Komentāri / Uzvaras metode

9 komentāri

nnodokļi , nodevas un apgrūtinājumi privātīpašumam ir daudz lielāki kā sākot no 1986. gada(koop. laikiem )
tie kreisie tolaik izmantoja PSRS lai iegūtu sociālos labumus pašu mājās, to izdarīja vfr, dānijas, somijas, zviedrijas apv.kar, francijas , asv u.c. valstu pilsoņi,..bet, šodien pretējs process- mani biedē ar PSRS ēnu lai pamatīgāk apzagtu...pēc vispieticīgākajiem aprēķiniem šodien zagļu Latvijā "melnās volgās" ir reizes 1500 vairāk un nozog tie reizes 5000 vairāk.Ne jau velti man pēkšņi uzradās 19 miljardi eiro parādi, kaut saņēmis neesmu neviena eirocenta.Un pirms tam man tika nozagts viss LPSR laikā radītais.Un izmirstu visstraujāk pasaulē.
19.maijs 2017, 16:44 Atbildēt
AAsais
Vispār vēlēšanãm neredzu jēgu, no tiesiskas valsts šeit nav palicis ne smakas. Ir nepieciešamas fundamentālas izmaiņas atkāpjoties 90.gadā un sākt ar pilsoņu komitejas darbības atjaunošanu un leğitīmas pagaidu valdības izveidošanu.
Īstenībā tagad ir gandrīz kopija 1934 gadam, kad zociķiem un liberāļiem izvirzīja apsūdzības korupcijā, tajā pašā laikā saeima zaudēja kvorumu un kļuva lemtnespējīga, pēc kā Ulmanis uzņēmās valsts vadības funkcijas. Tas kā tās ieilga ir citu apstākļu sakritības jautājums.
19.maijs 2017, 23:58 Atbildēt
JJa
esi vīlies politiķos,tad viena no protesta formām ir balsot ar tukšu aploksni,lai tad viņi tur plēšas kā zirnekļi burkā.
20.maijs 2017, 9:59 Atbildēt
IIstoričeskijs
1940.g. sociālistiskā revolūcija Latvijā - aktuāls piemērs sabiedrisko un ekonomisko attiecību sakārtošanai valstī. Tirdzniecība, bankas, parādsaistības, lauksaimniecība utt. - tika sakārtots samērā ātri.
20.maijs 2017, 7:07 Atbildēt
ssavādnieks
Kas ir pašvaldības (?),tās ir centrālās varas ''izstrādājums'',kas realizē tās pieņemtos likumus un lēmumus.Piesauktā NĪN sakarā var uzskatāmi pārliecināties,kā tas darbojas reālajā dzīvē.Saeima pieņem likuma pamatnostādnes ar atrunu,pašvaldībām pašām lemt par nodokļa atlaidēm konkrētam prasītājam,bet par cik tas sasaistīts ar pašvaldības budžetu,praktiski šī norma nedarbojas,vai darbojas ļoti uzstājīgos apstākļos.Ja šo tēmu nebūtu iekustinājusi māksliniece Dž,Skulme,tā arī tas būtu palicis ''laimes indeksa'' izpildījumā.
Vēl,grūti ir noreducēt laba/slikta pašvaldība,ja kopējais fons valstī ir bezdarbs,slikti ceļi un augsta sociālā nevienlīdzība.Ko var ieteikt vēlētājam,viena no dzīves pārbaudītām gudrībām saka,ja kāda lieta ,tīrot māju, tev nav bijusi vajadzīga 3-5 gadus,met ārā,ja pašvaldības nav reaģējušas uz kādu darbību/bez'darbību,droši izvēlies citu vietvaru,jo tur nekas nemainīsies un tikai galīgi aprobežots vai ''aizkavējies tulkojumā'' var sadomāties,ka censoņi cīnās,lai STRĀDĀTU vēlētāja labā.
20.maijs 2017, 9:48 Atbildēt
ssavādnieks
Nedabīgi ātri šogad ir iesākusies ,,pilsētas svātku'' organizēšana,tātad Zīgerista banāni ir iekrituši auglīgā zemītē un veči jautrā prātā uz rīta pusi...
Rim,ti,rim
Rim,ti,rim
Nobalsosim par jebkuru
No trim'.
20.maijs 2017, 10:33 Atbildēt
KKendjuks
Atmodas laikā bija runa par to, ka tiks izmantoti PSRS un Rietumu likumdošanas elementi, kas ir noderīgi visai tautai.
BEZ POLITISKO PARTIJU IETEKMES!
4. maija politiskās partijas, JEB "MANTOJUMĀ ATSTĀTĀ 5. KOLONNA" veic VALSTS APVĒRSUMU UN SAGRĀBJ VARU SAVĀS ROKĀS, TAUTAI PIEĻAUJOT TIKAI BALSOT PAR ŠO POLITISKO PARTIJU IELIKTŅIEM.
20.maijs 2017, 13:34 Atbildēt
BBet
šodien aizgājušās/atjaunotās varas censoņi atkal sola-mēs jūs ''neuzmetīsim'' ( Strīķe,Potāpova,????)
21.maijs 2017, 9:46 Atbildēt
KKo darīt?
Es tā sauktās"neatkarīgās"Latvijas laikā pagastmājā neesmu bijis nevienu reizi,jo man no viņiem neko nevajag.Tāpēc man ir pilnīgi vienalga,kas tur sēž.Manis pēc kaut vai ēzeļu bars.Un lai es ietu uz vēlēšanām?Nesmīdiniet.
22.maijs 2017, 8:09 Atbildēt
Komentāri 9