Nevienlīdzības veicināšanas reforma

Komentāri [27]

 
Kolēģis
Pilnībā pievienojos Tavam redzējumam.:)
25.aprīlis 2017, 9:57 Atbildēt
Jāzeps
KĀPĒC -LV- VISS JŪK UN BRŪK ?==atbilde ir Garīgajā dimensijā.

VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929

.
25.aprīlis 2017, 10:01 Atbildēt
opis no laukiem
Šī nodokļu reforma ir lemta neveiksmei jau no paša tās sākuma ,jo tā ir liberāļu kārtējā seku reforma,kas ignorē un nenovērš problēmu cēloņus. Valdības doma sekojoša - atbrīvosim uzņēmēju reinvestēto peļņu uzņēmuma attīstībā no nodokļiem un veiksim visāda cita veida atbalsta politiku un uzņēmēji sāks maksāt lielākas algas saviem darbiniekiem,kā rezultātā .....sekos straujš ekonomikas izrāviens!? Viss jau būtu labi,ja liberāļi sāktu saprast,ka sekām nav atpakaļejoša spēka uz cēloņiem ,kas tās izraisīja un rezultātā darbiniekiem varēs palielināt algas tikai pēc tam,kad ar peļņu tiks pārdota saražotā produkcija,bet - ak vai,iekšējais tirgus sakarā ar brīvo importa plūsmu ir pārpludināts ar importa precēm un pakalpojumiem,bet ar dārgo latu vai eiro saražotās vietējās produkcijas pašizmaksa ir augsta un tāpēc konkurētnespējīga,ne tikai ārējā,bet ari iekšējā tirgū un šī iemesla dēļ produkciju nākas realizēt par pašizmaksu vai pat zem tās. Protams,ka tādos apstākļos par algu pielikumu par runas nevar būt,kur nu vēl sapņot par ekonomisko izrāvienu!!!
Ekonomiskā attīstība Latvija sāksies tikai tad,kad valdība sapratīs,ka labākā palīdzība uzņēmējiem ir nodrošināt tos ar PIRKTSPĒJĪGU patērētāju un tad to naudiņu viņi paši sakasīs tirgū un viņi neprasīs,lai valdība viņus uztur no nodokļu maksātāju naudas. Bet, tad ir vajadzīga darbības eirozonā apturēšana un nacionālās valūtas ,ar peldošu valūtas kursu, atjaunošana. Agrāk vai vēlāk,bet to nāksies darīt,bet labāk būtu to darīt agrāk,kamēr valsts vēl nav pilnībā sagrauta!
25.aprīlis 2017, 10:48 Atbildēt
bs
Nelej,no nesadalītās peļņas neviens neies maksāt lielākas algas.Valdības plāns daudz vienkāršāks-aizņemties uz deficīta rēķina un aizņemties uz idzīvotāju rēķina caur neapliekamo min. Kuru palielinās,ar vienu roku pasviest kapeikas,ar otru tās savāks caur akcīzi,propoganda parādīs 3%progresivitāti un 18 gada vēlēšanas būs uzvarētas,bet mēsli tikai pieaugs pēc šīs dižreformas.
25.aprīlis 2017, 13:37 Atbildēt
opis no laukiem
Manipulējot ar valūtu kursiem var radīt divu veidu "brīvos tirgus" - pie augsta fiksēta nac,valūtas kursa būs "brīvais" importa tirgus ar šoka terapiju vietējiem ražotājiem un eksportam,bet pie zema fiksēta valūtas kursa būs "brīvais" tirgus vietējiem ražotajiem un eksportam,bet šoka terapija importam!! Godmanis izvēlējās pirmo variantu,pie kura importa tirgus "brīvība" tiek panākta piespiežot to subsidēt vietējiem ražotājiem un eksportam - par importa tirgus "brīvību" maksā vietējie ražotāji un eksports. Ļoti negodigi,jo gadīgs brīvais tirgus var pastāvēt tikai pie peldošā nac valūtas kursa,kas nodrošina vienlīdzīgus,godīgus konkurences apstākļus importam ar eksportu! Agrāk vai vēlāk mēs pie tās atziņas nonāksim,bet ļaunums Latvijas valstij būs nodarīts neizmērojams!
