arrow_right_alt Sports \ Motoru sports

Superkausa sezonu ar uzvaru atklāj Matīss Karro

Ar Matīsa Karro uzvaru prestižajā "MX Pro" klasē šodien noslēdzās Superkausa motokrosa sezonas pirmais posms, kas Valmierā pulcēja visu Latvijas šī sporta veida eliti.

Matīss Karro, kurš vēl pavisam nesen uzvarēja arī Latvijas motokrosa čempionāta atklāšanas posmā, šodien bija nepārspējams visos trīs braucienos Superkausa pirmā posma sacensībās.

Pirmajā braucienā Karro par 17 sekundēm apsteidza Augustu Justu, otrajā braucienā šo pašu braucēju pārspējot par 5 sekundēm, savukārt trešajā sacīkstē otrais finišēja vecmeistars Lauris Freibergs, kurš uzvarētājam pazaudēja 4 sekundes. Trešās vietas braucienos ieguva, attiecīgi, Roberts Justs, Dāvis Ivanovs un Augusts Justs.

Karro līdz ar to izdevies savākt maksimālos 99 punktus, kamēr otrajā vietā ar 95 punktiem Valmieras posmā cits pasaules čempionāta MX1 klases dalībnieks Augusts Justs. Viņa brālis Roberts, kurš pasaules čempionātā pārstāv MX2 ieskaiti, šodien startēja vienā klasē ar pārējo eliti un ieguva trešo vietu, Karro pazaudējot 9 punktus.

Kvadru klasē abos braucienos uzvarēja Edgars Meņģelis, kamēr otrais abas reizes finišēja Ralfs Reinfelds, bet trešās vietas abās sacīkstēs ietuva Kārlis Bole juniors. Šādā pašā secībā viņi arī noslēdza Valmieras posmu.

Veterānu klasē uzvarēja Leons Kozlovskis, kuram uzvaras abos braucienos, Jauniešu ieskaitē pirmā vieta Uldim Spullem, bet Junioru vērtējumā Valmierā triumfēja igaunis Jans Jakobsons.