Streiks uz mūsu rēķina, vai – kā muļķo tautu…

Komentāri [43]

 
Aamen
Paldies, vareejaat piebalst par aploksneem.
4.jūlijs 2017, 9:55 Atbildēt
tante
Taisnība.tagadu par neesošiem pacientiem, pat seniori apgūst datorprasmes, bet ģimenes ārsti labāk streiko,lai izspiestu lielāku naudu. Slimnīcās strādā gan dienu gan nakti, bet ģimenes ārsti nosēž savas runas stundas,izraksta visādus norīkojuus un - čau, iesēžas savos lepnajos vāģos un brauc mājās.Kaunējušies būtu par savu dumjību un alkatību.
4.jūlijs 2017, 10:18 Atbildēt
Senta
Ģimenes ārsti vispār varēja paklusēt
4.jūlijs 2017, 10:20 Atbildēt
arī fakts
Jā, jo daudzi kā es, izmanto darba dēvēja apdrošināšanu, vai izmanto maksas medicīnu un pie ĢĀ nav bijuši ne reizi, kopš to pastāvēšanas. Bet tas jau netraucē ĢĀ saņemt naudu arī par mani, gadiem, no manis pašā nodokļiem.
4.jūlijs 2017, 10:33 Atbildēt
PatrioC
Kādā jomā Žeņa ir experts? Lai raxtītu par medicīnu varbūt tomēr no tās būtu kaut kas arī jājēdz. Šis sagrābstījums kaut kur uz kādiem 50% varbūt trāpa mērķi, bet nezinātājam sajauc vēl vairāk galvu. Medmāsas savu akciju sāka gatavot jau maijā. Manipulācijas valsts apmaxātajās iestādēs veic mazāks medmāsu skaits, kāds būtu nepieciešams. Tā kā tā ir klaja melošana un iršana. Šeit varētu turpināt un turpināt. Ja cūkkopības vai kuģu mežsaimniecības ʹexpertiʹ spriež par medicīnu, tad rezultāts ir šādi raxti, kas vērtējams būtu sūds un pieci.
4.jūlijs 2017, 10:25 Atbildēt
Aamen
Loti pareizs tas raksts, iesaku vispaar likvideet gimenes aarstus, un naudu atdot speciistiem. ...nu nav ar lauztu pirkstu jaaiet pie gimenenes aarsta lai tiktu peec meenesa pie kirurga Kuldiigaa.
4.jūlijs 2017, 10:35 Atbildēt
savādnieks
Šis raksts ir ar ar izteiktu ''sovjetico'' domāšanu,kolīdz mēģini ko prasīt,tā desmitiem argumentu pretīm,cik tas amorāli,nepieņemi un beigu galā,vēl būs ĢĀ par streikošanu jāpiemaksā.Tā gadās valstīs,kur no neattīstītā sociālisma nonāk mežonīgajā kapitālismā.Sistēma mainās,bet domāšana paliek.Signāli no galma nemainās....pavalstniekam ir jāsaņem tikai tik daudz,lai ''buršķi vēderā'' atgādinātu,ka jāstrādā nodokļu nomaksai šī galma uzturēšanai.Gandrīz Tabū ir domāt par pārtikušu sabiedrību,kur dominētu uzskats,ja pie manis nāk pārticis pircējs,pacients,pasūtītājs....arī es tāds būšu.Ir jāmainās sabiedrības un expertu domāšanai,noņemot stresus ar Latvijas kā Neizdevušās valsts piesaukšanu,Pierādiet un aplieciniet pretējo.
4.jūlijs 2017, 12:29 Atbildēt
Vilma
Zaicevas kundze, cerams, ka Jūsu analītiķes spējas ir labākas par šo demagoģiju internetlapā
4.jūlijs 2017, 14:47 Atbildēt
xxx
Ja jau šī tik švaka un tik demagoģe, tad viņu viegli ar konkrētiem, pamatotiem argumentiem nolikt pie vietas. Kur tie jums ir? Vai - ir tikai trula attieksme kā vēl dažam te.
4.jūlijs 2017, 16:28 Atbildēt
tā, lūk
Lai ģimenes ārsti pie algas pieskaita naudu, ko ievāc no pacientiem, bet kvītis neizsniedz. Pa mēnesi taču iznāk laba summa.
4.jūlijs 2017, 17:26 Atbildēt
suņuburkšķis
Tā saucamā eksperte nesaprot, ka darbs ar datoru aizņem papildu laiku un vienalga visa informācija ir jāraksta uz papīra, jo darbs ar datoru samazina pacentu ārstēšanas kvalitāti. Bet ja ārstēšanas kvalitāte ir zema, tad tāds ārsts nevienam nav vajadzīgs.
4.jūlijs 2017, 18:13 Atbildēt
KAA
Personīgi man ģimenes ārsts nav vajadzīgs ,reizi gadā lai izrakstītu dārgāko zāļu recepti vai ar pierunāšanu iedotu nosūtījumu speciālistam ,bet alga pat lauku ģimenes ārstam ir vairāk par 1200 eiro,ak jāstrādā ar datoru kādas šausmas ,katram mūsdieīgam cilvēkam tā ir norma. Arī skolotājiem tā ir ikdiena visu vadīt datorā ,stundām mājās jālabo darbu kaudzes , jāgatavojas stundām un neviens lauku skolotājs nesaņem pat pusi no šīs algas
4.jūlijs 2017, 19:38 Atbildēt
pilnīgi visam piekrītu
Apsveicu, lielisks raksts, viss salikts pa plauktiņiem.
