Olimpisko spēļu fani vienprātīgi secinājuši - šī ir visu laiku seksīgākā kērlingiste

SIPA / Scanpix
  • SIPA / Scanpix
1 / 1

Pie bronzas medaļas jauktajā pāru kategorijā kērlingā tikusī Krievijas sportiste Anastasija Brizgalova guvusi vērību ar ne tikai savu sportisko sniegumu.

Sociālajos tīklos nebeidz priecāties par Brizgalovas vizuālo pievilcību un vairums nemaz neslēpj - kērlingam seko līdzi tikai tāpēc, ka tur startē simpātiskā krieviete, norāda Lenta.ru.

Krievijas mediji arī priecājas, ka sportiste guvusi tādu atzinību ne vien stiprā, bet arī daiļā dzimuma skatītāju vidū, jo tas dodot uzmanību arī pašam kērlingam.

''Anastasija Brizgalova var mani stumdīt pa ledu, kad vien vēlas,'' tvīto kāds kērlinga skatītājs.

Citi tikmēr salīdzina krievu meiteni ar Andželinu Džolī vai Meganu Foksu, norādot, ka Brizgalova būtu kā radīta kļūt par Džeimsa Bonda meiteni.

Komentāri [19]

 
E*
Nav nemaz tik pretīga, glītāka par mani jau nu būs!
13.februāris, 22:15 Atbildēt
Mr.Susurs
Neesi tik parliecinata :) neaizmirsti, ka katrs cilveks redz savadak vienas un tas pashas lietas. Jo isteniba pat es neredzu kada izskatas shi sieviete, un ari tu neredzi. Tavas smadzenes no acs impulsiem, tev izdoma, kada vina izskatas. Tieshi tadel ari dzeruma visas sievietes ir superskaistas. Smadzenu impulsi sdrada nedaudz savadak :))) Nav ne skaistu, ne nesimpatisku cilveku. Jo katrs no mums cilveku redz savadak. Un ne tikai cilveku, bet pat ielu, dabu, savas majas...P.S. Ja tevi kads ari nosauc par krokodilu, tas, galigi nenozime, ka tu tada esi. Vienkarshi cilveks redz tevi tadu, bet simts citi tevi redz, ka skaistuli..
13.februāris, 22:22 Atbildēt
Mr.Susurs
Cilveki ari Pakasso redz supermakslu. Bet man nav psihisko traucejumu smadzenem , ka Pikasso, un nav tadu smadzenu traucejumu, ka vina makslas cienitajiem. Un mana acs redz tikai pilnigako jhaoitismu un murgu vina gleznas. P.S. Nu tas es tev , ka piemeru iedevu, ka vienas lietas cilveki redz dazhadi...
13.februāris, 22:28 Atbildēt
rommels
amurs sākas vēlāk!skūpsts ir aizliegts!
13.februāris, 21:52 Atbildēt
Smaids
Skatījāmies un pirmo reizi priecajāmies par krievu sportistiem. Ļoti simpātisks pāris. Meitene tiešām apburoša.
13.februāris, 21:52 Atbildēt
Skatīt visus 19 komentārus >

Sports Vairāk >

Kaut kas traks!