Luterāņi savu arhibīskapu Vanagu nosauc par ''sliktāku kā tukšu vietu''

Komentāri [26]

 
Atkal
Stambulgenderisti izvērš savu melīgo propagandu?
8.aprīlis, 13:54 Atbildēt
Nita
Nu nav miera dažiem! Joks tiešām nekāds.
8.aprīlis, 14:18 Atbildēt
Baba
Ne jau luterāņi nosauc, bet gan tie, kas dzīvi redz tikai vienā plaknē. Ak, nabaga cilvēki! Vēl joprojām atrodas padomijas skavās, kas ar visiem spēkiem centās no latviešu tautas "izsist" ticību Dievam. Atmostieties, paskatieties kā pasaule dzīvo, bet mums rāda tikai aizrobežu padibeņu "kultūru".
8.aprīlis, 14:50 Atbildēt
Selekts
Katoļu "atvase". Bībele ta viena.
8.aprīlis, 15:00 Atbildēt
RŪta
Šiķiet, ka esam pietuvojušies tai roežai, kad cilvēku sirdis kļuvušas cietas , acis neredzošas un ausis nedzirdošas. Un tas viss visos līmeņos , visās filozofijās un ticībās. Vai tā ir pasaules bojā eja vai tikai brīdinājumu signāli? kultūras nav, morāles nav , ticības nav, bet IR nenormāla naudas kāre, meli, divkosība un cinisms. .... man ir jādomā par pasaules galu.... protams, pārnestā nozīmē
8.aprīlis, 15:04 Atbildēt
dzelons
Jezuītu aģents īsts,
Protestantiem ,,roze vīst”,
Palīgs čekas - parazītiem,
Tie sen čomi jezuītiem
8.aprīlis, 15:19 Atbildēt
Ha
Ak tad Tu, labais, tad PATS esi reizē tas čekas parazītu vadonis Latvijā - nu ja jau Tu tik labi zini, kuŗi ir Tavi palīgi un aģenti?? :-D :-P ;-) .......
8.aprīlis, 17:07 Atbildēt
ita
Ir skaidrs pret ko, nav skaidrs par ko un kāpēc. Bet- No 10 jauniešiem, kuriem TV tika uzdots jautājums par Lieldienām ģimenē, tikai viens-latgalietis, tātad katolis, teica- no rīta mēs iesim uz baznīcu. Tātad no 10 latviešu ģimenēm viena iet uz baznīcu lielākajos svētkos. Pašā Latgalē tas droši vien citādi. Ko īsti grib luterāņi? Tie, kuri kritizē arhibīskapu un tie , kuri ir viņa pusē?
8.aprīlis, 16:02 Atbildēt
Selekts
:) Nedzer viens ar spoguli.
8.aprīlis, 16:38 Atbildēt
Esīte
Nespried par visiem pēc sevis.
8.aprīlis, 16:43 Atbildēt
Jēkabs
Jā atkal un ,atkal viņiem nav miera Visiem luterāņiem būt stipriem .Un nebūs laikam miera kamēr viņus visus ne izslēgs no LUTERĀŅU saeimes .VIŅIEM NAV nekā svēta ..Viņu mērķis ir graut visu savienību Jā nevar izslēgt tad vajag pārvietot bet kaut kas ir jadara ar tiem FARIZEJIEM UN VILTUS PRAVIEŠIEM UN VIŅU PIEKRITEJIEM Tie nav ticīgie viņi par velti nesā to dieva vārdu Un tomēr vajadzetu tikt skaidrībā ko domā visas citas draudzes
8.aprīlis, 20:18 Atbildēt
pie progresīviem mācītājiem pilnas baznīcas
............
8.aprīlis, 20:26 Atbildēt
katole
Tāpat arī Kristu vajāja... Kam ir ausis, lai sadzird šībrīža vēstījumu.
8.aprīlis, 21:06 Atbildēt
vērotājs
Nelietīgs, varas kārs Vanags noknāba Rubeni.
8.aprīlis, 21:10 Atbildēt
Rīdzinieks