4.jūlijs 2017, 19:57 Atbildēt
Guntars , 60 gadi
Labs raksts . Bet kā parasti suņi rej , bet karavana iet tālāk . Personīgi ģimenes ārstu apmeklēju gadus 8 vai 9 atpakaļ . Vajadzeja auto tiesības pagarināt . Pēdējā saskare ar medicīnas pakalpojumu bija drausmiga , pilnigi viss man bija pa pilnu cenu un konsultācijas bija lidz riebumam smiekligas . Paldies cienījamā docenta kundze .
4.jūlijs 2017, 20:19 Atbildēt
Ināra Bondareva
Paldies par šo rakstu! Visvairāk no ģimenes ārstu "darba" sekām ciešam mēs lauku reģionu pacienti. Jo mums jau nav izvēles iespēju. Jāiet pie tā paša ārsta pēc tradicionālajām receptītēm. Ja palaimējas - izdzīvojam. Un par e-veselību tiešām taisnība - viņi ir galīgi profāni. To es varu apgalvot ar visu atbildību, jo jāaiznes izdrukāts izmeklējumu izraksts. Kauns un negods ārstiem, kas spēlējas ar cilvēku dzīvībām! Diez vai viņi ir lasījuši Hipokrāta zvērestu, bet noteikti jau ir panākta tā atcelšana. Un tāds jēdziens kā profesionālā ētika mūsu ģimenes ārstiem arī galīgi svešs. Kauns!!!
4.jūlijs 2017, 20:53 Atbildēt
kola
Tik zems medliimenis.bet algas grib kaa bankieri.kauns.
4.jūlijs 2017, 21:27 Atbildēt
jūlija
Paldies par rakstu...! visam piekrītu. Prasa TO,ko nav nopelnījuši-tieši tā!
4.jūlijs 2017, 21:30 Atbildēt
Fēlis
Kad meita iestājās mediķos ar domu kļūt par hirurgu, lielākā daļa gribējuši kļūt par ģimenes ārstiem. Laikam izdevīgi.
5.jūlijs 2017, 9:20 Atbildēt
Gēlis
... kad slimnieks ierodas pie ārsta, parāda mēli, tiek izklaušināts ar stroboskopu, tiek izmērīts asinsspiediens, šprice tiek iedurta ... izrakstīta kāda recepte, labākajā gadījumā, pēc pacienta uzstājības, izsniegts norīkojums pie speciālista (pieņemšana 3-6 mēnešu laikā) . Nezinu kā ar to ''papīru padarīšanu'', bet ... nav jau brīnums, ka medstudenti vēlas strādāt par ''ģimenes ārstiem'' ... DDDD :) ... tikai tās ''prakses'' ir jānopērk ...
5.jūlijs 2017, 14:37 Atbildēt
jūlis
Guļu mājās ar200 spiedienu un mežonīgām ilggadīgām, arodslimības izraisītām sāpēm.Ģimenes ārstu un viņu uzraugu ilgadīgā streika dēļ kā arodslimnieks nesaņemu nekādu medicīnisko aprūpi.Rādas ka daļa mediķu cītigi pilda labējas,bijušo komunistu kliķes neklausīgās tautas iznīcināšanas programmu,jo viņu prasības ir egoistu prasības,savas miesisko vajadzību apmierināšanas prasības un nerēķināšanas ar pārējās tautas daudz sliktākiem dzīves līmeni.
5.jūlijs 2017, 14:08 Atbildēt
...
Tādas pašas kaites var atrisināt arī vetārsti (lopu dakteri) ... ar ko lopiņš atšķiras no cilvēka?
5.jūlijs 2017, 14:39 Atbildēt
aka saka
Man gan liekas, ka pašlaik būtu īstais palielināt algas deputātiem, kā skolotāju protesta laikā.
5.jūlijs 2017, 19:32 Atbildēt
Dace
Shii 'gjimenes aarstu' instituucija ir ABSOLUUTI nevajadziiga un PRINCIPAA LIKVIDEEJAMA! Absoluuti liekeezhi un PARAZIITI!
5.jūlijs 2017, 20:49 Atbildēt
brīvais radikālis
Tauta gan domā, ka tu esi principiāli likvidējama, sorosītu padauza!
5.jūlijs 2017, 23:42 Atbildēt
>
Dace, pastrādā ar pakaļu. Tas tavs līmenis...
6.jūlijs 2017, 1:00 Atbildēt
laukos
nē, ģimenes ārsts,ja viņš ir LABS,RŪPĪGS, IEINTERESĒTS, GUDRS, LAIPNS UN PACIETĪGS - ir zelta vērtē. Īpaši visur tur, kur uzreiz pie speciālista neaizskriesi kā Rīgā.
15.jūlijs 2017, 2:51 Atbildēt
?
Kas tā tāda par bōbu Zaiceva ? Jevgēnija Duročka ?
6.jūlijs 2017, 0:59 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!