Pravieši un zivis

Komentāri [16]

 
aka saka
1.maijs - Satversmes sasaukšanas diena.
28.aprīlis 2017, 15:39 Atbildēt
Antiņš
Ļoti pareizs saraksts! Bez rūpnīcām nekad, nekas nevar attīstīties. Tagad ceļot akcīzi degvielai, mēģina iznīcināt pēdējo lauksaimniecības palieku--- kviešu audzētāju. KF palielina savas labības platības un cer būt pirmajā vietā Pasaulē kviešu eksportā ar lēto valūtu, degvielu. Kā mūsējiem ar šiem konkurēt? Gribi vai negribi, bet rodas iespaids, ka mūsu akcīzes cēlāji strādā krievu interesēs, jeb varbūt šos ved KF ārējais izlūkdienests pa karjeras kāpnēm?
28.aprīlis 2017, 16:31 Atbildēt
genacvale
pareizi jundze saka- Rotšildmēlsi un citi Volstrītas cūku izdalījumi tirpina genocīdu pret Latvijas genofondu, izmerdejot genotipu un runiejot ģeneoloģiskakoka sakņu sistēmu .
28.aprīlis 2017, 17:28 Atbildēt
Otto
Rūpnīcu vietā-virtuālie IKP procenti.
29.aprīlis 2017, 0:14 Atbildēt
savādnieks
Njā,nedaudz pavelk uz smaidiņu,kad ''kultūrists'' Jundze runā par rūpnicu tēmu,bet jā,vismaz piezemēti un ar izpratni,jo kultūra arī ir patērējošā nozare un bez ražotāja viņai neizdzīvot.
Pieskaroties nodokļu tēmai,nebeidzamā Igaunijas piesaukšana visos dzīves gadījumos,liek aizdomāties,vai tik' mums nevajadzētu pāriet viņu jurisdikcijā zem viena karoga un himnas,ja paši esam tik nevarīgi,ka SAVA modeļa nav.
Piesauktais ..17-ais gads atgādina latviešu revolucionāro dabu,kalpot svešām varām un ar jūsmīgām acīm skatīties Lielā brāļa virzienā.Ja izzudis ir agrāk piesauktais latviešu strādīgums,precizitāte,un uzticama cilvēka apzīmējums,tad izpatikšana lielvarām varas augšējos ešelonos ir saglabājusies un šī cīņa ar saviem mazvērtības kompleksiem sabiedrību ir sadalījusi divās daļās.Par cik liberastu politika man nav pieņema,tad,ja manā vēlēšanu iecirknī būs saskaņas kandidāts,iemetīšu par viņu.Un ne tāpēc,ka esmu fans viņu programmai,bet PROTESTĒJOT ,,PRET'' to politiku kāda tiek kultivēta LV teritorijā jau 26.gadus.Ar piedirstu dvēseli varu noskatīties uz sagrautu valsti,kur visi un viss ir nopērkams,bet miljonāri aug kā sēnes pēc lietus,ar katru gadu vairāk.
29.aprīlis 2017, 10:39 Atbildēt
+
Un nejau bēda,ka daudz to miljonāru,bet ,ka valsts politika tiek pakārtota VIŅU vēlmēm.To apliecina arī jaunais nodokļu reformas piedāvājums.Vēl svarīgi būtu stādot 100 bagātāko cilvēku sarakstu piezīmēt,cik no viņiem ir devuši darba vietas,kuri darbojas ražošanā un kuri atmazgā naudu ar banku operācijām.Bet tas jau cits stāsts.
29.aprīlis 2017, 10:53 Atbildēt
Tērce
Viena diena, veltīta prastajiem darbarūķiem. Gadā dienu ir krietni vairāk.
Tas pats, kas ar 4. maiju. Viena Neatkarības diena. Kur parējās, kas tās piesavinās?
OKUPANTS VATIKĀNS.Tā Alianse: 666.
29.aprīlis 2017, 12:41 Atbildēt
...
Nekādas reformas nav jāveic atalgojuma nodokļa jomā! Jāatceļ ir tikai nekustamā īpašuma nodoklis uz vienīgo ģimenes īpašumu. Tos ''3%'' varētu novirzīt pašvaldību ''labklājībai'' ... Valdība tā vai tā cels nodokļus vai pieņems nelabvēlīgus likumus tautai, neatkarīgi no tā, vai būs algu ''reforma'' vai nebūs. Pieņemot Nekustamā Īpašuma Nodokļa atcelšanu, latviesi beidzot pārstās vergot ...