Ja Kristus lūdzās, lai visi būtu viens, tad nabaga protestanti grib nevis vienu, bet katrs savu partiju. Labi, ja Vanags reizēm atbalsta vienas Baznīcas ideju, par ko vienmēr cīnījies pāvests. Vanags vismaz ir kristietis, ko nevar teikt par bļaustoņām un prihvatizētājiem.
8.aprīlis, 21:43 Atbildēt
Fly
Ja Vanags vienmēr atbalsta katolisko baznīcu un Romas pāvestu, baznīcā demonstratīvi ienāk katoļu tērpos, tad ko viņš ir tā uzkundzējies luterāņiem? Līdzīgi pāvestam, panācis savu ievēlēšanu "uz mūžu" - kā luterāņiem nav pieņemts nekur pasaulē. Vai viņš luterāņiem vispār ir vajadzīgs, vai luterāņi vairs nespēj paši kopt savu ticību, kāda tā bija pirmskara Latvijā? Ir taču brīva izvēle - kas grib, var iet katoļu baznīcā, bet nevajag jaukt kopā - kotletes atsevišķi un mušas atsevišķi. Kas attiecas uz prihvatizētājiem, tad tā ir Vanaga otra problēma - iegūt un pārdot luterāņu baznīcas senus īpašumus, atņemt draudzēm baznīcas, ja citādi nevar, tad tiesāties, kā nupat par Valtaiķu baznīcu - lai no draudzēm iegūtu nomas naudu. Un par šo naudu pirkt sev atbalstītājus?
9.aprīlis, 9:15 Atbildēt
Es
Nešaubos, ka tas ir 14 atkritēju darbs, kas iestājas par liberālajām vērtībām.
Tādi (kas ir vispār raksturīgs sorosītiem) ir gatavi uz jebkuru nelietību, lai nomelnotu oponentu, ja nav argumentu. To spilgti pierāda Vācijas un Francijas prakse migrantu jautājumā, kad visi, kam nepatīk islamistu masveida imigrācija, tiek saukti par rasistiem un nacistiem.
Tāpat tie saukāti neģēlīgās Stambulas konvencijas pretinieki.
8.aprīlis, 21:53 Atbildēt
genofonds
labi zinu luteru vidi. vanagu arī ilgusgadus. viņam tāda modeaiz citu mugurām, pašam nedarīt neko. neko. parazīts parastais.
9.aprīlis, 7:53 Atbildēt
Alla Borisovna
Tā e-baznīca jau nav luterāņu portāls.
9.aprīlis, 8:22 Atbildēt
nu- nu
Pēc padumjiem 1.aprīļa jokiem var secināt kādi ir paši jokdari.
9.aprīlis, 9:00 Atbildēt
Apmierinātais
Nesaprotu!!!
Tā 14 perederasu atkritēju banda sevi uzskata par visu luterāņu pasauli, vai kā !!???
9.aprīlis, 9:13 Atbildēt
Alla Borisovna
Lai saprastu notiekošo, būtu vērts ievērot ka tie 14 pārstāv LELB liberālo spārnu, savukārt tie, kas uztur portālu "ebaznīca" - jau sen ir no LELB aizgājuši tieši konservatīvisma dēļ, jo uzskata sevi par īstajiem luterāņiem - viņiem arhibīskaps ir par liberālu, nu un viņi nemazākā mērā nepārstāv visu luterāņu viedokli. Tā ka virsraksta daļa "Luterāņi savu arhibīskapu" ir klaji melīga: Vanags nav arhibīskaps ebaznīcas uzturētājiem.
9.aprīlis, 21:29 Atbildēt
Fakts
Ja Vanagu nepieņem katoļu baznīca (un neņems, jo precējies!), tad viņam ir jāiet atpakaļ par ķīmijas skolotāju. Nevis jātaisa ķīmija luterāņu baznīcā.
9.aprīlis, 9:19 Atbildēt
ēēē
Pāvests teica - elles nav ! Ko nu ?
9.aprīlis, 9:31 Atbildēt
bēēē
Pāvests tā neteica. To izdomāja reportieris Scalfari.
9.aprīlis, 21:17 Atbildēt

Kaut kas traks!