Orbans – skats no Latvijas

Komentāri [10]

 
No Orbana
mūsējie varētu iemācīties kaut ko par valstvīra saprašanu un mugurkaulu!
12.aprīlis, 9:14 Atbildēt
kā var nesaprast
Ultraliberālisti un praidisti lej ūdeni uz kremleru dzirnavām.
12.aprīlis, 9:16 Atbildēt
reptilis
Krievu nacionālisti sēž cietumos...ir aizmukuši uz ārzemēm...tiek iebiedēti! Putins nav krievu nacionālists ...viņš ir Impērists.
12.aprīlis, 9:34 Atbildēt
crusader
Līderis, kuram nav kauns sekot un atbalstīt. Kur ir Latvijas "orbans"? Tas ir tieši tas, kas mums pietrūkst, lai beigtu muļļāties un laizīt dibenu visādiem Briseles "gudrajiem".
12.aprīlis, 13:04 Atbildēt
Inta
Viņu un viņus vismaz var s
AdvertisementChildren of two illegal immigrants facing deportation are getting £300 a week from British taxpayers while living in AFRICA
The boy, aged seven, and baby girl, one, are now living with their aunt abroad
Read more: www.dailymail.co.uk/..A.html#ixzz5CU1pGUXe
12.aprīlis, 21:43 Atbildēt
Inta
var saprast, tur bija domāts....
12.aprīlis, 21:44 Atbildēt
a
Latvijā Orbans neizdzīvotu - vēl vajag vienotu un ļoti aktīvu tautas atbalstu, ar vienu Bērziņu nepietiek. Tā ka dzīvojiet vien kur esiet, uzdziediet, uzdancojiet un grauziet katrs savu rāceni.......
13.aprīlis, 17:06 Atbildēt
sams
Mani kā vienkāršu cilvēku interese ungāru labklājības pieaugums,sevišķi jau sociālajā jomā,jo ekonomikas izaugsme nenozīme labklājības pieaugums,kas gan ir galvenais ekonomikas izaugsmes rādītājs.
13.aprīlis, 21:10 Atbildēt
Starp citu,
arī austrieši (vismaz pēc komentāros rakstītā), bija ar vēlēšanu rezultātu ļoti apmierināti, jo no tās puses vismaz ir kāds žogs un zināma aizsardzība, ko pašu valdība nesteidz darīt. Tiesa, Austrijas iekšlietu ministrs pēdējā laikā nāk klajā ar ierosinājumiem un arī rīkojas (sāk veikt deportācijas), tiek plānots, ka tiks atņemti mobilie telefoni, nauda. Kurš lasa dāņu presi? Viņi arī plānoja līdzīgas aktivitātes. Var kāds apgaismot?
A, jā, austrieši krievu diplomātus neizraidīja.
13.aprīlis, 22:20 Atbildēt
Selekts
Liab van Nam. (:
14.aprīlis, 21:43 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!