Nodokļu reformas patiesie mērķi

Komentāri [14]

 
Harijs
Cirks ne valstele. Visas šī Vienotības, NA, ZZS, var stundām pļurkstē par Eiropas izvēli un Maskavas roku, bet nodokļu sistēma tāda pati, ka Krievijā.
21.aprīlis, 8:17 Atbildēt
Ash
Tur jau tā lieta, ka Krievijā ir mazliet labāka nodokļu sistēma.
21.aprīlis, 9:14 Atbildēt
Eksperts
Nevis mazliet labāka, bet stipri labāka. Bez pārspīlējumiem, Latvijā ir pasaulē sliktāko nodoklu sistēmu trijniekā. Apmēram tikpat sliktas nodokļu sistēmas ir Horvātijā un Izraēlā.
23.aprīlis, 11:37 Atbildēt
Eksperts
Tomēr valdības bīdītas izmaiņas nedaudz uzlabos situāciju. PB piedāvājums ir daudz labāks. Bet vislabāk būtu ieviest Dānijas sitēmu bez sociālā nodokļa.
23.aprīlis, 11:39 Atbildēt
oui
nodoklu reforma ir kā A.Einšteina relativitātes teorija, visi par to runā, bet neviens nejēdz, kas tur notiek
21.aprīlis, 9:07 Atbildēt
savādnieks
Njā,lielais priekšvēlēšanu gadatirgus iet vaļā un kā visos šādos pasākumos pieņemts,neiztiek bez iluzionistu trikiem.Šoreiz par tiem gādā ZZS blice un jāsaka pūlis arī notic,jo LNT aptaujā par nodokļu reformas atbalstu ieķeksējuši ap 70% aptaujāto.Pirmais blieziens pa IIN un UIN ir šokējoši nostrādājis,jo lielākā daļa respondentu nav iedziļinājušies detaļās.Lai kā tur arī beigtos šī afēra,Saeima jebkurā deputātu ( reibušā,guļošā,viendzības ) stāvoklī nobalsos par šo kārtējo STĀSTU.
21.aprīlis, 10:10 Atbildēt
vectēvs
Nav ticības nevienai no kaolīcijas partijām. Visādas reformas un izmaiņas. Ceturtdaļ gadsimta maina un labo, bet vezums nekust no vietas.Te jau kā Krilova fabulā par orķestri jāsaka: Kungi, nav svarīgi, kā sasēsties. Spēlēt ir jāmācās." Bet varbūt rūpes par saviem makiem laiku citam neatstāj? Tad jo vairāk - no siles nost!
21.aprīlis, 10:34 Atbildēt
Kurts
Ārprāts! Tātad, Dana un Māris vairs neklausa Aivaram?!
21.aprīlis, 11:30 Atbildēt
ha,ha
tas tik tāds pirmsvēlēšanu triks,ļaut sabiedrībai noticēt,jo lembis sen jau katram iedāvinājis pa ''traktoram''-NO MŪSU NAUDAS.
21.aprīlis, 14:28 Atbildēt
Q
Hūte brauks uz Dubaju dzīvot. ZZS vairs nav saimnieka.
23.aprīlis, 11:41 Atbildēt
IM
Jā, nu, nodokļu progresivitāte ir iecerēta tiešām graujoša.
21.aprīlis, 17:56 Atbildēt
savādnieks
Tā nav nodokļu reforma,bet darbaspēka nodokļa PĀRCELŠANA uz patēriņa precēm.To ko tev nenoņem no algas,noņem ar akcīzētajām precēm un 2x vairāk.Nu,nu.....
22.aprīlis, 9:00 Atbildēt
pois
Nodokļu likums man pie kājas.Un Beņam pie kājas.
23.aprīlis, 19:30 Atbildēt
Exbiedrene
Man burtiski sàp sirds.Tà noniecinàt Veiksmes stàsta valstību.Nez cik tur tàs neveiksmīgàs valstis mùs slavéja un ik pa laikam turpina slavét.Lai slava treknajiem gadiem,lai slava izcilajai valdībai un visiem premjeriem personígi.
23.aprīlis, 21:07 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!