Ogrēnieši debitē ar pārliecinošu uzvaru

© BK Ogre

Šovakar ar spēli starp BK “Ogre” un “Valka/Valga” sākās Latvijas basketbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrs un sākās ar ogrēniešu pārliecinošu uzvaru ar 94:79.

LBL regulāro sezonu abas komandas turnīra tabulā pabeidza kā kaimiņi - ogrēnieši ceturtie, bet Latvijas/Igaunijas kopprojekts vienu vietu zemāk. Pamatturnīrā tika aizvadītas divas savstarpējas spēles un abās pārāka bija BK “Ogre”: 25. novembrī savā laukumā uzvarēts ar 65:61, bet 24. martā viesos ar 78:63.

Ogres komanda LBL spēlē tikai trešo sezonu un tikai šogad, kad komandā pulcēti savas sporta skolas audzēkņi, kuri agrākajos gados bija izklīduši pa visu Latviju, komanda pirmo reizi iekļuva “play off” un ļoti reāli pretendē uz kādu no godalgām.

Ceturtdaļfinālā ogrēniešiem nevajadzētu rasties lielām problēmām pārspēt “Valka/Valga”. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka pretinieks vienlaikus raujas divos čempionātos. Līdztekus LBL, arī Igaunijas čempionātā. Kurš no čempionātiem “Valka/Valga” ir prioritārs, par to skaļi netiek runāts.

Ogres komandas pārākums sērijas pirmajā spēlē bija acīmredzams un jau no pirmās minūtes un jau pēc pirmās ceturtdaļas mača liktenis praktiski bija zināms - 30:12, bet pēc pirmā puslaika par intrigu šajā mačā varēja aizmirst (52:25).

Sērijas līdz trim uzvarām otrā spēle notiks 29. aprīlī Valgā, bet trešais mačs 2. maijā atkal Ogrē.