Komentāri / Prom no grimstošā kuģa
 

32 komentāri

AApmierinātais ciniķis
Tauta ir apguvusi vēl vienu ābeces patiesību, tas kas sācis smirdēt pēc attejas vairs labāk nesmirdēs nekad jo s.ū./du traipus nomazgāt nevar.
24.aprīlis 2017, 8:07 Atbildēt
FFēlis
Interesanti, kādu tad mesidžu gatavojas sūtīt ultraliberastiskā Viņķele? Pacelt varavīksnes karogu, likt bērnudārzniekiem mainīties drēbēm? Man ir kauns, ka viņa ir mana novadniece.
24.aprīlis 2017, 8:35 Atbildēt
LLasītājs
Katrai partijai ir savs stāsts, sava firmas zīme, pēc kuras to pazīst SAVI vēlētāji. Ļoti svarīgi ir uzsvērt vārdus «savi vēlētāji», jo parasti tie, kuriem attiecīgais politiskais spēks ir tuvs, un tie, kuriem tas galīgi nav tuvs, šo spēku uztver visai atšķirīgi.
24.aprīlis 2017, 8:50 Atbildēt
kkarabinieris
Vēl viņa tev piedāvās aizvērties, ja kaut kas nepatīk un piedraudēs atņemt finanses. Nu tā ir demokrātija Viņķeles tipa neoboļševiku izpratnē, nekā personīga. Arī pensionāri Viņķeles izpratnē ir traucējoša biomasa. Tas gan neattiecas uz viņas vīru ar tā sazin kādā veidā "nopelnīto" ultrapensiju.
24.aprīlis 2017, 11:03 Atbildēt
NNja
Lemberga "ZZS nav nākusi politikā ar stāstu par godīgu politiku". Tas nu gan būtu smieklīgi, ja mēģinātu nākt. Viņu noklusētais stāsts ir par negodīgumu kā tādu.
24.aprīlis 2017, 10:37 Atbildēt
ttas gan
Vajag kā Vienotībai. Muldēt par godīgumu un lamāt visus par Kremļa aģentiem, bet pašiem zagt un ņemt kukuļus no Maskavas.
24.aprīlis 2017, 10:50 Atbildēt
n
Vajag kā kremļa pakalpiņiem, pašiem zagt miljonus, turklāt pavisam reālus miljonus, bet murgot par Vienotības zagšanu un kukuļu ņemšanu no Maskavas, rīkot šausmīgas histērijas un izdot avīželes simtiem tūkstošu eksemplāros par nezināmas izcelsmes naudu, kuros aprakstīt par šausmīgiem pārkāpumiem, kā piemēram pārāk ātru amatpersonas vešanu uz starpvalstu tikšanos.
24.aprīlis 2017, 11:52 Atbildēt
NNja
Vienotības problēma sākās pēc pīšanās ar lemberga šakāļiem.
24.aprīlis 2017, 12:39 Atbildēt
oolegs golovciks
Vienotiiba vilka ,,sarkanaas liinijas,, Lembergam un ZZS...un pinaas ar zatleristiem.Vinju ,,paarraudziitais,,KNABs piesedza zakjus un kamparus,vinju izaukleetais Maiziitis pienesa zinjas sveshas valsts (!!!)veestnieciibai... Shajai sorosiitiskajai ,,saslauku partijai,, taas gals jau bija iekodeejies no saakuma...,jo ar Dombrovski priekshgalaa izveidojaas meliiga,prettautiska un ciniska valdiiba,kura notaica neatgriezenisku 4.maija ,,LV,, virziibu pretii izniiciibai...
24.aprīlis 2017, 15:47 Atbildēt
VVienotības trollim
Vienotība tā arī nespēja atspēkot nevienu no atklātībā nākušajiem faktiem tādēļ vari necensties zaglēn.
24.aprīlis 2017, 12:43 Atbildēt
???
