Futbols

17.mai
Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) publicējusi jaunāko izlašu rangu. Tā kā aprīlī un maija sākumā tradicionāli tiek aizvadīts maz spēļu, arī izmaiņu rangā ir ļoti maz.
 
14.mai
Paužot savu sajūsmu par 45. ASV prezidentu Donaldu Džonu Trampu Izraēlas futbola klubs Jeruzalemes "Betar" nolēmis mainīt nosaukumu un turpmāk komanda jādēvē par "Beitar Trump".
 
10.mai
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenā trenera amatam Latvijas Futbola federācija (LFF) virza somu speciālistu Miksu Pātelainenu.
 
6.mai
Krievijas policijas ekipāžām Pasaules kausa futbolā laikā ir jāstrādā gudri, uzskata šīs valsts prezidents Vladimirs Putins.
 
3.mai
Dodoties uz FIFA 2018.gada Pasaules kausu futbolā Krievijā, Ārlietu ministrija (ĀM) aicina fanus aizpildīt anketu un saņemt Līdzjutēja apliecību.
 
3.mai
Pēc 25 gadu darba ceturtdien no amata atbrīvoja ilggadējo Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretāru Jāni Mežecki, kura vietā no 1. jūnija stāsies organizācijas izpilldirektors Edgars Pukinsks.
 
27.apr
Šodien notikušajā Latvijas Futbola federācijas ārkārtas kongresā notika balsošana par jauno federācijas prezidentu un par to ar 56 balsīm tika ievēlēts Kaspars Gorkšs.
 
26.apr
Pirms Pasaules kausa finālturnīra Krievijā atklātībā nokļuvuši vairāki savdabīgi noteikumi saistībā ar medikamentu apriti šajā valstī, kas varētu pamatīgi izbrīnīt ārzemju apmeklētājus.
 
25.apr
Latvijas futbola izlases jaunais galvenais treneris, visticamāk, tiks apstiprināts 3. maijā, bet šobrīd uz šo amatu pretendē pieci ārzemju kandidāti, vēsta Latvijas Futbola federācija.
 
24.apr
Pašreizējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons dara visu, lai LFF prezidenta vēlēšanās uzvarētu Kaspars Gorkšs, uzskata viens no amata kandidātiem Vadims Ļašenko.
 
24.apr
Latvijas Futbola federācijas prezidenta amata kandidāts Kaspars Gorkšs trīs dienas pirms vēlēšanām sasauca preses konferenci, kurā kopā ar zvērinātu advokātu Ivo Klotiņu paziņoja par vēršanos vairākās institūcijās ar aizdomām par pārkāpumiem priekšvēlēšanu procesā.
 
20.apr
Ilggadējais Anglijas Premjerlīgas futbola kluba Londonas "Arsenal" galvenais treneris Arsēns Vengers paziņojis par atkāpšanos pēc šīs sezonas beigām.
 
18.apr
Nākamās nedēļas nogalē Latvijas Futbola federācijas kongresā tiks aizvadītas ārkārtas prezidenta vēlēšanas, pēc kurām pašreizējais prezidents Guntis Indriksons pārtrauks savu ilggadējo darbu. Kurš kļūs par viņa aizstājēju? Sporta totalizators „Betsafe", ņemot vērā futbola sabiedrības aktualitātes un noskaņas, uzvaru vēlēšanās paredz Vadimam Lašenko, pašreizējajam Telpu futbola asociācijas prezidentam.
 
13.apr
FIFA prezidents Džanni Infantīno paudis atbalstu idejai jau 2022. gadā palielināt Pasaules kausa dalībnieku skaitu līdz 48 komandām, tomēr Katarā par turnīra rīkošanu atbildīgie uz to raugās skeptiski.
 
12.apr
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāts Vadims Ļašenko 26.aprīlī, dienu pirms kongresa, kurā tiks vēlēta valsts futbola jaunā galva, rīkos diskusiju "Futbola sarunas", kurās piedalīsies vairāki LFF darbinieki.
 
12.apr
Latvijas futbola izlasi turpmākajos gados jāvada pieredzējušam ārzemju speciālistam, kurš spēs ieviest mūsu futbolā pēdējās pasaules novitātes, uzskata Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kļaviņš.
 
11.apr
UEFA Čempionu līgas pusfinālā sensacionāli iekļuvusi Itālijas komanda „Roma”, kas pirmajā spēlē ar 1:4 zaudēja šosezon izcili spēlējošajai „Barcelona”, bet šovakar savā laukumā pārspēja pilnīgi visas cerības, triumfēja ar 3:0 un pēc 34 gadu pārtraukuma iekļuva Eiropas spēcīgākā klubu turnīra pusfinālā.
 
9.apr
Ukraiņu speciālistam Romānam Grigorčukam pērn bijušas nekonkrētas sarunas saistībā ar Latvijas futbola izlasi, bet šobrīd viņš par šādu iespēju nedomā, portālam Sportacentrs.com pastāstīja Azerbaidžānā strādājošais speciālists.
 
6.apr
Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde šodien uzklausīja visus trīs LFF prezidenta amata kandidātus, kā arī vienojās par darba grupas izveidošanu. Šī darba grupa ar Jāni Mežecki, Māri Verpakovski, Daini Kazakeviču, Juriju Andrejevu un kāds Latvijas Futbola treneru asociācijas (LTFA) pārstāvis būs atbildīga par izlases galvenā trenera kandidātu saraksta izveidošanu līdz 25. aprīlim.
 
6.apr
“Tas, ka martā Latvijas futbola izlase nonāca vēsturiski zemākajā punktā un zaudēja Gibraltāram, nav nekāds brīnums, tās ir sekas ilggadējai Latvijas Futbola federācijas [LFF] bezdarbībai,” pārliecināts sporta kluba Cēsis vadītājs Krišjānis Kļaviņš
 
6.apr
Latvijas Futbola federācijas valde šonedēļ nolēma atlaist vīriešu izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu, bet par potenciālajiem kandidātiem, ko uzrunāt Starkova vietā, pagaidām LFF oficiālajos kanālos ir pieklājīgs klusums. Sporta totalizators „Betsafe” savās prognozēs norāda, ka ticamākais variants ir ukrainis Romāns Grigorčuks vai arī kāds ārzemju treneris, kuram līdz šim nav bijusi tieša saistība ar Latvijas futbolu, savukārt Latvijas speciālista izvēlēšanās būtu krietns pārsteigums.
 
3.apr
Latvijas Futbola federācijas valdes ārkārtes sēdē šodien tika pieņemts lēmums par valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova atlaišanu no amata. No deviņiem dalībniekiem pret balsoja tikai trīs – prezidents Guntis Indriksons, Vladimirs Žuks un Arturs Zakreševskis.