Komentāri / Vējonis: Nav izvērtēts, cik lietderīgi tiek tērēta esošā nauda veselības aprūpē
 

11 komentāri

rrokoko
Tāpat kā nav izvērtēts tas, cik lietderīgi līdzekļi tiek tērēti Valsts prezidenta kancelejā, maksājot piemaksas un prēmijas. Pirms kritizē citus, paskaties uz sevi un Kazeku.
19.maijs 2017, 9:50 Atbildēt
jjautājums
Nu tad lai prezidents palūdz , lai Valsts kontrole izvērtē-viņi taču katru gadi Veselības ministriju revidē. Kur problēma?
Un ko tad Valsts kontrole teica par piemaksām Prezidenta kancelejā? Viss kārtībā?
Varbūt abām šīm konstitucionālajām institūcijām - Prezidents un Valsts kontrole - beidzot vajadzētu sākt pildīt sev uzliktos pienākumis , nevis nodarboties ar populistisku darbības imitāciju?
19.maijs 2017, 10:04 Atbildēt
SSventa
Iemaksas,piemaksas,nodokļi,apdrošināšanas...nauda nauda nauda...Pastāstījis būtu labāk,kā tiek izvērtēts tas,ka bērniem zobārsti nav pieejami,viens pēc otra bērnus atmet malā,jo neviens tur naudu negrūž.Visus tik stūrē uz stomatoloģisko institūtu par milzīgām naudām un pusotru gadu garām rindām.Te ar muldēšanu par zobu fejām neiet cauri.
19.maijs 2017, 10:04 Atbildēt
kkolobricionists
Ar savu drosmīgo viedokļa izteikšanu Valsts Prezidents pievienojies tai tautas daļai,kura jau sen tā domā.No otras puses,tiek dots skaidrs mājiens valstvīru manierē-"Naudas nav,bet jūs turaties." (D.M.)
19.maijs 2017, 10:17 Atbildēt
DDakteris
Ja vienā Austrumu slimn 28 mlj izšķiesti,tad kur pa visu kopā! Latvijā divas medicīnas augtskolas strādā uz pilnu jaudu,bet mediķu trukst! Ambulatorā sektorā pelna tūkstošus,bet slimnīcā mediķiem kapeikas,milzīgi algu saņēmēju saraksti kā Dzemdību namā uz vienu mediķi divi nemediķi,intresanti no.kādas naudas uzturēs un apmaksās jauno Stradiņa korpusu? Te visur arī pazūd tā nauda!
19.maijs 2017, 10:30 Atbildēt
SShausma
Kà man "patīk" visi sie skatieni no malas.To,to un to jús darat nepareiziTik ,viss ko es daru,ir péc labàkàs sjrdsapziñas.
Pa virsu peldosie nejùt,ka údens smeljas muté.Apçī!
19.maijs 2017, 10:46 Atbildēt
IIja
Nesaprotu,cik gadus un cik komisijām jāvērtē tā veselības aprūpes sistēma.To mēs dzirdam gadu no gada,kad jāizvērtē,kad nevar tā naudu vienkārši ''iemest'' sistēmā. Bet kas notiek,ko tie vērtētāji ir atraduši un nolēmuši,visu laiku mīcamies uz vietas.Tad vajag piesaistīt kādu gudru cilv''eku no kaimiņvalstīm,piem.no Igaunijas un vienreiz taču tai lietai pielikt punktu.
19.maijs 2017, 11:38 Atbildēt
TTúrisma agents
Bet kas notiek?...Vienkàrsi norauj údeni podà un iztérétie lídzekli aizpeld noràdītos maciños.Kàdas tur pieredzes apmaiñas uz kaimiñiem.Lúk uz eksotiskàm valstiīm.Tur ir vërts.Gan komandéjuma nauda lielàka,gan grupu var saaicinàt,gan laika apstàkli relakséjosàki.
19.maijs 2017, 12:30 Atbildēt
llapa
vejonis ka prezidents ir tuksa vieta , darit vins nevar neko , pat vienotibas aboltinai lielaka teiksana saja kantori. nozelojama latvijas valdiba kas cakare tautu jau 27 gadus.
19.maijs 2017, 13:55 Atbildēt
nnu tad izvērtē
..................
19.maijs 2017, 19:15 Atbildēt
VValdis
Ja nebūs eiropejisku slimokasu (kuru rokās atrodas visa veselības nauda),kā pārējās ES valstīs,šo lietderīgumu izvērtēt nebūs iespējams arī turpmāk!
19.maijs 2017, 21:08 Atbildēt