Komentāri / Pelēkie toņi iziet no modes
 

7 komentāri

nnevajag melot, autor!
zaudéja visi apvienotie "pret Lepēnu" - ar visiem iesaistítajiem resursiem un spéku saméru - 3 pret 1, Makrona uzvara ar 24% pret Lepēnas 21% ir, maigi izsakoties, nepárliecinosa!
scenárijs táds pats ká Níderlandé, visi pret vienu, tipa "uzvarétáji"!
26.aprīlis 2017, 10:09 Atbildēt
KKur?
Kur kaut kas ir samelots? Lūdzu, norādīt konkrēti.
26.aprīlis 2017, 10:25 Atbildēt
vvispār
Lepēna zaudēja ar 21 pret 79 jeb 1 pret 4!
26.aprīlis 2017, 16:59 Atbildēt
mmuahaha
un Makrons uzvaréja ar 24 pret 76???
28.aprīlis 2017, 9:58 Atbildēt
DDaži apsvērumiņi -
Kas ir vektors? - Noteiktā virzienā vērsts nogrieznis. Vektoru virzieni summējas!

Politika ir tāds diezgan sarežģīts vektoru kopums. Daži no šiem vektoriem ir virzīti uz pārmaiņām. Citi – vērsti pretēji pārmaiņām.

Nez kādēļ, runājot par Nīderlandi, tiek aizmirstas 2 lietas, 2 politiskie vektori. Nīderlandē – taisnība, pēdējos gados ir neliels ekonomikas pieaugums, tomēr dzīves līmenis joprojām ir augsts. Ļoti augsts, ja salīdzina ar dažām citām Eiropas valstīm. Tas ir būtiski! Iedzīvotāji negrib mainīt šo augsto dzīves līmeni! Tas ir 1. politikas vektors, kurš darbojas pretēji pārmaiņām

2. politiskais vektors. – Nīderlande ir maza valsts un iedzīvotāji gluži vienkārši nav pārliecināti, ka viņi var nostāties pretī Eiropai. – Nīderlande nebūs tā valsts, kura lauž Eiropas politiku. Ticība Eiropas pasakai Nīderlandē varbūt ir sākusi bālēt, bet alternatīva šai pasakai ir miglā tīta! Nīderlandieši balsoja par stabilitāti.

Par Nīderlandi viss ir pateikts. Punkts.

Tagad par Franciju. Kādi tur ir politiskie vektori?

Man liekas, ka franču politika latvietim ir vienmēr bijusi zināma mīkla. Arī man. Bet, tomēr, saliekot kopā šādu tādu sagramstītu informāciju, var izdarīt dažus secinājumus. Kaut gan viss ir daudz, daudz sarežģītāk nekā Nīderlandē!

1 ļoti nozīmīgs vektors, kurš, nez kādēļ, pēc pirmās vēlēšanu kārtas tika pilnībā ignorēts, ir kopējais lielais eiroskeptiķu skaita pieaugums pēdējos gados. Tas ir MILZĪGS! Ja saskaita kopā Melenšona un Lepēnas vēlētājus, tad eiroskeptiķi ir tuvu pie 50%. Iepriekšējās vēlēšanās to bija uz pusi mazāk.

Tātad tendence ļoti ievērojami darbojas par labu pārmaiņām un Lepēnai. Iespējams, ka ir pat ļoti svarīgi, kas notiek pēdējās dienās un nedēļās pirms vēlēšanām.

2. Kas notiek ar Eiropas projektu kopumā. Francija ir tik cieši saistīta ar šo projektu, ka Eiropas politiskās un ekonomiskās veiksmes un neveiksmes ļoti tieši ietekmē Francijas politisko klimatu. Pagaidām tendence nav pārāk pozitīva. Vai var panākt pozitīvas pārmaiņas Francijā, nemainot “lietas” Eiropā?

3. Kas notiek ar drošības situāciju pašā Francijā? Tendence nav pozitīva.

4. Makronam nav savas partijas, kura to atbalstītu Francijas parlamentā.

5. Vai Makronam vispār ir politiskā vīzija?

Utt., utp.

Tātad, ja arī Makrons uzvar, tad Francija var saskarties ar milzīgām problēmām pēc vēlēšanām, pat ja tagad vēlētāji noraida Lepēnu.
Savukārt, vai šie visi apsvērumi nevar, savukārt, sākt ietekmēt vēlētāju izvēli, jo, iespējams, franču vēlētāji nemaz nav tik dumji. Viņi var sākt domāt apmēram tā. – Vai mums balsot par Makronu, ja viņa piedāvātā “stabilitāte” ir ļoti nestabila. Apmēram tā!
26.aprīlis 2017, 11:23 Atbildēt
LLelle
Makrons - iluminātu lelle.
26.aprīlis 2017, 13:07 Atbildēt
IInta
Globalaistu - banksteru Rotshildu pereejums...
Nekaa centriska neredzu - vien kalposhana zhiidu naudas intereseem `pavieglaa franta/ franchu stilaa`,taa teikt.
Kaa shamie in `mamma ` maajaas liks, taa ar rulleetu, ja vien tiktu rulleet ar...
:(
26.aprīlis 2017, 21:08 Atbildēt