Ceturtdiena, 28.marts

redeem Ginta, Gunda, Gunta

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība

"Mūsdienās pāru fotogrāfiju uzņemšana parasti notiek fotogrāfa pavadībā. Bet vai uzņemtie attēli atsver vēlmes, kas bija iecerētas pirms foto sesijas? Un vai tas ir pietiekami dzīvespriecīgi? Šī fotogrāfija ir uzņemta ar taimeri bez statīva, stundām ilgi meklējot pareizi augstumu, leņķi paštaisītajam "statīvam", kā arī iekadrējot labāko kompozīciju. Šis sagatavošanās process ir daudz nozīmīgāks un jautrāks, ja to dara paši. Tik daudz smieklu un pozitīvu emociju par pirmo neizdevušos bildi! Fotogrāfs šādas aizkulises nespētu panākt. Svarīgākais nav attēls, kuru nosūtams konkursam, bet gan atmiņas, kuras ieguvām fotografēšanas procesā."
12.feb 2017 Portāls nra.lv
"Pāri visiem gadalaikiem virmo mīlestība un tās auglis-piektais gadalaiks."
12.feb 2017 Portāls nra.lv
"Mani vecāki - Rita un Edvīns ir nosvinējuši Zelta kāzas! Bet arī tagad nekas nav mainījies kopš Ādama un Ievas laikiem... Fotogrāfa noķerts mirklis ābeļu (Paradīzes) dārzā... Es domāju, ka viņi ir nopelnījuši kopīgu atpūtu!"
12.feb 2017 Portāls nra.lv
"Mūsu mīlas stāsts aizsākās vienpadsmit gadus atpakaļ. Iepazīšanās portālā Kisas.lv uzsāku saraksti ar Aldi. Sākumā viss bija nenopietni, bet ejot laikam, sapratām, ka tomēr viens bez otra nevaram iztikt. Un tā jau desmit gadus esam kopā. Audzinām kopā Alda dēlu Emīlu no iepriekšējām attiecībām, manu meitiņu Kristīni Sofiju un nu jau 2.5 gadu veco kopējo meitiņu peciņu Laumu Dzintru. Esam tā saraduši viens ar otru, ka vienam atliek tikai padomāt, kad otrs, jau ņem uz izdara, vai ņemu telefonu, lai zvanītu savam Eņģelītim, bet viņš jau zvana man. Tik jauki ir atrast savas sirds otru pusīti. Tādēļ piedalāmies arī konkursā."
12.feb 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Pagājušā vasarā kādā saulainā dienā kļuvām par vīru un sievu. Tas bija gada skaistākais pasākums un šīs ir romantiskākās un interesantākās bildes ar mums - laimīgiem cilvēkiem!"
11.feb 2017 Portāls nra.lv
"Ar savu otru pusīti iepazināmies internetā. Oho.....abi esam pēc piecdesmit un nu kopā esam jau trīs gadus un mani mazbērniņi nu kļuvuši par Mūsu kopējiem mīluļiem..."
11.feb 2017 Portāls nra.lv
Autore: Marika
10.feb 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Piesakoties konkursam par visskaistāko gadalaiku - mīlestība, uzreiz sapratām - tas ir priekš mums. Vienalga vai ārā lietus vai saule, sals vai sniegs, bet ik katrā gadalaikā ir kaut kas fantastisks, kas virmo visapkārt un tā ir mīlestība. Fotogrāfijas ir tās, kas spēj noķert tos skaistos brīžus un iemūžināt mīlestības virmojumu paliekošās atmiņās. Šķirstot atmiņu albumus, tik daudzas bildes atbilda šī konkursa tematikai, bet tomēr par šīm 15 bildēm vienojāmies, kad tās atspoguļos dažādas dzīves ainiņas, kuras parāda mūsu mīlestības strāvojumu mūsu 10 kopdzīves laikā. Ar Cieņu, Baiba un Andris."
10.feb 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Tā kā mēs 21.03. 2017 gatavojamies svinēt savu divdesmit piekto gadu kāzu jubileju, tādēļ ļoti priecātos par uzvaru šājā konkursā, jo paši dzīvojam Neretā un līdz šim nav sanākusi tāda jauka atpūta abiem kopā!"
9.feb 2017 Portāls nra.lv
"Labākais mīlestības trijstūris."
7.feb 2017 Portāls nra.lv
Autore: Elīna
7.feb 2017 Portāls nra.lv
"Es Tevi ļoti, ļoti....un Tu mani ļoti, ļoti...."
4.feb 2017 Portāls nra.lv
Mūsu mīlas stāsts jau 7 gadu garumā... Fotogrāfijā mēs esam dzīvespriecīgi. Rolands un Irina.
4.feb 2017 Portāls nra.lv
Autors: Kaspars
3.feb 2017 Portāls nra.lv
Autore: Daniela
3.feb 2017 Portāls nra.lv
Autore: Liene
2.feb 2017 Portāls nra.lv
Autors: Oskars
2.feb 2017 Portāls nra.lv