Kādiem faktiem? Tavi slapjie sapņi nav fakti!
24.aprīlis 2017, 13:26 Atbildēt
VVienotības trollim
Stulbiķi, tu pats pieminēji avīzi. Tad lūk Vienotības mēsli neko labāku , kā mēģināt tupi šo avīzi aizliegt, izdomāt nevarēja. Arī atspēkot ne. Bet jau histēriskie mēģinājumi aizliegt apliecināja, ka Vienotības kvekšķi zin, ko ēduši.
24.aprīlis 2017, 14:20 Atbildēt
???
Ko tad tu noslaucīji no durvīm uzrakstu, ka tava sieva ir mau..? Laikam jau zini, kvekšķi ...
24.aprīlis 2017, 14:55 Atbildēt
VVienotības trollim
Nu redzi losīt, arī tev nav ko atbildēt tāpat kā visai tavai zagļu bandai tāpēc marš uz politisko miskasti!
24.aprīlis 2017, 15:36 Atbildēt
???
Uz ko atbildēt? Tu pat nevienu jautājumu neesi uzdevis, bet pats gan ne uz vienu neesi atbildējis.
24.aprīlis 2017, 15:43 Atbildēt
ssavādnieks
Labs raksts,korekts,bez ''kreklu plēšanas'', viela pārdomām,bet partiju veidošanas drudzi vienīgais var apturēt palielinot iekļūšanas slieksni,teiksim uz 8%.Tie kuri seko līdz politiskiem procesiem saprot,ka mazas partijas ir bezjēdzīgs pasākums,jo vēlētājam tiek atņemta bals,neko nedodot pretim.Ja partija netiek līdz valdošajai vismaz koalīcijas līmenī,sēžot opozīcijā tiek iedots mandāts un darbs pāris cilvēkiem,bet dižus darbus no viņiem nesagaidīt.
24.aprīlis 2017, 11:13 Atbildēt
ššaubos
Diezzin vai sliekšņa pacelšana būs risinājums. Piemēram lielie, oligarhistiskie kleptokrātu projekti kā Vienotība, no nezināmiem avotiem iegūst milzu summas propagandai un elektorāta apmuļkošanai un pārvar šo slieksni. Pati partiju sistēma ir sapuvusi un pilnīgi kropla. Jāpāriet uz vienmandāta apgabaliem.
24.aprīlis 2017, 11:27 Atbildēt
JJā,
arī tas varētu būt labs variants,bet tam vajadzīga ''politiskā griba'' to mainīt.Šis tēmas parādās priekšvēlēšanu kaislībās,bet tiekot pie mandātiem,diskusijas beidzas un deputāti atslēdzas komfortablai rutīnai ,ar vienu aci sekojot īkška virzienam.
24.aprīlis 2017, 11:46 Atbildēt
UUn vēl...
Padomāsim,kāpēc politiķi tik maz aiziet uzņēmējdarbībā,jo politiķis būtībā ir SAPŅU TIRGOTĀJS,kurus piepilda par svešu naudu.Ja valstī likumi un sociālā aizsardzība būtu tik pat perfekti sakārtota kā Saeimā,mūsu dzīve būtu kā Eidenes dārzā.Tāpēc arī notiek šī laušanās Jēkaba ielas Paradīzē,bet pieticīgākie pašvaldībās.
24.aprīlis 2017, 11:33 Atbildēt
GGarlaicīgi
Žurkas no grimstoša kuģa vienmēr bēg pirmās, un sūdi vienmēr cenšas peldēt pa virsu.
24.aprīlis 2017, 11:14 Atbildēt
MMegazaglis un slepkava
Atrunas, ka es esot sliktāks nestrādās. Es nekad neesmu solījis nezagt un neslepkavot.
24.aprīlis 2017, 11:46 Atbildēt
NNacionaļnijs
Partija ( Vienotība) iepriekš arī negribēja atrast sev vietu, kur vadīt Latvijas valdību un atteicās no vadīšanas.