30.aprīlis 2017, 12:27 Atbildēt
mētātājies ar stereotipiem
Bet ir taču mums rūpnīcas! Un var taču pats aizbraukt uz estiņiem pārliecināties, ka viņu tur nemaz nav, lielākā daļa Somijā pelna.
30.aprīlis 2017, 12:29 Atbildēt
!
Tikai Igaunijā ir pilns ar cilvēkiem arī provincēs un laukos. Vai tur ir tā Somija, kas pati knapi "elpo" pielienot krieviem, lai šie apaļkokus ļauj ievest? Somijas prezidents to ar Putinu tiekoties Krimā izlūdzās.
30.aprīlis 2017, 18:47 Atbildēt
dilemma
vai strādnieki rūpnīcās vai nekas?... padomijā bija ievestais darbaspēks, rūpnīcas, kurām ieveda izejvielas, bet saražoto- naski izveda. ko un no kā ražosim? nav mums ne kalnu darīgie izrakteņi, ne metāla rūdu. ir kūdra, smilts, grants, kaļķakmens. ir gurdi zinātnieki, spēj'īgi IT speciālisti, ir mums zemnieki, kuri knapi turas, ko darīsim?...
30.aprīlis 2017, 18:03 Atbildēt
?
Kādus rūdas kalnus vajadzēja VEF, RRR, Alfai un visai bijušajai pārtikas, zivju rūpnīcām?
30.aprīlis 2017, 18:41 Atbildēt
savādnieks
Atļaušos nepiekris,mums ir cita veida ''derīgie izrakteņi'',tā ir auglīgā zeme un meži,Tikai nepareizās nodokļu politikas atbaidīti kokapstrādātāji (piem.Latvijas Finieris ) pārceļās uz Igauniju un ja cels nodokli zemei/īpašumam arī zemkopība kļūs nerentabla un to varēs droši izmantot kārtējām NATO mācībām VISĀ LV teritorijā.
1.maijs 2017, 9:13 Atbildēt
Urciks
Klau, Arno! Nejauc divas principiāli atšķirīgas lietas - darītājus (rakstā sauktus par strādniekiem) un politiķus un valsts pārvaldē strādājošos nespējniekus. Darītāji neatkarīgi no otrajiem vienmēr darīs un tiks pie rezultāta...šeit vai citur, bet tiks. Ar darītājiem es saprotu visus tos,kuri godprātīgi strādā...vienalga vai savā biznesā vai pie kāda cita. Savukārt valsts pārvaldē un politikā ir pārāk daudz nespējīgo - nespējīgo iedziļināties, saprast kopsakarības, rast risinājumu, pieņemt savus lēmumus, mūžīgi stāvēt malā...Tāpēc mūžīgi jāpērk Pasaules Bankas pētījumi, jākalausa Briseles norādījumi utt....Ja kādus gribi saukt par vergiem, tad sauc viņus, jo viņi nespēj tikt prom no tām vietām, kurās labi sēžas...viņi nav brīvi, jo tiek saistīti zelta važām...Darītāji ir brīvi...kaut vai aizceļot.
2.maijs 2017, 13:59 Atbildēt
Urciks
Es par vergiem saucu tos, kuri skandina, ka mums vajag ārvalstu investorus, kuri šeit radīs darba vietas, bet neaicina pašiem radīt darba vietas. Raksta autors kultūras cilvēks būdams varētu noskaidrot kapēc LR1 un LR2 (strādnieku klausītajās stacijās) tik maz runā par strādnieku paveikto, bet gandrīz nepārtraukti intervē dažādus māksliniekus, mūziķus, sabiedrisko organizāciju (ar neskaidru finansējumu) pārstāvjus. Pirms lamā citus par vergiem, sāc ar sevi!
2.maijs 2017, 14:20 Atbildēt
Arno matemātikas skolotājs
Par degvielas akcīzes nodokļa it kā izraisīto "ievērojamo inflāciju". Pēc šīs loģikas, degvielas cenas prognozētajām kāpumam par orientējoši pieciem centiem būs efekts uz inflāciju, jo degviela tiek izmantota vairāku preču ražošanā un pakalpojumu sniegšanā. Cik ievērojama inflācija? Matemātika ir sekojoša. Lai apmēram 5% degvielas cenas kāpums dotu 2,5% lielu preces cenas pieaugumu, nepieciešams, lai degvielas īpatsvars kopējās izmaksās būtu 50%. Cik daudz ir šādu preču? Viens piemērs – SIA "Rīgas Satiksme" biļetes pašizmaksā degvielas īpatsvars ir tikai 6%. Līdz ar to efekts uz brauciena cenu varētu būt 1/3 no viena eiro centa.
2.maijs 2017, 19:35 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!