TOP 8 padomi pilnvērtīgam un veselīgam miegam

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Mūsdienu aktīvajā dzīves ritmā cilvēki patērē daudz enerģijas un lielākā daļa savu ikdienu pavada ļoti aktīvi, tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par enerģijas atjaunošanu un veselīgu dzīvesveidu, kura neatņemama sastāvdaļa ir veselīgs un pilnvērtīgs miegs.

Mēbeļu salona “Nice Home” paspārnē darbojas uzņēmums “Unikulma”, kas jau 25 gadus rūpējas par cilvēku miegu. Uzņēmuma miega ergonomijas speciālists Eduard Veļičko sniedz astoņus padomus, kā savu miegu padarīt pilnvērtīgāku un veselīgāku, lai katru dienu sāktu labā garastāvoklī un ar lielu enerģijas devu.

Turpinājumu lasi nākošajā lapā

Komentāri [1]

 
Mr.Susurs
Vislabak temu rakturo Bulgakova romans Suna sirds, nekad nelasi pirms pusdienam Padomju zinas un pirms nakts nelasi Latvijas zinas interneta :) Viens Mr. Susurs jums te sakomentes, lai Jus desmit reizes apgrieztos gultina un 20 reizes pardomatu . vai trakajam Susuram nav taisniba... Bet Susuram nav jegas melot, neko neiegust. Tadel ari raksta brivi un to , ko doma... Sadiem sapniem ir vajadzigs , kaut 1 eiro parvedums smagi smimajiem. Parbaudita uz sevi. nenak miegs, ielien ziedot Lv parskaiti kadu eiro vai 5 un tik salds miedzinsh tev uzmacas, ka ne atkauties. Ne jau tadel, ka labu darbu izdariju kaut ar simbolisku summu, bet gan tadel, ka organisms tic, ka esi labu darbu izdarijis un lauj tev atpusties , lai jaunus labos darbus veiktu. Patik Jums tas vai ne, bet mes visi esam savstarpeji saistiti pat nepazistot viens otru. Tadel katrs musu mazas valsts sasniegums mums dod dubultspeku, katrs labais darbs ir divtik vertigs, bet katra nodeviba un zadziba valsti ir desmit reizes sapigaka , ka Amerika vai Krievija.
4.februāris, 19:25 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!