Kā tā var būt! Iedzīvotāji dusmīgi par briesmīgajiem Latvijas ceļiem

nra.lv
  • nra.lv
1 / 1

Laika apstākļu dēļ daudzviet Latvijā ceļi kļuvuši teju vai neizbraucami. Ne viens vien Latvijas iedzīvotājs steidz internetā dalīties ar fotogrāfijām, kurās redzami briesmīgie ceļi.

"Vēlējos padalīties, pabrīdināt autovadītājus par ceļa stāvokli posmā Vecumnieki-Ķegums līdz Vecumnieku novada robežai. Saprotams, ka ceļu stāvoklis pavasaros pasliktinās, bet nu šis jau ir par traku! Šis nav pirmais gadījums, kad man jāpalīdz ceļa vidū iestigušiem cilvēkiem,” kāds vīrietis sašutumā raksta "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu").

skaties.lv/Privātais arhīvs

Vēl kāds vīrietis raksta: “Ceļa posms Krišjāņi-Bērzpils. Jau daudzus gadus šādā stāvoklī vairākas reizes jau ir sniegtas sūdzības, uz kurām vienmēr saņemtas noraidošas atbildes. Pavasaros un rudeņos, un jebkuros lietainos laika apstākļos šis ceļa posms ir murgs! Mēs reāli braucam pa grāvi, jo ceļa malas ir augstākas par pašu ceļu! Kā tā var būt? Galu galā, visi maksājam ceļa nodokli,” sadusmots raksta autovadītājs.

skaties.lv/Privātais arhīvs

Līdzīgu nostāju pauž arī kāda sieviete, kas dzīvo Dzimtmisas pusē.

"Katra diena izvēršas gluži vai par murgu, kad ir j;abrauc pa šo ceļu. Bet variantu nav - bērni uz skolu jāved, uz darbu jābrauc!"

Tikmēr iepriekš informējām, šķīdoņa dēļ Latvijā ir slēgti vairāki autoceļi.

Slēgto posmu sakārtošanas darbi un satiksmes atjaunošana būšot iespējama vien tad, kad šie ceļi apžūs, informē LVC. Kā uzsver LVC, plānojot braucienus reģionos, autovadītājiem ir jārēķinās, ka pavasara atkušņa laikā braukšanas apstākļi uz grants ceļiem ir apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ir ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šie ceļi vietām ir grūti izbraucami, tajos veidojas rises un iesēdumi.

nra.lv

Komentāri [16]

 
janka
Ha, ha vēl kādu laiku atpakaļ televīzijā no mūsu politiķiem tika dzirdēts ka lauku ceļu mums par daudz. Un visiem ceļiem naudas nepietiks un daļa ceļi esot jālikvidē.
10.aprīlis, 12:53 Atbildēt
Janka
Paskaties kādi ceļi ir līdz deputatu mājām,visi grants ceļi nav izbraucami ,braucu pa A6 starp Daugavpils-Nidzgale, šausmas braucu kā patrepem, mūsu valsts vadību ir jātiecas, viņi saņem tūkstošus algas,kas notiek ar mūsu LATVIJU,vai jums deputāti kauna nav palicis ne kripatiņas.
9.aprīlis, 14:22 Atbildēt
Mjā
Jums nepatīk ceļi?Tad vēsieties pie tiem, kas no neparedzamiem gadījumiem domātās naudas tagad taisīs barikāźu dalībniekiem apliecības par 67 000. € vērtībā. Tie tiešām ir svarīgi papīrīši, kurus varēs ielidināt atvilknė pie citiem .
9.aprīlis, 14:19 Atbildēt
Skatīt visus 16 komentārus >

Kaut kas traks!