Attieksme Stradiņa slimnīcā: Pacientam liek mocīties visu nakti

Komentāri [50]

 
k....
nu ta nodala vispar bende visus nost vasara nobendeja man labu draugu!vienkarsi atklati nobeidza smejas acis un teica ka jus neko nepieradisiet
12.aprīlis, 9:26 Atbildēt
ikdiena
neviens netestē pasniedzējus medicīnas skolā , nav kas strādā , priecājas kad kādu piesaista, tas laimīgs ka maksā, mācīties nāk visi kam nav slinkums un slimnīcā ienāk ar attieksmi , te maz maksā, ārsts nāk uz valsts slimnīcu darbā , jo nav spējīgs strādāt savā praksē, vai strādā savā un slimnīcā piepelnas , (darba laikā konsultē vēl papildus uz ķešu ) , neviens likums nevar izmainīt sistēmisko rutīnu , tad jāmaina visa sabiedrība !!!!
12.aprīlis, 9:49 Atbildēt
es nebrinos par attieksmi
vai tad jus nezinajat,ka tuulit jadod uz "kjepu" visas slimnicaas un tad taa lieta aiziet! Jagruzh riiklee katram,ja gribi,bljad zdivot,bet citadi tiwsham uz morgu. Shitaa jobenijii Chashkiene jau izdzemdeejusies un tagad dirsh sipri,kaada kartiba esot medicina. Nav kartibas. Es gaju par valsts cenu uz kungja endoskopiju par valsts cenu un domaju,ka nomirshu proceduuras laikaa,kaa rupji apgaajas krievu tautibas arsts. Ka gruda shlangu riikle,kliedzu,nebija elpas,taa luuk. Nekad neeiet uz slimnicu bez naudas,citaadi nomushis pirms laika,vai panjems uz orgaaniem.Stradinjos ir visi peerkami.
12.aprīlis, 10:03 Atbildēt
Lapsa
Vai skolu nemaz neapmeklēji ,šitās briesmīgās pareizrakstības kļūdas,kā var rakstīt tekstu ar tādām gramamatikaskļūdam. Vai tiešām nemaz nav kauns!
13.aprīlis, 10:13 Atbildēt
Ilona
Es nezinu kā ir tai kardioloģijas nodaļā Stradiņos bet pagājušajā gadā biju 15, pie LORiem uz austiņas operāciju. Tā negaidīti mani tur nosūtija. Braucu un domāju- nu tak laikam ir vakars. Par Stradiņiem tikai sliktas atsauksmes.. Bet tiešām varu apliecināt ka attieksme pret mani nodaļā- visu cieņu tam personālam. Nav visās nodaļās vienādi.
12.aprīlis, 10:18 Atbildēt
ASĀ NĀTRE
Stradiņos visu laiku bijusi klaja necieņa pret pacientu, netīrība..... Tikko izoperēti slimnieki gulēja palātā kādi septiņi... Zem gultām putekļu vērpetes. Sanitāres vispār neparādījās pusotras stundas laikā, kamēr biju pie izoperētā vīra. Palīdzēju sakopties kaut cik arī citiem viņa palātas biedriem. Tualetē nebija labāk kā kādreiz padomju laikos centrālās stacijas tualetēs..... Izlietne savu mūžu nebija baudījusi tīrīšanas procedūru. Tas gan bija apmēram 20 gadus atpakaļ, bet, kā nākas dzirdēt no paziņām, kuri tur "ārstējušies" un lasīt atsauksmes internetā, tad izskatās, ka nekas šai ziņā nav mainījies.
Toreiz manu vīru operēja [smaga operācija bija] 'profesors Mārtiņš Liepiņš. Visu cieņu - ļoti profesionāls un ļoti cilvēcīgs ārsts. Atveseļošanās notika ļoti ātri, nekādu problēmu nebija.
Pateicos dakterim tikai ar ziediem.
12.aprīlis, 10:20 Atbildēt
absoluutas
muljkjiibas. man personiigi tur taisiija operaaciju un attieksme bija ljoti laba un saprotosha. KAARTEEJAA MASKAVAS PROVOKAACIJA- NOKJENGAAT VISU UN VISUS. KAUNA VAIRS NAV
12.aprīlis, 10:25 Atbildēt
Vārds
Mūsu sabiedrība, diemžēl, ir pārvērtusies par "naudas maisiem"! Domās un darbos ir tikai viena jēga - NAUDA!!! Neviens neaizdomājas par to, ka katram ir savi tuvinieki, kuri var nonākt līdzīgā situācijā slimnīcā, bet aizejot, piemēram, uz veikalu,arī medicīnas darbinieki vēlas tikt LAIPNI APKALPOTI!!! Ja tas nenotiek, tad brēc par slikto attieksmi! Paradokss, vai ne?! Vēl piebildīšu, ka šausminoša situācija ir arī dzemdību nodaļā!!!
