No 19. līdz 27. martam notiks bezmaksas pasākumi, kas veltīti Tuberkulozes dienai

Komentāri [10]

 
Klepojiet veseli
Tā ka šis pasākums notiek tikai Rīgā, uzskatāms par pilnīgi bezjēdzīgu. Tam bija jānotiek decentralizēti - visā Latvijā!
18.marts, 18:58 Atbildēt
Viesis
Dažādi pasākumi TB dienu ietvaros notiek visā Latvijā: spkc.gov.lv/upload/V.._kalend_2018_fin.pdf
18.marts, 19:34 Atbildēt
Adel
Izsmiekls..vai jus ziniet cik ir slimi ar tuberkolozi.vai ir kada uzskaite...ta izplatas..obligatas apskates vairs nav..tuberkolozes slimniicas likvidetas..cilvekiem nav par ko izmekleties..cietumnieki infice bernus ar nomestiem izsmekiem ar klepu..kam vairs interese cilveki..nevienu..smiekls nak par tadu dienu..
18.marts, 19:00 Atbildēt
Adel
Ja padomju laikos bija obligats flurografs. Visi stradaja.visiem bija sanitaras gramatinas..tuberkolozi apkaroja..jo ir visadas slimibad fomas sleeptoas un atklatas.bija puespiedu arstesana..bet tagad..aarporats tu pat nezini varbut ka esi inficets..ja adelite noverte padomju laikus..tie.bija besalidzonami labaki.jo cilveks bija.vertiba ..bet tagad tikai nodoklu donors un vergs..
18.marts, 19:15 Atbildēt
Selekts
Latvija svētku ziņā esot trešajā vietā?
18.marts, 22:56 Atbildēt
Kurā galā?
No beigām?
19.marts, 10:36 Atbildēt
Naivais
Labs pasākums, bet būtu labāk, ja ārstniecisku pasākumu sarīkotu gejiem un lezbietēm. Ja cilvēks slimības dēļ ir zaudējis pamatinstinktu, tas daudz briesmīgāk par jebkuru citu slimību. No citāi viens indivīds, bet gejisms-lezbisms apdraud cilvēces pastāvēšanu vispār.
26.marts, 17:11 Atbildēt
nu i nu ..........
nupat 29.martā 2018.g !!!!!. izlasīju svaigu ,tiko publicētu ,ziņojumu ,proti ,ka ,no ......No 19. līdz 27. martam jau ceturto gadu Rīgā notiks bezmaksas pasākumi, kas veltīti Tuberkulozes (TB) izplatības ierobežošanas dienai, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 24. martā !!!!
Žēl gan JĀGAIDA BEZ DESMIT DIENĀM VESELA GADA GARUMĀ !?
29.marts, 23:24 Atbildēt
veronika
Bet tagad ir taču 5.aprīlis,vai tas nozīmē,ka jāgaida veselu gadu ,vai kāds ir pārraksījies ,vai sajaucis mēnešus?Tad labojiet taču.
5.aprīlis, 17:28 Atbildēt
es
Tagad tada mode, reklamēt visus pagājušos pasakumus. Man ar atsūtīja uz e-pastu, reklāmu, ka Lielaja piekdienā veikalā atlaides, bet reklāmu atsūtīja 10.04. Tā arī neko nesapratu, jo bija pagājušas gan katoļu gan pareizticigo Lieldienas.
11.aprīlis, 15:45 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!