Bukmeikeri izteikuši prognozes Latvijas spēlei pret Slovēniju

AP / Scanpix
  • AP / Scanpix
1 / 1

Otrdienas vakarā 21:30 Latvijas basketbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret Slovēnijas izlasi, kas ir palikusi kā vienīgais šķēršlis Latvijas ceļā uz savu augstāko sasniegumu pēc neatkarības atjaunošanas.

Latvijas basketbola izlase ar Kristapu Porziņģi un Jāni Timmu priekšgalā Eiropas čempionātā zaudējusi tikai vienā grupu turnīra spēlē un astotdaļfinālā ļoti pārliecinoši izrēķinājās ar Melnkalnes pretestību, uzvarot ar 32 punktu pārsvaru.

Kamēr dažas favorītes nerāda savu labāko sniegumu, dažas citas pat negaidīti izstājušās - ārpus astotnieka palika Lietuva, Francija un Horvātija.

Līdz ar to Latvijas izlasei ļoti sen nav bijušas tik labas iespējas pacīnīties par pašām augstākajām vietām kā šobrīd. Bukmeikeri Latvijas iespējas pabeigt turnīru trešajā vai ceturtajā vietā vērtē ar koeficientu 2,50 jeb apmēram 35% ticamību.

Latvija spēlēja Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā arī pirms diviem gadiem, taču toreiz izredzes pārspēt zvaigžņoto Franciju bija minimālas (bukmeikeru vērtējumā tās bija mazākas par 8%).

Tā prognozē betsafe.lv

Komentāri [6]

 
Xxx
Favorite spanija pec statistikas mazliet apsteidz latviju. Slovenjus vajadzetu apspelet. Komandas speele un speletaju pieredze eiroliga nba sogad dod latvijai lielu varbutibu apspelet jebkuru izlasi eiropaa.
11.septembris 2017, 23:33 Atbildēt
Latvji piem. ir pasaules topā interneta diršanā- mēs varam !
nba ir klaunāde plus dopings , tas nekodaudz pret kārtīgu aizsardzību nedod. Vnk nēģeri -bezdarbnieki ,gadu desmitos paaudzēs to vien darot, labāk satrenējušies lekt+mest. Izlasi kas apspēlēs (ne vienmer, bet pa laikam )spāniju var atrast daudzos asv getto rajonu pagalmos.Tāpat kā starp Kanādas iondiāņiem daudzas izlases kas apsēlēs patreizējos pč zviedreļus.
12.septembris 2017, 18:40 Atbildēt
V
vai teksta autors saprot paša rakstīto?
11.septembris 2017, 22:20 Atbildēt
nezināms
Tirākais clickbaits
11.septembris 2017, 20:21 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Basketbols Vairāk >

Kaut kas traks!