Jaunākie viedokļi

Baiba Lulle

Ceturtdiena, 19.aprīlis

Pirms nedaudz vairāk kā gada izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis pedagogu algu reformai iezīmēja divus naudas avotus: ietaupījumi no skolu tīkla sakārtošanas un izglītības budžeta sasaiste ar ekonomikas izaugsmi – proporcionāli ekonomikas izaugsmei augtu arī izglītības budžets. «Ja neizpildās neviens no šiem «ja», tad mums naudas nav vispār, un tādā gadījumā šis grafiks ir tik vērts, cik vērts ir tā izlietotais papīrs,» sprieda ministrs.

Lasīt vairāk...

Baiba Lulle

Pirmdiena, 16.aprīlis

Valsts attīstībā viss notiek cikliski, tikai nereti katrā nākamajā ciklā neizdodas pavirzīties uz priekšu. Diemžēl tā ir arī ar Latvijas autoceļiem.

Lasīt vairāk...

Baiba Lulle

Trešdiena, 11.aprīlis

Pērn solīja šogad pavasarī beidzot viest skaidrību par pašvaldību reformas galīgo variantu. Skaidrība ieviesta: pāris gadus muļļātā reforma faktiski izgāzusies.

Lasīt vairāk...

Baiba Lulle

Piektdiena, 6.aprīlis

Līdz ar četru Saeimas deputātu aiziešanu no Kustības «Par» kļūstot skaidrāks partijas «jaunās politikas piedāvājums», aizgājušie parlamentārieši, kas nespēja pamest Vienotību un šķirties no amatiem, palikšot pie varas un vecās politikas. Reizē veidot jaunu politiku un stutēt esošo koalīciju neesot iespējams.

Lasīt vairāk...
Redakcija Twitterī

Elita Veidemane

RT @Nepareizais: #Avicii https://t.co/2ctMecu2JJ

Elita Veidemane

RT @Prusis: Varu piedāvāt @ltvpanorama kadrus, lai vairāk dramatizētu sižetu par Baldones ģimeni, kas vīlusies #Latvijā. Var izmantot virsr…

Elita Veidemane

RT @akirstei: Krīt kaktu kantoru, nevis Latvijas reitingi! https://t.co/cAjTbprU2G

Elita Veidemane

RT @Prusis: Ar valsts budžeta dotācijas iestādes īpatnībām tā kā jau biju apradis, bet nu arī emocionālie sižeti par "neizdevušos" valsti t…