Quo vadis Donald Trump?

Komentāri [12]

 
Raimonds
Ivar, neiet runa par to, ka Tramps būtu nelikumīgi ievēlēts ... iet runa par to, ka patlaban Tramps uzvedas kā bandīts ... viņš pārkāpj jebkādus starptautiskus likumus un nogalina cilvēkus.
Un otra lieta ir tā ... kā turpmāk tikai muļķis var uzticēties Trampam. Viņš melo acīs skatīdamies un nepilda savus priekšvēlēšanu solījumus.
Tāpēc pasaule jebkurā brīdi no viņa var sagaidīt jebkādu nelietību.
Viņš ir bīstams psihopāts ... kurš tikko pasauli neievilka jaunā karā.
12.aprīlis, 21:10 Atbildēt
Draugs
Vai tev,divainiti,nav ienacis prataa ka Tramps patreiz megina izlabot ieprieksejaa prezidenta savaritaas ziepes?Kars Sirijaa,iebrukums Ukrainaa,beglu krize un terorisms Eiropaa-vai tas viss notika pedejos 2 menesos kamer Tramps ir prezidents?
Kadus velesanu solijumus vins nepilda?Nosauc konkreti.Nevari?Tad beidz piesarnot internetu un skaties "Velais ar Streipu".Tur viens tads pats katru vakaru medas eteraa nespedams nosaukt kaut vienu faktu pret Trampa izdarito,kopejot PSRS laika diktorus.
13.aprīlis, 6:47 Atbildēt
Uldis>>>Raimonds
Trampa kunga ievēlēšana satrieca kremli ne mazāk, kā latviešu tautas un valsts nīdējus: VVF un Streipu. Es paļaujos, ka viņa administrācija liks nopietni trūkties ne tikai Putina bandai, bet arī Briseles prokremliskai šļurai un mūsu kriminālām kremļjaģām: Vienotībai un SC.
13.aprīlis, 8:01 Atbildēt
aka saka
Es gan atceros, kā kremlini priecājās par Trampa uzvaru.
13.aprīlis, 14:28 Atbildēt
Krodzinieks
Abas puses apmierinātas- Tramps izšāva raķetes tā, lai nodarītu minimālu kaitējumu, bet saviem iekšpolitiskajiem oponentiem aizbāza mutes. Krievijas vadība arī var konsolidēt sabiedrību- Mūsējos sit! Kaut nu tā ņemšanās ap Koreju nebeigtos slikti. Ziemeļkoreja nav karojusi kopš 1953. gada, reāli nekur ārpus savas teritorijas nav jaukusies, un uz militāru uzbrukumu tai ir morālas tiesības atbildēt pēc pilnas programmas. Labākajā gadījumā mēs varam palikt bez Samsung telefoniem un Hyundai auto.
13.aprīlis, 10:30 Atbildēt
Kartupelis ar mugurkaulu
Nav saprotams kāpēc šeit portālā NRA bieži publicējas Latvijas ienaidnieki no partijas SC??!
13.aprīlis, 16:00 Atbildēt
Hamfrijs van Veidens alias "Kumpis"
Trampa primārais uzdevums ir iztīrīt Volstrītas cūkukūti no rotšildsalašņu pabiram..
13.aprīlis, 20:27 Atbildēt
Kastings
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
13.aprīlis, 23:08 Atbildēt
JL
Par populismu pēc definīcijas sauc darbības, kuras izdevīgas tautas vairākumam. Šo vārdu allaž negatīvā nokrāsā izmantojoši visi tautas vairākuma ienaidnieki- Romas oligarhi un mūsdienu sociāldemokrāti.
14.aprīlis, 22:57 Atbildēt
Suomi
Tramps ne tuvu nav noteicējs.par to , kurš ir- www.tvriga.com/arzemes
15.aprīlis, 0:22 Atbildēt
TRUMPISTS
SLAVA TRAMPAM.
15.aprīlis, 10:45 Atbildēt
K.P.
Praatinj,naac maajaas pie Zarinja!
18.aprīlis, 8:29 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!