Vecrīgā vienlaicīgi izceļas divi asiņaini kautiņi; policija pielieto piparu gāzi

F64
  • F64
1 / 1

Vecrīgā vienlaicīgi notikušas par divas pamatīgas ķildas, kas beigušās ar asinīm un policistu iesaistīšanos, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Viena no tām vietām, kur Vecrīgā ir visvieglāk sameklēt piedzīvojumus, ir Mārstaļu un Grēcinieku ielas krustojuma apkaime. Piemēram, vienā dienā policisti bēdīgi slavenajā krustojumā ieradušies tikai mirkli pēc kārtējās dūru vicināšanas un uz bruģa pamanījuši kādu nokautētu jaunekli.

Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri konstatēja, ka cietušo nepieciešams hospitalizēt. Savukārt pats uzbrucējs tika aizturēts.

Kamēr policijas darbinieki skaidrojuši šo notikumu, pamanīts, ka pāris metrus tālāk notiek vēl viens kautiņš. Vīrietis pēc saņemtā sitiena uz mirkli zaudējis samaņu. Līdz brīdim, kamēr piesteidzas mediķi, tomēr atguvās. Kā izrādās, cietušais ir kāds tūrists no Turcijas. Tūristam uzbrucis kā nepilngadīgs jaunietis, kurš vēlējās izplūkties arī ar policistiem.

Lai agresīvo jaunekli ietupinātu aiz restēm, policistiem nācās izmantot ne tikai spēku, bet arī piparu gāzi.

Avots

Komentāri [2]

 
fuj
Bargu sodu tadiem merkakjiem necivilizetiem ! Man vecriga vienreiz uzbruka no aizmugures divi vispar bez nekada iemesla, pec tam tika noskaidrots kas tie tadi ir un vinju kompanija visa tika kartigi atklapeta, jo policija bija bezpalidziga, ir tadi degjenerati kas taja vecriga bez maz vai dzivo un mekle upurus jautribas pec vai lai apkraptu un apzagtu, tadiem vieta cietuma tie ir neatklaati recidivisti!
12.aprīlis, 21:39 Atbildēt
īpaši stulbs
Starp politiskajām partijām jau sākas pirmsvēlēšanu cīņas.
12.aprīlis, 14:08 Atbildēt

Kaut kas traks!