25.aprīlis 2017, 16:31 Atbildēt
fakts
Fiksēts kurss nevar būt ne zems ne augsts. Peldošs, lasi krītošs, valūtas kurss ir derīgs tikai pie varas esošajiem, kuri var lielīties cik strauji aug skaitļi uz algās un pensijās maksājamajiem papīrīšiem un izlikties neredzam, ka to vērtība nenovēršami arvien samazinās.
25.aprīlis 2017, 18:38 Atbildēt
vendetta
Ja valūtas kursam nav nozīmes,tad par ko tu,pajoliņ satraucies.lai tad viņš peld! Un atceries,ka peldošais kurss nav slīkstošais kurss.
25.aprīlis 2017, 22:16 Atbildēt
fakts
Opju no laukiem un vendettu izpildījumā peldošais kurss ir 100% slīkstošais, turklāt akmens ātrumā slīkstošais kurss.
26.aprīlis 2017, 6:30 Atbildēt
nu
Kad tu vienreiz sajēgsi, ka 19 un pat 20 gs. jau sen beidzies un darbiniekiem absolūti neinteresē cik liels cipars ir uz banknotes, bet tas cik daudz reālas naudas par to var dabūt un ko nopirkt?!
25.aprīlis 2017, 16:45 Atbildēt
Pastalnieks
Algas "pacels" darba ņēmēji, kā tas ir celtniecībā Rīgā, Jūrmalā, kur dienā jāmaksā 80 - 100 eiro. Tā jau ir Rietumeiropas alga. Jaunie brauc prom un strādāt varošajiem būs jāmaksā kā Rietumos, bet kantoros "sēdēs" par 500 eiro mēnesī, kā sēdēja agrāk par 70 rubļiem.
25.aprīlis 2017, 17:45 Atbildēt
Kļims
Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Tiek īstenots smags noziegums pret valsti (tautu) - šaura cilvēku loka diktatūra, kopīpašuma izlaupīšana un piesavināšanās, un apmaiņa pret starptautisku VIRSVALSTU naudaszīmju ražotāju – banksteru konglomerātu drukāto produkciju. Tas viss “likumīgi” tiek realizēts ar klusējošu faktiskā cietušā Latvijas pilsoņu kopuma atbalstu visaugstākajā valsts līmenī. Atbilde ir pavisam vienkārša – to nodrošina pastāvošā pseidodemokrātiskā partiju SISTĒMA.
25.aprīlis 2017, 11:32 Atbildēt
aka saka
Precizēju: mums ir naudas vairākuma vara.
25.aprīlis 2017, 14:15 Atbildēt
VENDETTA
Bet kā saucas naudas vairākuma vara? To sauc par PLUTOKRĀTIJU !
25.aprīlis 2017, 16:44 Atbildēt
Kergers
Valdībai ir jāsaprot tikai viena lieta -valsts turas tikai uz sīko un vidējo PAŠMĀJU biznesu ,kurā ir ieguldīts PAŠU Latvijas iedzīvotāju kapitāls!
Visi ārvalstu investori ir tikai tirgus spēlētāji ,kuriem Latvijas labklājība ir pilnīgi vienaldzīga ! Kamēr valsts nenodrošinās ,ka attīstas Latvijas mazkapitāls un veidojas stabils pilsonisks iedzīvotāju vidusslānis ,tikmēr nekas,izņemot veģetāciju un lejupslīdi, Latvijā nebūs !
Un tas ,pirmkārt, ir atbalstāms ar nodokļu atlaidēm ,piem. NĪN 0% telpām kurās darbojas mazais bizness!
25.aprīlis 2017, 15:49 Atbildēt
!
Akcīzes nodoklis degvielai jāmazina, jeb vispār jāizbeidz.
25.aprīlis 2017, 17:31 Atbildēt
mjā
uzreiz var redzēt, ka Kergers neseko līdzi norisēm nodokļu jomā! Akcīzes nodokļa izmaiņas (patiesībā - regulāru palielināšanu) nosaka nevis mūsu vadīklas paši, bet to saimnieki no Briseles!
