Lemberga oponentu cirks

Komentāri [9]

 
goro
Piekrītu Lemberga kgam mūsu vara māk tikai tukši pļūtīt,ja ir pierādījumi,tad tiesai nevajadzētu ilgties desmitiem gadu.Lembergs nav balts un pūkains,un to zin arī viņa vēlētāji,bet labāk saimnieks savā pilsētā nevis kaut kāds pļūtītājs!
14.marts, 13:02 Atbildēt
Kā var
Kā var "tukši pļūtīt" - produkts, lai gan šķidrs bet ir.
14.marts, 13:28 Atbildēt
Nu re
No empīriskās pieredzes ir zināms, ka pirst iespējams vismaz četros veidos - pēc skaņas un smakas pazīmēm. Vadoties no simetrijas apsvērumiem, kā arī ievērojot Heizenberga nenoteiktības un viļņu-korpuskulu dualtātes principu,tukša pļūtīšana jau ir teorētiski paredzēta un var to novērot arī eksperimentā (gan rektāli, gan verbāli).
14.marts, 13:41 Atbildēt
MV
TAD LEMBERGA GIMENEI TIEHEM PUSES-GLOBAL UN VENTBUNKERS NEKAS !!!!!!!!!!!!!!!!NEPIEDER UN NEVAR VINU TIESAS TUREET
14.marts, 13:39 Atbildēt
goro
Jūs lenberga kungs par nra krievfašistu troļļiem raimondu, grafists. uc runājiet? Jā, tur ir cirks par velti. Varbūt, ka nav par velti? Jūs neziniet?
14.marts, 14:13 Atbildēt
latvānijas zaķkāpostu hūtsmēslojumam
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
14.marts, 14:13 Atbildēt
Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!
LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektromagnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
14.marts, 14:15 Atbildēt
Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva"
;)))))))))

"Kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts. Tātad - šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES "de(R)mokrātiskās valsts" parodijā "eurolatv(ĀN)ijā" un tās pa lēto angažētajos "lojālpatrEJotiskajos" masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))
...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

=======

Ir sacīts: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

=======

Mediju ziņa (2009. gads): Rīgas apgabaltiesa pirmdien (16.02.2009.) esot "ieplānojusi sākt skatīt" krimināllietu, kurā par dažādu smagu noziegumu organizēšanu un izdarīšanu ir apsūdzēts "ilgtspējīgais" Ventspils pašvaldības "tautas kalps" un "mērs" A. Lembergs ( eks-PSKP, ZZS/LunV jeb “hūtes naftaspāķi” ). Šajā "krimināllietā, kurā Rīgas apgabaltiesa pērn apvienoja abus tiesai nodotos kriminālprocesus par Lemberga izdarītajiem noziegumiem, kopumā ir 147 (nu jau vairāk par 200) sējumi"...
-------

"Smird Hūtes "nevainības" 'lieta'..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 15.02.2009., Nr.6. )
.
Sāk masmēdekļus 'drudzis kratīt':
"Draud "ķēķa tiesa" 'lietu skatīt',
Par Hūtes "varoņdarbu" 'blāķi' ~
'Mož, ietupinās' reiz to 'pāķi'?...
.
Tā būtu "sensācija" "valstī",
Kur gadiem ilgi SILES balsti,
Bez sāta & 'lopā' laupījuši,
Jo - "politiku" nopirkuši!!!..."
...
Pie "tiesu ķēķa", sētas pusē,
Bars Hūtes 'zombij-fanu tusē' ~
Šiem "trubas krāniņš" 'atlies' šņabi!
(Ja "process" 'nobeigšoties' labi...)
.
Bet - ja šim 'izrakstīšot nāras',
Lai 'fani' kaut uz maiņām 'vārās',
Pie "kroņa mājas" - saucot Hūti,
Par "nevainīgu Dieva brūti"...
...
No smagā 'vāģa' klerki (daudzi),
Krauj ārā treknu... (mēslu) kaudzi:
Tur vismaz pārsimts mapēs 'sieta',
Smird Hūtes "nevainības" 'lieta'.
.
Iekš tiesas zāles "VIP"-u stūrī,
Kā primāts (sīks) tup Hūte būrī ~
Caur restēm lūr uz 'soģu' grupu,
Pār ģīmji 'stiepjot' ņirgu glupu:
.
"Mans "zvērādiņu" balasts pauda,
Ka - neesot (diez ko) 'žņaugta' nauda,
Lai "process" 'rullētu kā smērēts' ~
Diez, nebūs 'piķis' velti tērēts?..."
.
Ehhh... 'sūnaini', ka šajā "valstī",
Vairs nevar zagt pat SILES balsti,
Bez baiļu sviedriem "goda" 'vešās',
Cik 'štuko fiškā' un 'lien ķešās'...
.
Bet - iespējams, ka 'izkruķīšos'!
'Vot' - tad aiz prieka... ('aptaisīšos'),
Kad šeit sāks 'dziedāt' "Kurmju Tētis" ~
Par to, KĀ 'piestūķējis' klētis!!!...
.
Vai - "Kurš-gan-cits" 'caur režģiem bolīs',
Un "(BEZ)godībām" "svēti" solīs,
Pat 'atgriezt', ko priekš 'sevīm' zadzis,
Līdz brīdim, kad šim 'lūzis vadzis'!..."
...
'Iet vaļā' "Pī-āR-process" "valstī" ~
To "monitorēs" SILES balsti,
Kas "OLIGURĶU" rindā gaidīs,
Līdz - Temīda šiem "laipni" smaidīs...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatrEJotu", patoloģiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", "proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu" rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu "biogaļas izstrādājumu", demonstratīvi kriminālrecidīva "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ parazitējošu "(ekskre)mentu", "prok(tologu)", "(bez)godību" u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju" un nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" zeme SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .
Vakar, 13:52 Atbildēt
Komentēšana ir liegta – CENZŪRA.nra.lv
Komentēšana ir liegta – CENZŪRA.nra.lv
Vakar, 13:53 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!