12.aprīlis, 10:26 Atbildēt
PRAUC UZ KRIEVIJU
UN GRUUD TO NAUDU PUTINAM UN VINJA BANDAI. PIETIEK KJENGAATIES PAR LATVIJU
12.aprīlis, 10:27 Atbildēt
ww
Pārāk skarbi vārdi te sarakstīti...vai 27. nodaļa nav zem Ērgļa spārna? Kaut kā neticu. Mans vīrs operējās pie dr. Putniņa, viss personāls bija gana laipni, telpas vēdinaja, uz tel.zvaniem pēc operācijas ari atbildēja normāli, tik divi gadi pagājuši, vai tik krasas pārmaiņas?!
12.aprīlis, 10:28 Atbildēt
kurts
Ērgļa filozofijā ir kaut kas no cilvēknīšanas teorijam un ir sociāli bezatbildīga,jo rodās iespaids ka viņu pārmērīgi interese cilvēka sociālais stāvoklis un paša pārākuma demonstrēšana.
13.aprīlis, 9:15 Atbildēt
artis
šo murgu autorus vajadzētu sodit par šiem rakstiem.
12.aprīlis, 10:40 Atbildēt
Betnu!
Tik šļaucīsimies pa kaktiem un jebkuru aizrādījumu pāradresēsim Maskavai? Vai tad aldziņu jūsu vietā arī Maskava saņem?
12.aprīlis, 10:42 Atbildēt
lapsa
Es zinu kada vaina,vajadzeja iedot arstam NAUDINU!Tad viss uzreiz ir ok.
12.aprīlis, 10:42 Atbildēt
toto
Stradiņos tak nepārtraukti grūž iekšā miljonus. Kur tad tie paliek?
12.aprīlis, 11:09 Atbildēt
Ha ha
Slimnīcu valdēs ir daudz locekļu, kuriem vajag ļoti labas algas, tā ka slimnieki ir tikai traucēkļi, kas bezjēgā noēd naudu...
12.aprīlis, 11:30 Atbildēt
Biruta
Ai ,tas pats atkártojas ,ká bija 1992.gadá,kad pie atvérta loga guléja mans tévs péc operacijas pliks noliks un árstu dél saslima ar plausu karsoni.
12.aprīlis, 11:25 Atbildēt
nress
tādu attieksmi vajadzētu piezīvot mūsu ministriem un pašai čakšai, bet pret viņiem jau izturas kā pret siltumnīcas augiem.
12.aprīlis, 11:26 Atbildēt
wws
Viss ir taisnība. Pati izbaudīju...
12.aprīlis, 11:27 Atbildēt
Jautrite
Tada pati atieksme ir ari Gailezera slimnica.Un kamer medicina ir spekulantu rokas nekas labs nav gaidams.
12.aprīlis, 11:29 Atbildēt
Aija
Pirms mēneša ar šo infekciju, kuru ieguva Stradiņu reanimācijā, nomira mana draudzene!
skaties.lv/zinas/lat..ko-politiki-kivejas/
12.aprīlis, 11:32 Atbildēt
jeska
Mans tēvs tāpat 3 gadus atpakaļ aizgāja pēc stenu ievietošanas-ielaida infekciju... tie kas aizstāv lai paši ieliek savus vecākus. paskatīsimies kā tad runās....
13.aprīlis, 0:05 Atbildēt
velreiz saku,beidziet njaudet
visu nosaka nauda.Droshi vien,ka profesori nenjem kukuli,bet videjais personals,oi,oi! Par naudu i velns danco. varbut pec gadiem 50.kaut kas mainisies,bet tagad visi zina,ka darba noturesies,pieradit nevares un tik stuukje kabatas. A ko darisi,dzivot katram gribaas,pat mazam taarpinjam,kur nu vel cilveekam.
12.aprīlis, 11:34 Atbildēt
jutta
kukuli nema jau sen sen kad mana mamma bija pec operacijas tas bija kautkur astondesmitajos gados pateica ka jaiet est uz edamistabu masinai iedeva pieci rubli un nesa klat pie gultas ta ka ne tikai profesori vai galvenie arsti kukulus nem visi tur jau ta nelaime un nav vainigas ne algas neka kaut maksatu piecreiz lielaku algu kurs tads ir tas ir tads bus pietiek gan godigi cilveki gan negodigi bet attieksme slimnicas tiesam ir sausmiga
12.aprīlis, 12:25 Atbildēt
es
kapec veselibas ministrija netaisa reidus slimnicas?preilu -daugavpil slimnica pacienti gul nocurajusies lidz ausim,tad uz pansionatu atved ar izgulejumiem,garam bardam,nagiem,,kas vispsar kaunu pazaudejusi,kapec vinus nekas nekrata?un te ir dzives realitate un nekads Putins,,,
12.aprīlis, 11:34 Atbildēt

Kaut kas traks!