Par jebkuru cenu?

Komentāri [6]

 
opis no laukiem
Kāpēc ceļas senas ,tarifi,nodokļi,maksājumi, nodevas un viss cits ,ārējos parādus ieskaitot? Lai atbildētu uz šo jautājumu,pareizi jāatbild uz citu jautājumu - vai inflācija nozīmē lietu vērtības pieaugumu,vai .....apgrozībā esošās valūtas devalvāciju? Nu,protams,ka inflācija ir VALŪTAS DEVALVĀCIJA! Bet,ja tā ir valūtas devalvācija,tad pašreizējā nodokļu reforma dos vēl vienu impulsu vēl lielākai devalvācijai tuvākā nākotnē un reālo vērtību sistēmas destabilizācija turpināsies ar arvien pieaugošu spēku...Šajā gadījumā būtu jānostrādā LB monetārai politikai ar valūtas kursa samazināšanu un papildus naudas emisiju valdības budžetā,kas pilnībā segtu eiro pirktspējas kritumu un nepieļautu ekonomiskās situācijas pasliktināšanos,bet šāds ceļš ir paralizēts līdz ar lata likvidāciju un eiro ieviešanu. Tāpēc ir jāsper ļoti radikāļus soļus un ir jāaptur dalību eirozonā,līdz brīdim,kad Latvijas ekonomika izlīdzinās ar bagātāko ES valstu ekonomikām,jo tikai tad mēs varam pilnvērtīgi pievienoties eirozonai kā līdzvērtīgi partneri! Pilnīgi nepamatoti uzskatot eiro par stabilu,reālo vērtību sistēma tiek izkropļota līdz nejēdzībai,par ko spilgti liecina fakts,ka kadastrālās vērtības atšķiras pat līdz 1500 reizēm,atkarībā no atrašanās vietas!!! Var jau valdība izlikties to nesaprotam,bet ticiet man,ka tas ļoti smagi atspēlēsies jau tuvākajā nākotnē,jo neveicot naudas emisiju valsts pārvaldes budžetā,reālā situācija Latvijas ekonomikā tikai pasliktinās!
2.maijs 2017, 10:02 Atbildēt
putniņšs būtu izčivinājies?
"Maza jēga būs no IIN celšanas," taču bezjēdzīgas darbības mums nebūt nav svesas.
2.maijs 2017, 10:10 Atbildēt
Viedais
Izlasiet portāla DELFI "Versijās" Vjačeslava Dombrovska, 'Domnīca Certus': Nodokļu reforma. Likmes, mīti, izaicinājumi." Tur ir visi sabiedrības pieprasītie aprēķini!
Paklausieties arī TV24 Jurģa Liepnieka teikto - tieši šovakar viņš pieaicināts diskusijā.
Gan Dombrovskis, gan Liepnieks atzīst, ka šī iecerētā reforma ir labākā no visām neatkarīgajā Latvijā notikušajām. Tos, kuri sadomājuši to izgāzt, vajadzētu ielikt būrī un vadāt pa Rīgas ielām.
Domāju, ka Vienotība sper šo soli, skaidri zinādama, ka nākamajā Saeimā vairs neiekļūs. Un tad jau labāk saņemt tos Jūdasa grašus, tūlīt, kamēr vēl ir maksātāji. Bet tādi ir! Tikai paši nelien priekšplānā. Kauns jums, NRA žurnālisti!
Pašreiz jūs darāt netīru un pat pretvalstisku darbu!
2.maijs 2017, 19:29 Atbildēt
Aigars Bruvelis
Nabagu domāšanas veids gan pārvaldē gan arī... diemžēl tevi.
Kapēc? Lasi tālāk.
Pieņemsim uz birokrātijas samazināšanas rēķina var ietaupīt atlaižot kādus 4000 birokrātu. Pieņemsim katrs pelna 2000 eur mēnesī, tas ir gandrīz 25 000 eur gadā. Reizinam ar 4000 atlaistajiem, lai saprastu ietaupījumu. = 100 miljoni. It kā liels ietaupījums. Pieņemsim valdība nolemj piešķirt nodokļu atlaides (vai pārskaitīt uz kontu) par šo summu visiem strādājošajiem
Izdalam 100 miljonus uz katru istrādājošo (pieņemsim 1 milions strādā ieskaitot nelegālos) iedzīvotāju. Katram sanāk pa 100 eur gadā. Mēnesī kādi 8 eur. Vai no tā Latvija kļūs bagātāka?
Ne tak.
Te ir jāmaina naudas pelnīšanas koncepts valsts līmenī.
Bet par to citā komentārā, jo man pirksti nosala.
2.maijs 2017, 20:45 Atbildēt
Uldis
Reformistiem laiks atgriezties realitātē - nevar cilvēkam deviņas ādas noplēst ja ir tikai viena.
2.maijs 2017, 23:25 Atbildēt
Skaidri izlasāmais
Viedais???.....Trollis!!!!!!!
3.maijs 2017, 10:25 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!