Latvietis piedzīvo, iespējams, vienu no dīvainākajām darba intervijām savā dzīvē

F64
  • F64
1 / 1

Kāds vīrietis portālā "sudzibas.lv" dalījies savā pieredzē - viņš piedzīvojis dīvainu darba interviju.

Pēc vīrieša teiktā, viņš pretendejis uz kurjera amatu, taču uz visām viņa atbildēm viņš esot dzirdējis tikai vienu frāzi - "tā nav nekāda atbilde".

"Nesen saņēmu no DHL pārstāves zvanu par kurjera darbu... Meitene uzdeva visādus jautājumus, par darba pieredzi, kāpēc izvēlējos viņu kompāniju, utt., bet uz visām manām atbildēm viņai bija tikai viena frāze - tā taču nav nekāda atbilde! Jautā par darba pieredzi, stāstu, ka vairāki gadi kurjera amats Anglijā un Latvijā tas pats, viņa tik atcērt - tā nav nekāda atbilde! Jautājums, kādas vadītāja kategorijas Jums ir, atbildu, visas un atkal - tā nav nekāda atbilde! Un pēdējā viņas frāze - mūsu firmā ir tikai elitārākie šoferi, kuri visus Latvijas ceļus zina no galvas un nekādu navigāciju nekad nelieto, un tā kā es neesmu atbildējis pareizi uz nevienu viņas jautājumu, viņiem nederu!" sašutumā raksta vīrietis.

Komentāri [29]

 
Latvijaa viss ir "divaini" taapec,
ka mums ir diivaina sarkana valdiba....vai ne taa?
20.aprīlis, 14:26 Atbildēt
prātnieks
Elitārā bižutērijas veikalā pārdevēja aiz letes stāv un pulē nadziņus,kad jautājam vai vīriešu zeķes ir,atbild 'jā jā',vai kaklasaites ir 'jā,jā'vai pist gribi arī 'jā jā,tikai,kad sākām skaļi rēkt viņai pieleca par ko bija runa.Tā ir ar tām blondīnēm.
10.aprīlis, 13:31 Atbildēt
Penis
Šo kuci vajadzeja izpist dirsā tad ta butu pareiza atbilde !
10.aprīlis, 6:58 Atbildēt
Skatīt visus 29 komentārus >

Kaut kas traks!