Ir kopējā ES politika akcīzes nodokļu piemērošanā un "attīstībā" un mūsu jevrobirokrātu pakaļlaižām (vietvaras politmafijai) ir tai paklausīgi jāseko.
25.aprīlis 2017, 21:21 Atbildēt
Paiders galīgi jēgu no...
"šāda reforma nav patīkama Latvijas lielāko algu saņēmējiem, īpaši Latvijas Bankas darbiniekiem"
Interesanti, kādas gan Latvijas bankas darbiniekiem būtu problēmas pacelt savas algas pat nodokļos maksājamo summu?
25.aprīlis 2017, 16:41 Atbildēt
Pastalnieks
Ja akcīzes nodokļi augs, tad nav tādas teorijas, ka te attīstīsies tautsaimniecība.
25.aprīlis 2017, 17:48 Atbildēt
Vecais
Vienā NRA numurā divi raksti PRET iecerēto nodokļu reformu: Paidera raksts un Ilzes Šteinfeldes raksts. Kārtējais piemērs, cik ļoti Ventspilij nepatīk partijas "Latvijai un Ventspilij" politiķes Danas Reiznieces - Ozolas un Māra Kučinska uzņemtais kurss.
25.aprīlis 2017, 22:06 Atbildēt
Skolnieciņš
Nabadzīva. Ko rada nabadzība? Varbūt anarhiju? Vai tas ir labi? Vai tas ir slikti?
Esmu nabadzības auglis...
26.aprīlis 2017, 5:50 Atbildēt
viktors
arī inflācija ir nodoklis ,to nezin kāpēc neskaita .Valstij naudas nav nekam,tiek celtas cenas lai gūtu papildus naudu ,salīdziniet cenas pirms 10 gadiem un šodien ,tie kas runā par naudas krāšanu pensiju fondos ,murgi,inflācija noēdīs
26.aprīlis 2017, 8:23 Atbildēt
sams
Ņirgašanas par pensionētajiem turpinas.Cilvēkus,kuri arodslimības rezultatā ir guvuši neatgriezeniskus veselības bojājumus,zaudējuši darbas spējas neārste,neveic veselības pārbaudes,nesūta uz invaliditātes atkārtotām pārbaudēm,līdz ar to atņemot tā jau nekvalitātīvas ekspertīzes piešķirto grupu,atņem kompensāciju par darbaspēju zaudējumu.Pilnīgi pretēja ir attieksme pret okupācijas režīma upuriem,kurus atbildīgie par šiem noziegumiem nēsa uz rokām,paši saņemot valdības apbalvojumus,augstus valsts amatus,tā slavinot okupācijas režīmu un tā nomeklatūru
26.aprīlis 2017, 9:07 Atbildēt
okupacija
pasaules banka Latvija realize asv okupaciju !
26.aprīlis 2017, 9:21 Atbildēt
ierednu skaitu nesamazinas?
,,reforma,,neparedz ierednu skaita samazinasanu !
26.aprīlis 2017, 9:25 Atbildēt
Sen vairs neticu
ka Latvijas valdība spēj pildīt valstīt labu vecāku lomu. Tai var piedēvēt tikai tikai un vienīgi visļaunākās, alkatīgākās pamātes lomu, kas lutina vien dažus savus bērnus.
26.aprīlis 2017, 10:31 Atbildēt
Džoks
Ak, Jāzep, Jāzep! Nekutini mani
un nevelc nost man zīda kombinē
26.aprīlis 2017, 13:40 Atbildēt
...
Jāatceļ Nekustamā Īpašuma Nodoklis vienīgajam ģimenes īpašumam. Nevajag nekādas ''algas reformas'' nodokļu jautājumos! Tos 3% ''ziedojiet'' pašvaldībām ... Atceļot nekustamā īpašuma nodokli latviešu tauta nebūs vairs vergu tauta! ... nevajadzēs uzturēt partokrātisku birokrātiju ...
30.aprīlis 2017, 12:59 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!