Komentāri / Un šovs var sākties!
 

9 komentāri

BBaiba Bicēna
Nopietna kļūda. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Rīgā "Visu Latvijai!" jau bija apvienojusies ar TB/LNNK, un NA saraksts ieguva 12 vietas, apsteidzot pat Vienotību. Liekas, sajaukts ar mikropartiju "Vienoti Latvijai", kurai pavisam cits elektorāts, un rezultāts bija tuvs nullei. Labi atceros, jo biju NA sarakstā.
24.aprīlis 2017, 9:55 Atbildēt
hhm
Tieši tā - nav vairs 2 atsevišķu partiju. VL! un TB/LNNK jau ilgāku laiku ir apvienojušās vienā partijā NA-TB/LNNK-VL!. Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās, kad tika ievēlēta Baiba Broka, gan vēl laikam bija šo 2 politisko partiju apvienība.
24.aprīlis 2017, 11:20 Atbildēt
22013.
Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Rīgā atsevišķi startēja Zemnieku savienība un zaļie, kā rezultātā Domē netika ne vieni, ne otri. Kopā būtu pārvarējuši 5 %.
24.aprīlis 2017, 12:27 Atbildēt
NNja
Vai tad tāda simpātiska sieviete nevar atrast cilvēka cienīgu nodarbošanos? (piestrādāšana par lemberga apteksni tāda nav)
24.aprīlis 2017, 10:42 Atbildēt
vvectēvs
Vai LaTVIJĀ kāds vēl balsos par caurkritušajiem politiķiem no kaolicijas partiām. Viņi jādzen prom ar mēslu dakšām. Latvija jau nodzīta Eiropas pašā apakšā. Tālāk vairs nav kur gāzt. Ja nu mūsu vēlētāji gribēs viņiem uzticēt latviešu pilnīgu iznīdēšanu aizdzenot visus pasaules plašumos.
24.aprīlis 2017, 19:57 Atbildēt
JJāzeps
KĀPĒC -LV- VISS JŪK UN BRŪK ?==atbilde ir Garīgajā dimensijā.

VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
25.aprīlis 2017, 9:58 Atbildēt
EESMAIJA
Ir lietas, kuras nav iespējams saprast un pieņemt, kā normālu cilvēku darīšanu. Nu ko var solīt TIE, kas daudzus gadus meņģējušies ap valsts budžetu, bet tautu noveduši līdz kritiskai masai un izdzīvošanai. KĀ TĀDIEM VAR TICĒT!!!! Būtu kaut naga melnuma tiesu pierādījuši, - MĒS NĀKAM, JO ZINĀM UN VARAM! ESAM TO PIERĀDĪJUŠI! Bet te taču ripo tukša muca un skan aiz tukšuma... Nē patiesībā - pierūgusi pilna no visādas šmuces.... un smird pa gabalu...Neticu, ka rīdzinieki būs tik dumji un uzķersies uz tukšiem solījumiem...
25.aprīlis 2017, 10:14 Atbildēt
kkļims
Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Tiek īstenots smags noziegums pret valsti (tautu) - šaura cilvēku loka diktatūra, kopīpašuma izlaupīšana un piesavināšanās, un apmaiņa pret starptautisku VIRSVALSTU naudaszīmju ražotāju – banksteru konglomerātu drukāto produkciju. Tas viss “likumīgi” tiek realizēts ar klusējošu faktiskā cietušā Latvijas pilsoņu kopuma atbalstu visaugstākajā valsts līmenī. Atbilde ir pavisam vienkārša – to nodrošina pastāvošā pseidodemokrātiskā partiju SISTĒMA.
25.aprīlis 2017, 11:26 Atbildēt
ddiemžēl
vairākums ir stulbs. Psrs mantojums.
26.aprīlis 2017, 6:50 Atbildēt