Pacients par ģimenes ārstu streiku: Sēž kabinetā un ņirgājas par mani

Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency
  • Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency
1 / 1

Šīs nedēļas sākumā visā Latvijā sākās ģimenes ārstu streiks. Kamēr daļa iedzīvotāju pauž atbalstu ģimenes ārstu rīcībai, tikmēr citi pauž sašutumu par šāda veida attieksmi.

Portāls "liepājniekiem.lv" aprunājies ar Jāni no Gaviezes, kurš nekautrējoties norādījis, ka ģimenes ārstu streiks ir sabotāža. "Sēž kabinetā un ņirgājas par mani. Man bija vajadzīga recepte asinsspiediena zālēm, bet ģimenes ārsti, redz, streiko."

Jānis, kurš ir otrās grupas invalīds, devies uz Liepāju, lai tur iegādātos nepieciešamās zāles. Viņš arī norādījis, ka ģimenes ārsti ir cimperlīgi un tā vietā, lai viņi rūpētos par pacientu veselību, viņi streiko. "Ja ir streiks, tad lai aizslēdz kabineta durvis un brauc uz Rīgu streikot, nevis sēž un atsaka cilvēkiem," uzskata gavieznieks.

AVOTS: liepājniekiem.lv

Komentāri [40]

 
Ome
Atbalstu ģimenes ārstu streiku.
15.jūlijs 2017, 9:13 Atbildēt
Veselā
Nu baigi forši! Pat tad, ja es neeju pie ārsta, viņš tik un tā saņem par mani 1,25 euro mēnesī... Super!! veselam.la.lv/2017/0..aimo-gimenes-arstus/
9.jūlijs 2017, 19:35 Atbildēt
Hipokrats
Ģimenes ārstus nevar visus bāzt vienā maisā. Tādēļ nevar runāt visu vārdā! Dažiem ģimenes ārstiem vajadzētu nedaudz noliesēt nevis streikot. Kauna sajūtas nav jo tā nav ieaudzinata bērnībā! Grābj grāgj cik vien var sagrābt, bet pacients viņiem ir tikai ienākumu un kukuļu avots
7.jūlijs 2017, 23:11 Atbildēt
Pateicīgā paciente
Esmu pateicīga savai ĢĀ par palīdzību man grūtā situācijā. Es biju bez darba, kad nopietni saslimu. Darbu nevarēju atrast, jo slima, bet izārstēties nevarēju, jo nevar samaksāt maksas ārstiem. Divu gadu laikā biju pie savas dokas vairāk, nekā 20 reizes. Receptes māsiņa izrakstīja arī tad, kad doka pati bija slima. 90% izmeklējumu un konsultāciju es izgāju ar ĢĀ nosūtījumiem. Nevaru iedomāties, kas es tagad būtu, ja viņas nebūtu...? Varbūt, es tagad dzīvotu uz ielas, jo nespētu ne strādāt, ne samaksāt īri... Bija situācijas, kad Dr. man gribēja palīdzēt, bet nevarēja. Jo, redziet, kaut kādi likumi un noteikumi nosaka, ka dažos izmekējumus var nozīmēt tikai ārsts- speciālists, bet pie speciālista ir 3mēnešu rinda par maksu! Ministru kabineta noteikumi arī nosaka, ka fizikālā terapija un rehabilitācija ir piejama tikai par maksu, ja vien...nedraud invaliditāte. Ja es neatbilstu šim «ja vien nedraud invaliditāte», tad es varu turpināt iet uz WC, turoties pie sienām un gaidīt, kad nauda uunon veselība no Mēness kritīs... Āprāc! Un ĢĀ tādu pacientu, kam vajag, bet never palīdzēt, jo kvotas beigušās, vai uz analīzēm nosūtīt neļauj, ir simtiem!
8.jūlijs 2017, 1:23 Atbildēt
Skatīt visus 40 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!