Kā tā var būt! Iedzīvotāji dusmīgi par briesmīgajiem Latvijas ceļiem

Komentāri [16]

 
runčuks
Ja sāks taisīt ceļus , tad taču nebūs naudas ko katru mēnesi pielikt visam augšgalam -- ko jūs cilvēki , toties ir nauda 66000 tūkstoši- lai pētītu""" cilvēku apmierinātību par veselības pakalpojumiem """ - ļoti svarīga tēma -- piekrītat --, redziet tas ir svarīgāks nekā dubļainie ceļi --- ak mana Latvija - man tevis žēl !!!!
9.aprīlis, 9:48 Atbildēt
Valstī nauda tiek izsķērdēta nenormālos apmēros
Valstī nauda tiek izsķērdēta nenormālos apmēros. Kaut vai ja krāpniecisko OIK milzu naudu ieguldītu kādā nozarē. Un kāpēc pie mums ceļu nodoklis netiek izlietots tam sākotnēji paredzētajam mērķim? Absurdu valsts!
9.aprīlis, 10:29 Atbildēt
janka
drīz ieguldīs 100 000 lai pētītu cilvēku apmierinātību ar ceļiem.
9.aprīlis, 10:36 Atbildēt
Lote
Neko tur neatjaunos. Tas ir gads no gada un ar katru gadu bēdīgāk... Lauku ceļi nevienam neinteresē, diemžēl...
9.aprīlis, 10:40 Atbildēt
Cau
Ir gruti dzivot vietaa kur nwwsi vaidzigs un man ka LV pilsonim sap sirds par valsts attieskmi pret tautu.tapec janoligo jāņi un labak dzivot uk pienemt vinu likumus .nekaa niecibai but sava dzimtene
9.aprīlis, 10:45 Atbildēt
ir tāds
jā, meža vidū dzīvot ir savs hobijs. ja nesanāk, pārceļas uz pilsētu. ne, to negrib... bet uz ārzemju pilsētu gan var... absurdi
9.aprīlis, 12:55 Atbildēt
sķīdonis
Tādi ceļi mēdz būt katru gadu pavasarī un rudenī. Tai laikā nav jābrauc nekur.
9.aprīlis, 10:57 Atbildēt
nodokļu maksātājs
kāda ir pievienotā vērtība visiem šiem komentāriem? NULLE!!!
9.aprīlis, 11:33 Atbildēt
Kurzemnieks
Mīļie cilvēki. Ticiet man, neviens jūsu žēlabas pat neuzklausīs. Valdībai dziļi pie kājas par to ka bērni jāved uz skolu pa bezceļiem, par to, ka dzīvojat laukos, kur saņemt medicīnisko aprūpi ir tāds kā utopisks sapnis, u.tt. Mēs esam nolemti drūmai bezcerībai... mīļā tauta!!!! Tas nekas, vai ne? Mēs taču jau gandrīz 30 gadus esam gaidījuši savu cilvēku cienīgu dzīvi šeit - Latvijā.... Diemžēl, nekas no tā nav sanācis... zemas aldziņas, lauku bezcerība....totāls pagrimums.... KURP EJ, LATVIJAS VALSTS??????? Kā labā jūs strādājiet, valdošie????!!!!! Kad beidzot tautai tas viss nāks uz āru????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir jāsāk protestēt!!!
9.aprīlis, 11:58 Atbildēt
piedošan atvainošan
bet tas ir jārisina citādi. nevar noasfaltēt kaut kādus meža ceļus, kur dienā brauc 3 mašīnas. pārcelšanās pabalsti varētu būt risinājums
9.aprīlis, 12:38 Atbildēt
raimis
blaviens.tu paskaties kadi lauku celi ir arzemes,tur lauku celi ir labakas kvalitates ka pie mums asvalts,kauns butu kautko tadu vispar rakstit.
9.aprīlis, 15:30 Atbildēt
Tīna
Tie vēl tīrie sīkumi.kas uzbildēti, bet ir tādi ceļi - pa kuriem braucot domā , ka labāk būtu uz darbu gājis kājām - jo tur jau vairs nav lietojams vārds ceļš. Un tādi neceļi ir meklējami uz ceļa P29. Tas vietām atgādina Sibīrijas neceļus.....................
9.aprīlis, 12:21 Atbildēt
Mjā
Jums nepatīk ceļi?Tad vēsieties pie tiem, kas no neparedzamiem gadījumiem domātās naudas tagad taisīs barikāźu dalībniekiem apliecības par 67 000. € vērtībā. Tie tiešām ir svarīgi papīrīši, kurus varēs ielidināt atvilknė pie citiem .
9.aprīlis, 14:19 Atbildēt
Janka
Paskaties kādi ceļi ir līdz deputatu mājām,visi grants ceļi nav izbraucami ,braucu pa A6 starp Daugavpils-Nidzgale, šausmas braucu kā patrepem, mūsu valsts vadību ir jātiecas, viņi saņem tūkstošus algas,kas notiek ar mūsu LATVIJU,vai jums deputāti kauna nav palicis ne kripatiņas.
9.aprīlis, 14:22 Atbildēt
janka
Ha, ha vēl kādu laiku atpakaļ televīzijā no mūsu politiķiem tika dzirdēts ka lauku ceļu mums par daudz. Un visiem ceļiem naudas nepietiks un daļa ceļi esot jālikvidē.
10.aprīlis, 12:53 Atbildēt

Kaut kas traks!