Britu skolotāji sašutuši par vecākiem, kuri nevēlas, lai bērni mācās par islāmu

Komentāri [4]

 
Ha ha
Nu lūk, jums Rietumu "demokrātija" - nevēlies, lai bērniem padziļināti bāž galvā pilnīgi svešu reliģiju, tātad esi islamofobs un antisemīts, un tavas tiesības tiks ierobežotas...
16.aprīlis, 17:08 Atbildēt
Maija
Zināšanas par islāmu noderētu daudziem, kuriem ASV propagandas dēļ izveidojies nepareizs priekšstats par to. Zināšanas nevienam nenāk par ļaunu.
16.aprīlis, 21:12 Atbildēt
Edgars
Viena no problēmām sākas, kad indoktornācija ir pasniegta kā ''Tu jau tikai apgūsi par'', kā rezultātā tiek noņemts jebkāds kritiskais faktors par to, kas ar Tevi notiek tad. Tā sektas sākas.

Atceros, ka man skolā bija ticības mācības stundas, taču skolotājai labi bija tie, kuri sāka lūgt Dievu un skaitīt pātarus. Ar bērnu, kuram vajag, lai viņu paslavē, protams, ka [it sevišķi] sievietei ir mežonīgi viegli manipulēt.

Tas pats būs ar Islāmu.

Tiem, kas gribēs uzzināt vairāk par ticību - varēs izlasīt paši un savā laikā. Nav nekā slikta vecākiem atteikties no tā, ko paši nesaprot. Ja pats nesaprot, kā gan viņi sapratīs, ko skolotāji dara ar viņu bērniem?
17.aprīlis, 22:02 Atbildēt
U02
Interesanti, kāpēc angļu un skotu bērniem jāmācās tieši par islāmu, nevis vispārīgs pārskats par pasaules lielākajām reliģijām? Ir taču vēl budisms, konfuciānisms, hinduisms, šintoisms. Un pašiem britiem pirms kristietības ieviešanas noteikti bija kaut kāda pagāniska reliģija, varbūt pat vairākas.
18.aprīlis, 20:08 Atbildēt

Kaut kas traks!