Komentāri / Atsaucību vēža pārbaudēm grūti iekustināt
 

8 komentāri

mmazpilseetniece Kurzemee
Mulkiibas, nekas nekad nav sanemts.
10.jūlijs 2017, 10:48 Atbildēt
eegle1
Es saņēmu, augustā apmeklēšu ginekoloģi, bet es apmeaklēju tikai maksas ārstu, cerams, ka tā vēstule (ka es biju, kaut maksāju pati) aizies kopējā statistikā.
10.jūlijs 2017, 10:53 Atbildēt
MMika
Nu man gan izskatās ka nekur nekas neaiziet,,
Es pag,gadu ari biju onkologiskaja izmekleja,uztaisija ko tik vien vareja,,bet rezultāta atnāk sogad vestule ka jaiet atkal!
Neiesu,,jo nakamo gadu atkao jāiet uz onko.nodalu,un tapat saka ka viss kartibā,,
11.jūlijs 2017, 22:02 Atbildēt
ttas, kuram konjaks smird pēc blaktīm
Ja godīgi - varbūt tagad labāk neko nezināt un dzīvot vien tālāk, cik Dievs būs lēmis. Laisties iekšā sabrukušajā medicīnas sistēmā ir tīša pašnāvība.
10.jūlijs 2017, 11:06 Atbildēt
nn
1. Cilvēki nedzīvo pēc pieraksta, un valstij sen vajadzēja ieviest datu sistēmu, kur pats cilvēks norāda, kādā veidā ar viņu sazinās valsts iestādes. Piemēram -es norādu e-pastu. Valst iestāde visus jautājumus kārto ar e-pastu, ja norādu tālruni, sūta sms,. ja norāda pasta adresi , sūta vēstuli.
2. Ģimenes ārstam un pirmās pieejamības ārstiem atbilstoši savai specialitātei vajadzētu redzēt vai cilvēks ir veicis skrīningu vai nē. aiziet pie ginekologa redz. Nav veikta , tātad jāizdara.
10.jūlijs 2017, 12:22 Atbildēt
iii
cilvēki paliek vecāki un vēzis arī,ko darīt ar kundzi ap 80,kam atbilstošas sūdzības jā var ar diagnostisku mērķi noteikt slēptās asinis,bet ne caur skrīningu,diemžēl vēzis nesaprotka no 50 līdz 74 gadiem,arī krūts vēža skrīningam būtu jābūt nevis līdz 69 gadiem ,bet ilgāk
11.jūlijs 2017, 9:05 Atbildēt
SSMAGA ATZIŅA
Varbūt nevainojiet cilvēkus par neatsaucību, bet gan meklējiet iemeslus KĀDĒĻ neuzticas onkoloģiskajām profilakses pārbaudēm.1- ja ir izieta apskate, un tajā konstatēta onkoloģiska saslimšana, tad lūdzu arī paši informējiet pacientu par saslimšanu,,,jo vēzis ir viltīgs-- viņš NEKAD NESĀP, un piezogas pamazām pat 2 vai 3 stadijā,,bet cilvēks kas izgājis prof. apskati, pārliecināts ka viss kārtībā, un nesteidzas uzzināt atbildi.. VISPĀR MŪSU VALSTĪ ATTIECĪBĀ PAR ONKOLOĢIJAS profilaksi un ārstēšanu viss ir atstāts pilnīgā pacientu ziņā,, jo informācija ir ļoti ;ļoti skopa. bet diemžēl vēzis kļūst arvien jaunāks un vecāks, un ļoti ļoti agresīvs ...Tā kā straujais un nervozais dzīves ritms dara savu postošo darbu... Cien. mediķi steidzami uzlabojiet savu skrīningu vēža profilaksē....Pati esmu tam izgājusi cauri...bet nu pateicoties tuvinieku lielajam atbalstam , un gudru mediķu darbam, varu teikt ka veiksmīgi ārstējos...
11.jūlijs 2017, 9:53 Atbildēt
MMarlen
Es pati meklēju vēstuli, zvanīju, rakstīju iesniegumu. Kāpēc tā?
11.jūlijs 2017, 23:05 Atbildēt