"Positivus" pirmajā dienā slimnīcā nogādāti seši cilvēki

Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency
  • Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency
1 / 1

Aizvadītajā diennaktī no festivāla "Positivus" mediķi slimnīcā nogādājuši sešus cilvēkus, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa pavēstīja, ka cilvēki, kas nogādāti slimnīcā, bijuši vecumā no 15 līdz 32 gadiem. Lielākoties iemesls bijis alkohola reibums, taču bijuši arī gadījumi, kad konstatēta potītes un ceļa trauma.

Skujiņa skaidroja, ka līdzīgi kā citus gadus festivālā "Positivus" NMPD sniedzis palīdzību arī apmeklētājiem, kas guvuši sīkas traumas, tostarp nobrāzumus, sasitumus vai sūdzējušies par galvassāpēm.

Jau ziņots, ka šodien Salacgrīvā notiekošajā festivālā "Positivus" uzstāsies Elija Goldinga, līdzās viņai uz galvenās "Lattelecom" skatuves šodien spēlēs "Dzelzs vilks", Kamaši Vašingtons un "Rae Sremmurd".

Komentāri [7]

 
eiropas vertibas
6 mazgadigie parforseja eiropas vertibas.
15.jūlijs 2017, 15:27 Atbildēt
Skolnieciņš
Un šo mazgadīgo dupšuki sāpēja. Līgo!
15.jūlijs 2017, 16:47 Atbildēt
!
Visi pilsētu svetki..festivāli ir domāti laikam lai tauta nodzertos,nekas netiek darīts ,lai ierobežotu,bet alkohols plūst upēm.Kādam bizness labs,neprotam priecāties bez apreibinošām vielām....un ja vēl tiek piedāvatas turpat uz vietas,aliņus kastēm stiepj.Vai vispār kāds skatās vai mazgadīgie tur atrāvušies uzdzīvo uz pilnu klapi.Vai vispār festivālā jātirgo alkohols,man tas nav saprotams.
15.jūlijs 2017, 13:44 Atbildēt
Finks
Mazgadīgo salidojums! Kā lai nenodrāžas?
15.jūlijs 2017, 11:50 Atbildēt
Skolnieciņš
Un tā kāda 16 gadīga vāverīte kļuva par žurku.
15.jūlijs 2017, 16:48 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!