Maija vēsumi

Komentāri [3]

 
Ministrs Edgars:"gribu jundzi visos caurumiņos" !
plānpakausis jundzēns izliekas nezinam ka naidu KF medijos kurina rotšildmēslu plušķi no piepirstas istabeles kas saucās "pentagopotas propogandas daļa", tur šie peisainie utaiņi starp zvaniem mammītem, sasmakušam zeķem , tukšām picas kastītēm un plastmasas turziņam nodarbojas ar visu , tikai ne produktīvu darbu.
12.maijs 2017, 16:43 Atbildēt
Uldis
Nemirstigo pulks - tradīciju simbioze - Kasčejs nemirstīgais#krusta gājiens ar svētbildēm#maija demonstrācijas.Latvijas analogs - 15.augusts Aglonā vai krusta ceļš Vecrīgā Peisahā.
13.maijs 2017, 9:57 Atbildēt
Raimonds
Kā uz burvju mājiena pēc vēlēšanām ir mainījusies paša Trampa, nevis Krievijas rīcība ... Jundzem nav pat primitīvas sajēgas par notiekošo pasaules politikā ...
Bet par to starpvalsu naida kurināšanu ... par Igauniju nezinu ... bet Latvija pēdējos vismaz 4 gadus ir pilnīgi nosiekalojusies savā naida histērijā pret Krieviju ... mums ikdienā ... no rīta līdz vakaram skan Krieviju apmelojoša informācija ... Latvijas mēdiji no rīta līdz vakaram izplata dažādas jēlības par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ...
Bet ieejot Krievijas mēdijos ... tur pat pie labākās gribas nevar atrast pat Latvijas vārdu pieminam ...
Tā ka Jundze te atkal demagoģiju izplata ... (vai arī Jundze liec faktus galdā ... bet ja nav ko teikt, tad beidz tukši pļurkstēt).
Par NATO ... nu tas ir krimināli bandītisks veidojums ...un tas Latvijai ir no ārpuses uzspiests ... nevis te ir bijis tautas referendums par atbalstu tam ..
Te mēnešus atpakaļ LNT bija tāda smuka aptauja .. un tur aptauja rādīja, ka Latvijas dalību NATO atbalsta ap 30% mūsu iedzīvotāju .. bet 70% ir pret NATO.
Par NATO te priecājas tikai Latvijas kolaboracionisti un ASV prostitūtas ...
14.maijs 2017, 9:46 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!