzlabošanu kas ļoti uzskatāmi bija redzams no šā video. Jautājums ir kur paliek iekasētās soda naudas ??? Ceļu stāvoklis neuzlabojas.drošība arī...bet sodi lielāki un daudz vairāk...vai tikai vairāk sodus sarakstījušiem mentiem netiek no tā kāds procents savādāk nevar izskaidrot šādus mistiskus pārkāpumus kurus provicē paši menti vainu aiz nezināšanas vai nu apzināti.....
23.marts, 9:46 Atbildēt
Valdis
Lai kāds kļūtu par policistu, vajag pamatīgi visu izzondēt - kas tas par putnu! Sākot ar to, no kādiem senčiem putns radies.
23.marts, 10:00 Atbildēt
Skatīt visus 60 komentārus >

Kaut kas traks!