Mūžsenais jautājums: Cik daudz ūdens ir pietiekami

Komentāri [6]

 
Ariansis
...lai nesmeltos mutē.
17.augusts, 21:22 Atbildēt
hugo
ūdens vajadzīgs tik ,cik cilvēkam gribas..viss pārējais --3 litri dienā ,2 litri dienā ,4 litri dienā --cilvēku veido par resnu ,sasvīdušu dārzeni
18.augusts, 1:20 Atbildēt
smukais runcis
Piekrītu Hugo. Lasīju aprēķinu, ka ūdens daudzums jānosaka pēc auguma garuma. bija dota arī tabula. Tas bija diezgan samērīgi. Kad tie uztura speciālisti sapratīs, ka jādzer tad kad gribās un tik cik gribās. Lai piespiež padzerties dzīvnieku tad, kad viņam dzert negribās.
18.augusts, 10:54 Atbildēt
sergey shikunov
Laipni lūdzam sergejs shikunov finanšu

Reģistrēts un licencēts saskaņā ar uzņēmuma finanšu ministrija. Mēs piedāvājam likumīgas aizdevumu jebkāda veida. Tie ir ātri un pieejamu procentu likmes tikai 3%

Mūsu paketes ietvert;

*Home Aizdevums
*Auto Kredīta
*Hipotēku Kredīts
*Biznesa Aizdevums
*Starptautisko Aizdevumu
*Personas Aizdevums
*Un Vēl Daudz Vairāk

Nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot: sergeyshikunov@yahoo.com ja ir interese, kā būs, nekavējoties nodod mūsu aizdevumu finanšu kontrolieris operations manager. Un jūsu aizdevums tiks apstrādāts, 3 darba dienu laikā.

(Līgumā, finanšu departaments)
VĀRDS: Sergejs Shikunov
E-pasts: sergeyshikunov@yahoo.com
mājas lapa:sergeyshikunovfinance.wordpress.com
Sergejs Shikunov Pakalpojumi.
29.augusts, 20:25 Atbildēt
Pacome
Sveiki mīļie iedzīvotāji / Draugi un kolēģi
Ņemot vērā finansiālās grūtības, ar kurām jūs saskaras, kā arī uzticības pārkāpumus, kurus esam cietuši, mēs esam nolēmuši palīdzēt tiem, kam ir vajadzīgs finansējums vai līdzeklis, lai izveidotu vai īstenotu.
Mēs piešķiram kredītus jebkurai personai, uzņēmumam vai uzņēmumam, kas var mums atmaksāt. Šī nav spēle vai nepatiesa paziņošana.
Mūsu mērķis ir atbalstīt tos, kuri vēlas palīdzību.
Neatkarīgi no tā, kur jūs esat: Francija, Itālija, Portugāle, Spānija, Kanāda, Etiopija, Brazīlija, Čīle, Kolumbija, Meksika, Peru, ASV, Āfrika, Japāna vai Igaunija. Mēs strādājam ar visiem.
Mēs esam izveidoti Dieva tēlā, un mēs varam tikai palīdzēt viens otram.
Šeit ir dažas jomas, kurās mēs iejaucamies:
Nekustamā īpašuma aizdevums
-Investment Loan
- Automotive Ready
- personīgie kredīti
Ar kapitālu, ko izmantos, lai piešķirtu īstermiņa un ilgtermiņa privātos aizdevumus no 5000 eiro līdz 10000000 eiro visiem nopietniem cilvēkiem reālās vajadzības, procentu likme ir no 3% līdz 5% "An.
E-pasts: georgerenaut.finance90@yahoo.com vai developpement.aide@gmail.com
PS: lūdzu pievienojieties mums privātā ziņojumā vai rakstiet mums: https: //web.facebook.com/creditaidesdeveloppement
Whatsapp numurs: +33755251945
1.septembris, 16:07 Atbildēt
OLGA
Cienījamie kreditori! Ja man būtu pa spēkam tad es jūs gandrīz visus likvidētu, jūs esiet nogājuši tik talu ar savu bezkaunību kad nau glābiņa nedz tel. nedz internetā.Es vienīgo varu pateikt kad jau ir pienācis laiks parmaiņām tikaj uz labo pusi un jūs mīlie kreditori paliksiet minimumā, ticiet man jo par visam uzbāzīgām darbībām būs jamaksā tā kā maksā mūsu tauta paliekot ar pliku pakaļu no jūsu saņmtiem kredītiem.
11.septembris, 10:15 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!