Lamatas milzu lempjiem

Komentāri [11]

 
Gunta Leona
Kaut kur lasīju, ka priekšvēlēšanu solījumi esot tādi skopi. Nu ja kāds solītu, ka iznīcinās vēl neiznīcināto, tad solījums būtu atklāts, dāsns, grandiozs...
19.maijs, 15:41 Atbildēt
mani par deģenerātu sauksi, āzi?
eu tu, jundze , ar savu pediņa tauriņu lepojies? es valkāju treniņbikses un man ģimenē uz 5 cilvēkiem ir 13 augstākās, tu, bauru plukata !
19.maijs, 16:33 Atbildēt
aka saka
Būtu vismaz paklusējis.
19.maijs, 19:17 Atbildēt
cenzori miskastē !
dzirdi, jundze, paklusē !
19.maijs, 19:22 Atbildēt
Kaķa smīns
Jāāā! To pat ar neapbruņotu aci var samanīt - tās13 augstās skolas!
20.maijs, 18:02 Atbildēt
suņuburkšķis
Visas laikam biksēs...
22.maijs, 8:20 Atbildēt
Kendjuks
Kūtris iztulkojas arī, kā Ļeņin.
20.maijs, 13:36 Atbildēt
83
Tai paaudzei,kura pašreiz ir spēka gados (diemžēl, ne prāta) trūkst sajēgas par vēsturi,senām vērtībām. Aŗī bērni tiek audzināti (ja tiek) tādā pat garā. Tiem,kas ir ienācēji,Rīgas vēsture ir nenozīmīga(domāti ne tikai nesenie no provinces karjeras meklējumos ienākušie,bet arī tie,kuriem 60-70-tajos sacēla daudzstāvenes=panelenes un kuriem ir attiecīgi audzināti šeit dzimušie). Kas viņiem tāda sena Rīgas māja -grausts,kas traucē!
20.maijs, 18:18 Atbildēt
tu
mīkstais, tu vispār esi bijis Padomju Armijā, tavi nato pediņi tādi paši mīkstie kā tu.amerikāņi vispār nav karotāji. tava un visu pārējo reliģija ir fast fuds.salašņas.
21.maijs, 7:57 Atbildēt
ta' nu
par pabalstiem esam savairojuši dzīvniekus, no jakām lien ārā netīru smirdīgi krekli un ap kaklu savīstītas lupatas, par nekad nemazgātām trennūzenēm pat nav jāpiemin, KĀ SMIRD SABIEDRISKAIS TRANSPORTS.... skolas vēl sadāvina diplomus...'darba' vietas dod prēmijas...labs saimnieks bietes ravēt neļautu
21.maijs, 8:15 Atbildēt
bet emmām zem īsajiem brunčiem
redz netīras bikšeles...mākslinieces esot
21.maijs, 8:17 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!