Komentāri / JA GRIB ĀRSTĒTIES: Sociālo iemaksu nemaksātājiem var nākties maksāt vismaz 1% no minimālās algas
 

6 komentāri

LLatviete
Maksā jau ne tikai vienu procentu ,priekš veselības , maksā daudz vairāk jo no valsts jau nesagaidīs logisku domu
14.jūlijs 2017, 21:53 Atbildēt
UUn ko šīs iemaksas atrisinās?
Bet vai tas atrisinās rindas? Pēdējos gados pratiski neviens no ģimenes nav izmantojis citus valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus kā ģimenes ārsta vizīti, asins analīzes. Visi citi veselības aprūpes pakalpojumi izmantoti par pilnu cenu. Vai tad, ja nestrādājoši cilvēki veiks šīs iemaksas, tas mazinās rindas? Jeb tieši tas nestrādājošam cilvēkam ļaus atrasties rindā? Es nesaprotu kāda jēga? Rindas ir tik lielas, ka ja vien nav galīgs izmisums ar finansiālo situāciju, cilvēki maksā, nu kurš var atļauties gaidīt uz sirds ultrasonogrāfiju 2 mēnešus, ja ārsts saka, ka iespējama sirds slimiba??? Tikai piemērs!
14.jūlijs 2017, 22:03 Atbildēt
TTātad
Ja cilvēkam pirmspensijas gados nav darba, lai sprāgst nost jeb lai ņem kur grib 43 eiro katru mēnesi iemaksām veselības kase. Un kā ar pensionāriem, kuriem pensija 85 eiro?Cik tiem būs jāatdod?
14.jūlijs 2017, 23:15 Atbildēt
MM
1% nav 43 EUR, bet gan 4,30 EUR
15.jūlijs 2017, 0:04 Atbildēt
KKendjuks
1,8 miljoni pa 4,30 eiro...Izskatās, ka vairāk, nekā par poļu žīda neakceptētajiem pieciem miljoniem eiro.
15.jūlijs 2017, 0:58 Atbildēt
SSkolnieciņš (oda latviešu dievībai -Skolnieciņam)
Sveiki! Čau! Skolnieciņš grib parunāt par prestižu un vietu sabiedrībā, kā arī par uzņēmēju samaksātajiem nodokļiem. Nu, vajag maksāt nodokļus mūsu jaukajai Latvijai, bet tas ir dārgi, tāpēc pa vienai-divām gotiņām laukos vairs omītes netur. Kurp ejam? Uz Laiputriju ejam? Cik naski uz Leiputriju ejam??? 90-tie gadi bija ēnu ekonomijas "orģiju laiks". Tik es nevaru saprast, kālab par LPSR un citu PSRS republiku stāžiem maksāja tik maz. Vai tad mūsu " dziesmotās revolūcijas latvieši" LPSR laikos bija sliņki un pēdējie tūļas??? Neticu! Nevaru valdībai piedod likumu par 1996.-1999. g. pensiju nodokļu iemaksām. Daži vecie VIP komunisti, kas kļuva par uzņēmējiem un cilvēkus nicināja vairāk kā LPSR laikos, viņi nemaksāja par darbiniekiem nodokļus, bet par sevi iemaksāja lielas summas. Vai tas ir godīgi? Labu veselību vēlot, Jūsu labsirdīgais Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš™
P.S. Tagad Latvijā būs vajadzīgie un nevajadzīgie cilvēki? Baigā reforma. Ceļš uz maksas medecīnu jau tiek bruģēts.
15.jūlijs 2017, 11:05 Atbildēt