Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

Komentāri [25]

 
taisnība
Novēlu sākuma atveseļošanos prātā, vajag sākt tikai un vienīgi tur, ne apstarošana te ir vajadzīga, bet gan tetovējuma noņemšanau no ķermeņa, jo dziedātāja mirušie vecvecāki tetovējumā uz miesas neko labu nenesīs viņa dzīvē. Diemžēl.
12.septembris, 11:45 Atbildēt
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
29 gadu vecumā kļūt par invalīdu nav labi. Tā ir nabadzība.
12.septembris, 11:52 Atbildēt
Skolotāja
Klausies BAGĀTNIEK!!
Esmu ievērojusi tavus stulbos komentārus.Tev tiešām vēl tik daudz jāmācās!Ne velti esi skolnieciņš!To tev gan vajadzētu saprast ka slimība neizvēlas,kas tu esi,cilvēks vienkārši saslimst!!!!!!
12.septembris, 12:55 Atbildēt
Ruta
Protams,irslikti ja ir slimība ,bet ir labi ,ja var ko darīt.2000.gadā man izoperēja audzēju .Saņēmu gan staru ,gan ķīmijterapiju .Nogāja mati ,nēsāju parūku .Strādāju .UN KĀDS TAGAD IR GADS ,jā ,jā 2017 !!!!! Dzīvoju un rakstu Valteram vēstuli.TURIES PIE SAVA ĀRSTĒJOŠĀ ĀRSTA. Dari ko viņš iesaka.nesapinies ar brīnumdariem un ekstrasensiem!Turies !
12.septembris, 12:03 Atbildēt
Prieks
Valter! Esi pozitīvs, priecājies, smejies, dziedi! Iesaku Dzīves elpas viedo Mairitu Gūtmani, kas Tev ieteiks meditācijas un daudz ko labu! Lasi Džo Dispensu un ievēro tajā teikto - būsi laimigs un vesels. Protams, pie ārstiem jāiet, vismaz lai zinātu analīzes. TEV IZDOSIES!
12.septembris, 12:51 Atbildēt
Sandra
Lieto daudz daudz zemestauku sulu un viss bus ideali. Veikala Lavandas ELizabetes iela var dabut
12.septembris, 13:40 Atbildēt
nu
kapec tik jauni un feini cilveki saslimst?
12.septembris, 13:47 Atbildēt
latgaliete
Jautājums Nātrei. Cik ilgi jānotur bumbuļi šnabī? Paldies!
12.septembris, 17:19 Atbildēt
sika
Valter DZERI ZEMES TAUKU SULU ,UN BEBRU DZIEDZERUS ,TO ARI ARSTI NENOLIRDZ UN VISS BUS KARTIBA TU ESI JAUNS UN STIPRS APTIEKA VISS IR ,UN JA NAV TAD FARMACEITI PASUTA N ,UN TU MAN PALDIES PATEIKSI , LAI TEV VISS IZDODAS --TURIES-
12.septembris, 14:01 Atbildēt
ASĀ NĀTRE
Zemes tauki šogad aug bagātīgi, tāpēc tirgū nebūs problēma nopirkt. Pats arī var sagatavot : uz 0.5 l burciņu liek 4 vidēji lielus zemes tauku bumbuļus un uzlej šņabi. Dzer no rīta tukšā dūšā pa ēdamkarotei. Pamēģiniet - stiprina imūnsistēmu un palīdzot audzēja šūnas nīcināt.
12.septembris, 14:32 Atbildēt
Aisma
Valter, esi gudrāks par gudru! Slimība liek mācīties dzīves ceļā, kuru mēs staigājam tikai vienreiz!Lai izdodas! Mūzika arī ir tavs palīgs!
12.septembris, 14:50 Atbildēt
Maira
Valter,Tev jāmaina savs dzīves veids par 180 grādiem.Nestrādā tik daudz!
12.septembris, 14:53 Atbildēt
sandra
turies,esi ar manu meitu viena gada,jums jabut jauniem un stipriem ,veselibu ,veselibu ,veselibu .
12.septembris, 15:10 Atbildēt
vadims
esmu izgājis gan daudzas ķīmijas & nesen starus un teikšu atklāti-fiziski tas ir smagi bet tomēr sanāk izdzīvot jaunas atklāsmes par dzīvi, cik vai pareizi tajā viss ir bijis kā arī atklāt cik cilvēkam tomēr ir slēptās izdzīvošanas rezerves taču neskatoties uz vissu braucu uz rockkončiem,izdzīvoju dzīvi ''necepoties'' un .... dzeru čagu,tajā tomēr ir kautkas - neuztveriet to kā reklāmu bet iesaku / nevis aptieku bet no rokas /
12.septembris, 15:24 Atbildēt
liga
kas ir čaga?
12.septembris, 16:49 Atbildēt
Vija
Čaga ir bērza piepe.
12.septembris, 17:17 Atbildēt
Rasma
Valter,lūdzu atpūties,izgulies,jo vari,,izdegt,,.
12.septembris, 16:34 Atbildēt
Elza
Puis, Tev jāturas! Tetovējumi nav tas labākais ! Esi stiprs, Valter!
mierscaurpatiesibu.o..a-par-tiem-kas-slimi
Lūgšana arvien ir tikusi dēvēta par dvēseles ieelpu. Teicama līdzība! Gaiss, kas vajadzīgs mūsu ķermenim, apņem mūs no visām pusēm un mēģina iespiesties mūsos. Kā zināms, grūtāk ir elpu aizturēt nekā elpot. Ja mūsu elpošanas orgāni ir atvērti, gaiss plūst plaušās un veic savu dzīvinošo uzdevumu visā ķermenī.
12.septembris, 16:36 Atbildēt
nātre
Nevaru saprast tos notetovētos no galvas līdz kājām, un vēl lepojas ar savu stulbību, atsedzot speciāli tās vietas, kur šīs kroplības uztetovētas, ko meklē, to atrod.
Jūtu līdzi visiem kam ir šī slimība, bet nevienu citu nevar vainot kā paši sevi, jia prāta nav tad jāsaņem sods.
12.septembris, 17:53 Atbildēt
bims
zemes tauki jāsagriež mazos gabaliņos un jānotur stikla traukā slēgta 21 dienu snabi 40 gradiga 38 gradigo nevar. izkās un tad lieto bat turēt vajag vesā vieta un tumsa tad saglabājās visas vielas.
12.septembris, 19:07 Atbildēt
dziedonis
no kura laika sitas azis ir iemilots
12.septembris, 21:34 Atbildēt
ome
No tada to dzird...
12.septembris, 22:18 Atbildēt
ziga
Vajag izmēģināt visu-pirmām kārtām lūgt dievu.Iesaku,jo daudziem tas palīdz.
18.septembris, 9:26 Atbildēt
!!!
Valterīt, Tu esi ļoti jauks, atsaucīgs un gudrs puisis! Turies! Atpūties vairāk! Tu esi ļoti pozitīvs! Valterīt, būs labi, Tu izturēsi! Esam ar Tevi!
30.septembris, 15:51 Atbildēt
valteriņs
tu esi ļoti labs,mīļš,neklausies ko runā citi un ja privātā dzīve jautā kautko neatbildi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
attā
attā
attā
attttaaaa
aaaattttaaa
tu esi ļooooti mīļš cilevēks
attā
attā
es tev sūtu bučas
30.oktobris, 15:10 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!