Pacients par ģimenes ārstu streiku: Sēž kabinetā un ņirgājas par mani

Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency
  • Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency
1 / 1

Šīs nedēļas sākumā visā Latvijā sākās ģimenes ārstu streiks. Kamēr daļa iedzīvotāju pauž atbalstu ģimenes ārstu rīcībai, tikmēr citi pauž sašutumu par šāda veida attieksmi.

Portāls "liepājniekiem.lv" aprunājies ar Jāni no Gaviezes, kurš nekautrējoties norādījis, ka ģimenes ārstu streiks ir sabotāža. "Sēž kabinetā un ņirgājas par mani. Man bija vajadzīga recepte asinsspiediena zālēm, bet ģimenes ārsti, redz, streiko."

Jānis, kurš ir otrās grupas invalīds, devies uz Liepāju, lai tur iegādātos nepieciešamās zāles. Viņš arī norādījis, ka ģimenes ārsti ir cimperlīgi un tā vietā, lai viņi rūpētos par pacientu veselību, viņi streiko. "Ja ir streiks, tad lai aizslēdz kabineta durvis un brauc uz Rīgu streikot, nevis sēž un atsaka cilvēkiem," uzskata gavieznieks.

AVOTS: liepājniekiem.lv

Komentāri [41]

 
Cherelyn Talle
Es patiešām ļoti priecājos par manu dzīvi; Varbūt mans vārds ir Cherelyn Talle, es nekad domāju, ka es dzīvoju uz zemes, pirms gada beigsies. Pēdējo četru gadu laikā es esmu cietis no nāvējošas slimības (HIV); Es biju pavadījis daudz naudas, kas iet no vienas vietas uz citu, no baznīcām uz baznīcām, slimnīcas ir manas ikdienas dzīvesvietas. Pastāvīgā pārbaude ir bijusi mans hobijs, bet tikai pagājušajā mēnesī, meklēju internetā, es redzēju liecību par to, kā Dr Quality palīdzēja kādam izārstēt HIV infekciju, ātri nokopēju viņa e-pastu (qualityharbalhome@gmail.com) . Es runāju ar viņu, viņš lūdza man darīt dažas konkrētas lietas, ko es darīju, viņš man teica, ka viņš gatavojas sniegt augu man, ko viņš darīja, tad viņš lūdza man doties uz medicīnisko pārbaudi pēc dažām dienām pēc lietošanas augu izcelsmes zāles, man bija brīva no nāvējošās slimības, viņš tikai lūdza mani izsludināt liecību visā pasaulē, patiesi es to tagad daru, lūdzu, brāļi un māsas, viņš ir lieliski, esmu parādā viņam savu dzīvību. ja jums ir līdzīgas problēmas, vienkārši nosūtiet viņam e-pastu (qualityharbalhome@gmail.com) vai vienkārši, kas viņam ir pieejams: + 22891742175.Viņš var arī izārstēt tādas slimības kā vēzis, diabēts, herpes. Utt. Jūs varat sazināties ar mani pa e-pastu: cherelyntalle@gmail.com
Palīdziet kopīgot šo, lai glābtu dzīvības ..
18.septembris, 1:38 Atbildēt
Ome
Atbalstu ģimenes ārstu streiku.
15.jūlijs, 9:13 Atbildēt
Veselā
Nu baigi forši! Pat tad, ja es neeju pie ārsta, viņš tik un tā saņem par mani 1,25 euro mēnesī... Super!! veselam.la.lv/2017/0..aimo-gimenes-arstus/
9.jūlijs, 19:35 Atbildēt
Skatīt visus 41 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!