24.aprīlis 2017, 13:57 Atbildēt
oolegs golovciks
Kaa jau rakstiiju pirms gada - NEVIENU VIIENOTIIBAS VIEPLI NAAKAMAJAA SAEIMAA !!! Arii pashvaldiibaas - NEE !!! Taa buus ,,puve,, ...Latvieshu tautai naaveejosha. Es saku LATVIESHU tautai,ne LATVIJAS ,jo LATVIJAS tauta visai driiz buus afrikaanji,jordaanji un visaadi siirieshi...Un Vinkjele lai dibina savu ,,karliiniishu,,partiju kaut kur Zilupes pusee...
24.aprīlis 2017, 15:36 Atbildēt
aa
raksts būtu korekts, ja rakstītu par esošās vēlēšanu sistēmas nopietnajiem trūkumiem un kardinālu maiņu, bet tā - sākas parastais cilvēku muļķošanas scenārijs ar prognozējamu rezultātu.
24.aprīlis 2017, 15:51 Atbildēt
AAgdams
Ja Vinķele vajag partiju, tad mēs ar Taizeli piedalāmies.
24.aprīlis 2017, 17:32 Atbildēt
kkļims
Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Tiek īstenots smags noziegums pret valsti (tautu) - šaura cilvēku loka diktatūra, kopīpašuma izlaupīšana un piesavināšanās, un apmaiņa pret starptautisku VIRSVALSTU naudaszīmju ražotāju – banksteru konglomerātu drukāto produkciju. Tas viss “likumīgi” tiek realizēts ar klusējošu faktiskā cietušā Latvijas pilsoņu kopuma atbalstu visaugstākajā valsts līmenī. Atbilde ir pavisam vienkārša – to nodrošina pastāvošā pseidodemokrātiskā partiju SISTĒMA.
24.aprīlis 2017, 21:54 Atbildēt
GGlāzītis
Viņķele no partijas aiziet, jo viņu Āboltiņa vairs neņem sarakstā uz Saeimas vēlēšanām. Iespējams, Vienotību tas glābs, bet kurš gan balsos par Čuriku un Lakatiņu partiju?
25.aprīlis 2017, 7:36 Atbildēt
VVecene
Ja cilvēks neko citu nemāk darīt kā mainīt partiju padirseņus.lai veicas.Bet iesaku viņķeles kundzei (lai gan līdz kundzei tur vēl tālu)labāk iemācīties nopietnu arodu un tiešām sāk domāt un strādāt Latvijai ,nevis vairot demagoģiju ,sēt naidu un skalot tautas smadzenes.Tu jau viņķelīt arī esi dzimusi un uzaugusi citā valstī un tavs pienesums Latvijai tāpēc ir tik pretrunīgs.Tu jau arī nāc no padomijas un šajai valstij jau neesi neko dižu devusi..Nu dikti gribas izsisties tajā politikā,bet tev vēl daudz un dikti ir jāmācās.
25.aprīlis 2017, 9:16 Atbildēt
ddziļā bijībā vērojot, kā paiet pasaules godība
Vienotība šobrīd atgādina zaļi apglumējušu, jau piecreiz mazgātu desu no vislepnākā cenu gala. Bodnieki sapratīs ...
25.aprīlis 2017, 9:44 Atbildēt
JJāzeps
KĀPĒC -LV- VISS JŪK UN BRŪK ?==atbilde ir Garīgajā dimensijā.

VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
25.aprīlis 2017, 9:53 Atbildēt
rruksis
Viņķele, ar savu maza bērna mutīti, man krīt uz nerviem.
25.aprīlis 2017, 12:39 Atbildēt
IInta
Nu nespiid Kjirsim - lai jau laikus samierinaas at to...
:)))
25.aprīlis 2017, 21:40 Atbildēt