Trešdiena, 24.aprīlis

redeem Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

arrow_downwardZiemas sports

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka ceturtdien izcīnīja sudraba medaļu pasaules U-23 čempionāta desmit kilometru distancē klasiskajā stilā ar intervāla startu.
24.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Daiļslidotājas Kamilas Vaļijevas treneres attieksme pret Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) pusaugu zvaigzni "uzdzina šermuļus", piektdien atzina Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs.
18.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Norvēģijas biatlonists Juhanness Tīngnēss Bē piektdien Pekinas olimpiskajās spēlēs triumfēja 15 kilometru distancē ar kopēju startu un tika pie piektās godalgas šajās olimpiskajās spēlēs.
Olimpiskās čempiones titulu 1500 metru distancē trešdien aizstāvēja Dienvidkorejas šorttrekiste Minjona Čoi.
16.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kanādas šorttrekistu trešdien uzvarēja Pekinas olimpisko spēļu 5000 metru stafetē.
Pēc trešā brauciena Pekinas olimpisko spēļu divnieku sacensībās Latvijas bobslejisti Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis ieņem desmito vietu, Emīls Cipulis un Edgars Nemme ir 17.vietā, kamēr līderpozīcijas saglabā Vācijas ekipāžas.
15.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pēc pirmajiem diviem Pekinas olimpisko spēļu braucieniem divnieku sacensībās Latvijas bobslejisti Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis ieņem devīto vietu, Emīls Cipulis un Edgars Nemme ir 17.vietā, bet līderi ir Vācijas ekipāžas.
14.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas ziemas olimpisko spēļu vīriešu komandu sacensībās tramplīnlēkšanā ar slēpēm pirmdien uzvarēja Austrijas četrinieks.
Pekinas ziemas olimpisko spēļu pirmajā braucienā divnieku sacensībās Latvijas bobslejisti Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis ieņem desmito vietu, Emīls Cipulis un Edgars Nemme ir 18.vietā, bet līderi ir Vācijas ekipāžas.
Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu slēpošanas akrobātikas disciplīnā pirmdien izcīnīja Ķīnas frīstaila slēpotāja Sju Mantao.
Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien otrajā spēlē Pekinas olimpisko spēļu turnīrā zaudēja Somijas izlasei, turnīrā piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.
11.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Pekinas olimpisko spēlēs izcīnīja septīto vietu, viņa brālis Tomass ierindojas devītajā pozīcijā, savukārt par čempionu kļuva Vācijas skeletonists Kristofers Grothērs.
Par Pekinas olimpisko spēļu čempioni šorttrekā 1000 metru distancē sievietēm piektdien kļuva Suzanne Šultinga no Nīderlandes.
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien pēc trešā Pekinas olimpisko spēļu brauciena pakāpies uz piekto vietu, viņa brālis Tomass ierindojas astotajā pozīcijā, savukārt līderis joprojām ir Vācijas skeletonists Kristofers Grothērs.
Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs piektdien Pekinas olimpisko spēļu 500 metru distancē savā priekšsacīkšu slidojumā ieņēma trešo vietu, bet spēja kvalificēties sacensību ceturtdaļfinālam.
Pekinas olimpisko spēļu komandu sacensības akrobātiskajos lēcienos ceturtdien uzvarēja ASV frīstaila slēpotāju jauktā komanda.
10.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu 5000 metru distancē ceturtdien izcīnīja Nīderlandes ātrslidotāja Irēne Šhautena, labojot 2002.gadā sasniegtu olimpisko rekordu.
Pekinas olimpiskajās spēlēs Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās ceturtajā vietā un Andris Šics/Juris Šics ir piektajā vietā, savukārt trešo olimpiskā čempiona titulu pēc kārtas izcīnīja Vācijas ekipāža Tobiass Vendls/Tobiasu Arlts.
9.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ātrslidotājs Reinis Bērziņš trešdien Pekinas olimpisko spēļu šorttreka sacensību 1500 metru distancē B finālā finišē piektais.
Pēc pirmā brauciena Pekinas olimpiskajās spēlēs Latvijas kamaniņu sporta ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ieņem piekto vietu un Andris Šics/Juris Šics ir sestajā vietā.
Pekinas olimpisko spēļu septītajā dienā cīņā par medaļām kamaniņu sportā cīnīsies Latvijas komanda, daiļslidošanā sacensības ar izvēles programmu noslēgs Deniss Vasiļjevs, pirmos divus braucienus aizvadīs skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, Latvijas hokeja izlase uzsāks turnīru ar spēli pret Zviedriju, bet četras sportistes ar Patrīciju Eiduku priekšgalā distanču slēpošanā cīnīsies desmit kilometru distancē.
Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu kērlinga jaukto pāru sacensībās otrdien ieguva Itālijas duets, kas turnīrā uzvarēja visās desmit notikušajās spēlēs.