TOP 5 augļi un dārzeņi, kas jāēd ziemā

F64
  • F64
1 / 1

Nav noslēpums, ka uztura speciālisti atzīst — ziemā mūsu ēdienkartē trūkst augļu un dārzeņu. Iemesli tam ir dažādi: kādam sirds kāro sātīgu karbonādi, nevis vieglus salātus, cits ir noticējis mītam, ka ziemā dārza veltēs nav vitamīnu. Taču būsim modri un lutināsim sevi ar tik ļoti nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām arī ziemā! Lai atvieglotu pircējam iepirkšanās procesu, nacionālais mazumtirgotājs "Elvi" kopā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni piedāvā ziemas augļu un dārzeņu TOP5.

Turpinājumu lasi nākošajā lapā

Komentāri [6]

 
to >>>Zentai un Reginai
apsaukajas ta ka divas prostitutas,kaa nav kauna kaut ko tadu teikt. Tapec jau esat tur kur esat ar savu iekshejo naidu sava vientuliba,padauzas!
12.februāris, 14:06 Atbildēt
Regīna to Zentai
Zentiņ,kā redzu tev ir ir vaarena pieredze kas ir mīksts un ēdams ar švakiem zobiem.Par to lielum lielais PALDIES! Bet lieta tāda,ka esmu veģetāriete un tās p!pelītes mutē neņemu.Bet tev gan ,čaklā kāpostiņu audzētāj,lai netrūkst barībiņas cieto kāpostiņu un mīksto p!pelīšu veidā!
12.februāris, 6:19 Atbildēt
Regīna
Tos kāpostiņus kurus tirgo Latvijā v ar ēst tikai kuiļi ar stipriem zobiem.Cilvēkam svaigā veidā tie nav sagremojami.Kaut šo dārzeņu audzētājus bērni pirms nāves ar tādiem kāpostiem vien barotu!
11.februāris, 12:21 Atbildēt
Zenta
Tad jau tev jālieto svaiga p!pelīte bez ādas ja zobiņi ir tik švaki.
11.februāris, 21:32 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!