Ieskaties, kā populāri mūziķi vienojas dziesmā latgaliešu valodā

Komentāri [9]

 
latgaļu
dialektu tagad sauksim par valodu, ja, ko?!
11.oktobris, 2:27 Atbildēt
Velta
Pałdis!
11.oktobris, 6:57 Atbildēt
juris
Ventspilniekiem vajadzētu pacīnīties par savu "valodu" savādāk tāda diskriminācija sanāk.
11.oktobris, 10:43 Atbildēt
kols
cangalu dialekts ne valuuda.paaraak liels gods cangaliem. slaisti
11.oktobris, 13:47 Atbildēt
magda
Nezinu vai valoda vai dialekts,bet skanēja forši!
11.oktobris, 14:06 Atbildēt
JOHN JOHNSTON
Tas nav ne dialekts ne valoda bet gan slengs. vairāku valodu sajaukums .Un nejauciet latgaļus ar latgaliešiem,tas ir tas pats kas Ždanoku nosaukt par latvieti. Mēs,īstenie latgaļu cilts pārstāvji,nekad neatzīsim sveštautiešu vēstures faktu viltošanu un etniskās piederības piesavināšanos. Latgaļi runā tikai latviešu valodā,kura balstīta uz baltu tautu valodas pamatiem un gramatiku,bet latgalē dzīvojošie sveštautieši,latglieši sarunvalodā izmanto poļu,krievu,latviešu valodas vārdu savārstījumu bez gramatiska pamatojuma. Šādu valodas murgu ieviesa 18 gadsimtā,poļu izcelsmes mācītājs,izveidojot jaunu pieraksta veidu-latviešu valodas pieraktu ar poļu rakstības zīmēm un gramatiku. Tas ir apstiprināts vēstures fakts. Latgaliešu slengs ir tas pats kas esperanto valoda-mākslīgi radīta valoda!
11.oktobris, 17:18 Atbildēt
Pūstumglobs ( Normunds jeb Ziemeļglābis latgaliski)
Ši valoda ir diemžēl mirusi, runājot īstā latgaļu valodā, baļtīši(latvieši) saprastu tikai nedaudz vairāk kā laižot lietuviski. Realitāte ir latviešu valoda ar latgaļu akcentu ( kā skoti angliski) un krietna krievu vārdu piedeva.
11.oktobris, 15:26 Atbildēt
latgaliete
Dziesma patika...jauki ,lai katrs novads dara ko tādu un saiet dialektu sadziedāšanā...mēs tak visi Latvieši ....savu valsti bagātāku darīsim ar labiem darbiem,attieksmi viens pret otru...
11.oktobris, 23:06 Atbildēt
Juoneitj
Oi puiši, baltīši...Oi...Oi...Oi...Kai jyms nau kauna....
13.oktobris, 23:48 Atbildēt

Video Vairāk >

Kaut kas traks!